Kasa fiskalna NEXT

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Kasa fiskalna Novitus NEXT przedstawiana jest przez producenta jako system fiskalny następnej generacji. Musimy uczciwie przyznać, że to hasło reklamowe wcale nie odbiega od prawdy. Kasy fiskalnej nie da się opisać, postaramy się tu przedstawić jej najważniejsze cechy świadczące o tym że wyprzedza ona swoimi rozwiązaniami inne kasy. Kasa fiskalna NEXT to pierwsza w Polsce kasa z tabletem dotykowym zaopatrzonym w system android oraz intuicyjne oprogramowanie. Kasa ta posiada pełną klawiaturę ekranową, spotykaną do tej pory w tabletach i komputerach, która zapewnia jej użytkownikom bardzo szybka i prostą edycję wszystkich danych kasy. Kasa fiskalna NEXT Wrocław

To czego nie znajdzie się w innych kasach to rejestr towarów i kontrahentów, wystawianie faktur VAT i wysyłanie ich drogą e-mail, możliwość tzw. parkowania paragonów i swobodnego ich tworzenia.

Kasa fiskalna NEXT umożliwia w prosty sposób dostęp do wielu interesujących informacji biznesowych. Kasa umożliwia zapoznanie się z raportami sprzedaży pojedynczego towaru bądź grupy asortymentowej w każdym czasie i za każdy wybrany okres. Oczywiście w kasie dostępne są raporty sprzedaży poszczególnych kasjerów, paragonów, faktur etc. Kasa fiskalna NEXT posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne. Nie ma żadnego problemu aby do tej kasy podłączyć terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, wagę i szufladę. W podstawowym wyposażeniu kasy fiskalnej NEXT znajdziemy port Ethernet, który umożliwia łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Za pomocą portu USB można korzystać z WiFi zewnętrznego lub modemu GSM. Kasa fiskalna NEXT to także nierozłącznie aplikacja internetowa NOVICLOUD dostępna w przeglądarce internetowej. Dzięki niej można nie tylko zarchiwizować bezpiecznie w chmurze wszystkie dane z kasy NEXT, umożliwia kontrolę i kierowanie swoją firmą z dowolnego miejsca na świecie.

O kasie fiskalnej NEXT i jej rozwiązaniach można się rozpisywać bez końca, bo jak tu nie wspomnieć chociażby o:

– rejestr anulacji i storn kasjerskich, co zapobiega ewentualnym nadużyciom kasjerskim
– wodoodporna tradycyjna klawiatura jako dodatkowe narzędzie dla zwolenników tradycji w kasie fiskalnej
– szybki mechanizm drukujący, obcinacz papieru
– możliwość instalowania własnych rozwiązań informatycznych
– dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała

Nawet najlepszy opis kasy fiskalnej NEXT nie zastąpi fizycznego jej zobaczenia. Oczywiście kasę fiskalną NEXT prezentujemy w naszych punktach sprzedaży, zachęcamy do telefonicznego umówienia się z naszym doradcą który zaprezentuje wszystkie możliwości techniczne kasy. Jesteśmy także gotowi do prezentacji kasy NEXT także u Państwa. Prezentacja taka do niczego nie zobowiązuje, choć jesteśmy przekonani że po takiej wizycie nie będziecie Państwo już chcieli pracować na innej kasie fiskalnej. NIECH NEXT BĘDZIE Z WAMI!!

Kasa fiskalna NEXT Wrocław
Nasze dane kontaktowe: Kontakt