Problemy z wagami elektronicznymi

Najczęstsze problemy z wagami sklepowymi – jak sobie z nimi poradzić?

Waga elektroniczna to jeden z podstawowych elementów wyposażenia praktycznie każdego sklepu, który w swojej ofercie ma przedmioty drobne, które można zakupić na wagę. Problemy z wagami sklepowymi przyczyniają się do wielu kłopotów i problemów. Zwyczajnie nie możemy dalej sprzedawać naszych towarów. Choć najbezpieczniejsze jest wezwanie renomowanego serwisu, to z niektórymi problemami możemy poradzić sobie sami.

Czytaj dalej Najczęstsze problemy z wagami sklepowymi – jak sobie z nimi poradzić?

Przenośne kasy fiskalne

Gdzie sprawdzą się przenośne kasy fiskalne?

Kasa fiskalna to urządzenie niezbędne przy prowadzeniu większości rodzajów działalności gospodarczych, gdzie musimy sprzedawać towary lub usługi osobom prywatnym. Najczęściej urządzenia te kojarzą nam się z wielkimi i nieporęcznymi maszynami, które znajdują się na stanowiskach kasjerskich w sklepach. Nie zawsze jednak tak wyglądają. W wielu przypadkach o wiele lepiej sprawdzą się przenośne kasy fiskalne.

Czytaj dalej Gdzie sprawdzą się przenośne kasy fiskalne?

Krajalnica Ma-Ga

Krajalnica Ma-Ga – urządzenie do każdego sklepu mięsnego

Prowadzenie sklepu mięsnego to bardzo wymagający biznes. Codziennie przychodzą do nas dziesiątki klientów, którzy życzą sobie mięsa i wędlin najwyższej jakości, pokrojonych w odpowiadający im sposób. Jedni lubią cienkie plasterki, inni grube talarki. Krajalnica Ma-Ga to urządzenie, które sprosta wszelkim wyzwaniom i będzie nam służyć przez długi czas.

Czytaj dalej Krajalnica Ma-Ga – urządzenie do każdego sklepu mięsnego

Kupujemy drukarkę fiskalną

Kupujemy drukarkę fiskalną – na co zwrócić uwagę?

Kiedy nasz sklep się rozrasta, często podejmujemy decyzję o zakupie oprogramowania sklepowego, które ułatwia sprzedaż, nadzorowanie pracowników czy kontrolowanie stanów magazynowych. Niepotrzebna jest wówczas standardowa kasa fiskalna. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup drukarki fiskalnej. Na co zwrócić uwagę, gdy kupujemy drukarkę fiskalną?

Czytaj dalej Kupujemy drukarkę fiskalną – na co zwrócić uwagę?

Systemy antykradzieżowe

Systemy antykradzieżowe – jak to działa?

Systemy antykradzieżowe to podstawowe wyposażenie w każdym sklepie. Zabezpiecza nas przed nieuprawnionym wyniesieniem z placówki naszych towarów, minimalizuje straty i sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelniejsi sprzedawcy w oczach klientów. Lista zalet jest jednak znacznie większa. Jakie są najpowszechniejsze systemy antykradzieżowe i jak one działają?

Czytaj dalej Systemy antykradzieżowe – jak to działa?

Kasy samoobsługowe - zbytek czy konieczność

Kasy samoobsługowe – zbytek czy konieczność?

Kasy samoobsługowe podbijają polski rynek – nie tylko w sklepach wielobranżowych, ale również w gastronomii. Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie są one potrzebne, czy stanowią tylko przejaw mody i zbytku. Przez chwilę zapomnimy o tym, że jesteśmy dostawcą kas fiskalnych we Wrocławiu i innych rozwiązań tego typu i przeanalizujemy sytuację dogłębnie.

Czytaj dalej Kasy samoobsługowe – zbytek czy konieczność?