Opublikowano Dodaj komentarz

Billeterka Novitus – co to jest i jak działa?

billeterka novitus

Wystawianie biletów przez kierowców autobusów i innych pojazdów transportu publicznego z zewnątrz wydaje się bardzo proste. Obsługujący pyta o trasę, wbija kilka klawiszy, przyjmuje pieniądze i wydaje bilet. Nic bardziej mylnego! Cały proces wbrew pozorom był o wiele bardziej skomplikowany. Był, bo teraz powstała billeterka Novitus, dzięki której wszystko przeprowadzane jest szybko, prosto i całkowicie online.

Czytaj dalej Billeterka Novitus – co to jest i jak działa?

Opublikowano Dodaj komentarz

Rabat na kasę fiskalną nawet 300 złotych! Jak zdobyć?

rabat na kasę fiskalną

Zdajemy sobie sprawę, że zakup kasy fiskalnej jest niemałym wydatkiem. Staramy się, by nasza oferta była jak najatrakcyjniejsza cenowo, stąd i oferujemy całkiem pokaźny rabat na kasę fiskalną! Możesz zgarnąć nawet 300 złotych w prosty i szybki sposób, a w Twojej placówce już jutro może pojawić się najnowocześniejsza kasa fiskalna we Wrocławiu!

Czytaj dalej Rabat na kasę fiskalną nawet 300 złotych! Jak zdobyć?

Opublikowano Dodaj komentarz

Podpis kwalifikowany – nowość w naszej ofercie!

Podpis kwalifikowany

Przedsiębiorcy, którzy z nami współpracują, wiedzą, że staramy się dostarczać najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań do prowadzenia biznesu. Jesteśmy dystrybutorem kas fiskalnych, terminali płatniczych, mebli sklepowych, regałów chłodniczych i innych urządzeń. Jest tego bardzo, bardzo wiele. Dzisiaj podjęliśmy decyzję o poszerzeniu naszej oferty o podpis kwalifikowany!

Czytaj dalej Podpis kwalifikowany – nowość w naszej ofercie!

Opublikowano Dodaj komentarz

Prowadzisz warsztat samochodowy? Szykuj się na kontrolę!

Kontrola w warsztacie

Nowy Rok dopiero co się zaczął, a już musimy przekazać niezbyt radosne wieści przedsiębiorcom. Kontrolerzy z Urzędów Skarbowych rozpoczynają kontrolę w całym kraju. Na celowniku znajdują się firmy, które zalegają z podatkami i innymi obowiązkami na rzecz Skarbu Państwa. W tej grupie znajdują się też warsztaty samochodowe. Kontrolerzy będą sprawdzać, czy są one wyposażone w kasy fiskalne online oraz, czy korzystają z nich do ewidencjonowania swoich transakcji.

Czytaj dalej Prowadzisz warsztat samochodowy? Szykuj się na kontrolę!

Opublikowano Dodaj komentarz

Zmiana stawek VAT od 1 lipca 2020 roku – jakie zmiany nas czekają?

Zmiana stawki VAT od 1 lipca 2020 roku

1 lipca 2020 roku wreszcie wchodzą w życie zmiany dotyczące matrycy VAT. Zostały one przesunięte w związku z pandemią z 1 kwietnia 2020 roku. To dobre wieści dla wielu gospodarstw domowych, gdyż większość stawek zostaje obniżona. Dla właścicieli kas fiskalnych oznacza to dodatkową pracę, choć dobrze, że jednorazową. Czego należy się spodziewać w drugim półroczu 2020? Jaka jest zmiana stawek VAT od 1 lipca 2020 roku?

Czytaj dalej Zmiana stawek VAT od 1 lipca 2020 roku – jakie zmiany nas czekają?

Opublikowano Dodaj komentarz

Intermarket częścią Polskich Kas Fiskalnych Online!

polskie kasy fiskalne online

Zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci, zaowocowało. Już dzisiaj oficjalnie możemy pochwalić się współpracą z wieloma innymi dostawcami urządzeń fiskalnych na terenie całej Polski. Działamy pod wspólnym szyldem Polskie Kasy Fiskalne Online. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz nowym sklepem, w którym znajdziecie dostarczane przez nas kasy fiskalne online.

Czytaj dalej Intermarket częścią Polskich Kas Fiskalnych Online!

Opublikowano Dodaj komentarz

Dzień z życia serwisanta kas fiskalnych

Serwisant kas fiskalnych

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wygląda dzień z życia serwisanta kas fiskalnych? Ilu klientów dziennie musimy obsłużyć i jak staramy się, by każdy, kto do nas zadzwoni, otrzymał wysoce fachowe wsparcie i pomoc? Opowiemy o jednym, przykładowym dniu z życia serwisanta – z przymrużeniem oka oczywiście 😉

Czytaj dalej Dzień z życia serwisanta kas fiskalnych

Opublikowano Dodaj komentarz

Oprogramowanie Insert – dlaczego warto je mieć?

Oprogramowanie Insert

Wiele małych firm rozpoczyna swoją działalność od prowadzenia rozliczeń i dokumentacji w wersji papierowej. Notatnik i długopis są przecież najtańsze. Niestety stosowanie metod analogowych powoduje wystąpienie wielu błędów, na które nie mamy wpływu. Zawsze możemy czegoś nie zauważyć, źle policzyć, czy zapomnieć zapisać. Oprogramowanie Insert pozwala nam uniknąć takich sytuacji i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Czytaj dalej Oprogramowanie Insert – dlaczego warto je mieć?

Opublikowano

Paragon on-line

Paragon on-line

Jak wskazano w uzasadnieniu do projektu, obecnie obowiązujące przepisy umożliwiają jedynie wydruk takich dokumentów. Wobec postępu technologicznego przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości współpracy kasy rejestrującej z terminalem płatniczym, dzięki określeniu zasad komunikacji obu typów urządzeń wystąpi możliwość zwiększenia wpływów fiskalnych z transakcji ewidencjonowanych paragonami.

Czytaj dalej Paragon on-line