Brzeg

Brzeg
Inter Market Brzeg

Codziennie nasi serwisanci przejeżdżają dziesiątki kilometrów aby sprawnie serwisować i instalować sprzęt fiskalny na terenie Dolnego Śląska.

Brzeg to miejscowość gdzie jesteśmy z nasza ofertą kas i drukarek fiskalnych niemal codziennie. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z nasza szeroką ofertą wystarczy tylko zadzwonić, a nasz serwisant zaprezentuje najlepszą dla Waszej działalności kasę lub drukarkę fiskalną.
Oferujemy urządzenia polskich producentów, o których zaletach mogły się przekonać dziesiątki tysięcy podatników. Jesteśmy dumni, że możemy być autoryzowanym partnerem handlowo-serwisowym takich firm jak NOVITUS, ELZAB, POSNET.

Proszę pamiętać, że niezależnie czy sprzedajemy kasę fiskalną we Wrocławiu czy w Sobótce gwarantujemy Państwu bezpłatne usługi: szkolenie z obsługi urządzenia, wstępne programowanie towarów, fiskalizację oraz przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego. Gwarantujemy Państwu również, że zawsze przypomnimy Wam o zbliżającej się dacie obowiązkowego przeglądu technicznego.

Nigdy nie sprzedajemy kas i drukarek fiskalnych na podstawie ulotek i folderów. W naszych magazynach zawsze posiadamy znaczne ilości kas i drukarek fiskalnych dzięki temu nie tylko zapewniamy sprzedaż „od ręki”, ale także możemy zagwarantować konkurencyjne ceny. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu zawsze kierujemy się Państwa potrzebami a nasi serwisanci zapewniają niezmiennie od lat niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W naszej ofercie mamy również terminale kart płatniczych w konkurencyjnych cenach za najem jak również o bardzo niskich prowizjach pobieranych przez bank. Oferujemy terminale przenośne, jak również stacjonarne z możliwością podłączenia do kasy fiskalnej. Podłączenie takie w znacznym stopniu ułatwia pracę oraz wyklucza wystąpienie pomyłki, ponieważ kwota przesyłana jest automatycznie przez kasę fiskalną.

Oferujemy także różnego rodzaju wagi elektroniczne, poczynając od jubilerskich po wagi platformowe.

Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń gastronomicznych takich jak: krajalnice, maszynki do mielenia mięsa, kotleciarki oraz piły do mięsa z kością.

Do restauracji, biur i hoteli mamy profesjonalne ekspresy do kawy, renomowanej firmy Saeco.

Posiadamy w ofercie również oprogramowanie komputerowe do sprzedaży, hoteli i restauracji.

Zapraszamy Państwa również do naszego sklepu internetowego dostępnego pod adresem:
wyposazeniesklepow.pl Znajdą tam Państwo naszą pełną ofertę.

Prosimy o telefon 609049124, odpowiemy na każde pytanie związane z kasą, drukarką fiskalną, terminalem kart płatniczych lub innym sprzętem. Nasze dane kontaktowe: Kontakt