Drukarki fiskalne a kasy fiskalne

Drukarki fiskalne a kasy fiskalne – co się bardziej opłaca?

Zakładając i rozwijając swój biznes skierowany do osób prywatnych, zawsze musimy zaopatrzyć się w urządzenie fiskalne, które pozwoli nam wykonywać działalność zgodnie z prawem. Niektórzy wybierają kasy fiskalne, inni drukarki. Która z tych opcji jest lepsza, tańsza i bardziej ergonomiczna? Podpowiadamy wszystko, co musisz wiedzieć. Drukarki fiskalne a kasy fiskalne – dawka wiedzy w pigułce.

Czytaj dalej Drukarki fiskalne a kasy fiskalne – co się bardziej opłaca?

Etykiety termiczne

Etykiety termiczne – rodzaje, zastosowania

Etykiety termiczne to produkty niezastąpione w większości branż. To właśnie dzięki nim możemy poinformować klienta o cechach naszych wyrobów, dacie przydatności do spożycia czy składzie. Ponieważ każdy produkt musi być odpowiednio oznaczony przed wprowadzeniem do obrotu, nie mamy innej możliwości niż stosowanie etykiet. Czy jednak wiesz, kiedy należy stosować dany rodzaj i na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu?

Czytaj dalej Etykiety termiczne – rodzaje, zastosowania

Jak wybrać krajalnicę

Wybieramy krajalnicę do sklepu – na co zwrócić uwagę?

Kiedy prowadzimy sklep spożywczy czy mięsny, niezbędnym elementem jego wyposażenia jest krajalnica. Usprawnia naszą pracę i sprawia, że pokrojone wędliny czy sery prezentują się estetycznie i spełniają wymagania klienta. Sprawdź jakie krajalnice sprostają Twoim oczekiwaniom i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Czytaj dalej Wybieramy krajalnicę do sklepu – na co zwrócić uwagę?

Problemy z wagami elektronicznymi

Najczęstsze problemy z wagami sklepowymi – jak sobie z nimi poradzić?

Waga elektroniczna to jeden z podstawowych elementów wyposażenia praktycznie każdego sklepu, który w swojej ofercie ma przedmioty drobne, które można zakupić na wagę. Problemy z wagami sklepowymi przyczyniają się do wielu kłopotów i problemów. Zwyczajnie nie możemy dalej sprzedawać naszych towarów. Choć najbezpieczniejsze jest wezwanie renomowanego serwisu, to z niektórymi problemami możemy poradzić sobie sami.

Czytaj dalej Najczęstsze problemy z wagami sklepowymi – jak sobie z nimi poradzić?

Przenośne kasy fiskalne

Gdzie sprawdzą się przenośne kasy fiskalne?

Kasa fiskalna to urządzenie niezbędne przy prowadzeniu większości rodzajów działalności gospodarczych, gdzie musimy sprzedawać towary lub usługi osobom prywatnym. Najczęściej urządzenia te kojarzą nam się z wielkimi i nieporęcznymi maszynami, które znajdują się na stanowiskach kasjerskich w sklepach. Nie zawsze jednak tak wyglądają. W wielu przypadkach o wiele lepiej sprawdzą się przenośne kasy fiskalne.

Czytaj dalej Gdzie sprawdzą się przenośne kasy fiskalne?

Krajalnica Ma-Ga

Krajalnica Ma-Ga – urządzenie do każdego sklepu mięsnego

Prowadzenie sklepu mięsnego to bardzo wymagający biznes. Codziennie przychodzą do nas dziesiątki klientów, którzy życzą sobie mięsa i wędlin najwyższej jakości, pokrojonych w odpowiadający im sposób. Jedni lubią cienkie plasterki, inni grube talarki. Krajalnica Ma-Ga to urządzenie, które sprosta wszelkim wyzwaniom i będzie nam służyć przez długi czas.

Czytaj dalej Krajalnica Ma-Ga – urządzenie do każdego sklepu mięsnego