Kasy fiskalne dla lekarzy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Obowiązek stosowania kas fiskalnych i drukarek fiskalnych został wprowadzony w życie na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów z 4 listopada 2014. Na podstawie tych przepisów od 1 maja 2015 roku każda placówka medyczna bez względu na obrót osiągany na rzecz indywidualnego pacjenta (klienta) ma obowiązek rejestrowania go za pomocą kasy lub drukarki fiskalnej.

Obowiązek taki powstaje chwilą rozpoczęcia prywatnej praktyki lekarskiej

Oznacza to, że pierwszy klient (pacjent) musi otrzymać paragon fiskalny. Obowiązek rejestrowania obrotu za pomocą urządzenia obejmuje wszystkie zawody lekarskie, stomatologiczne i inne profesje świadczące usługi medyczne (usługi rehabilitacyjne).
Decyzja dotycząca wyboru idealnego urządzenia jest związana ze specyfiką działania gabinetu lekarskiego. Naszym zdaniem wpływ na taką decyzję powinna mieć wielkość działalności i sposób ewidencji sprzedaży. Dla gabinetu wyposażonego w informatyczny system sprzedaży usług, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Dla pozostałych osób świadczących usługi branży medycznej wystarczy kasa fiskalna. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia fiskalne posiadają m.innymi:
– zapis elektronicznej kopii na karcie SD, czyli brak drugiej rolki papierowej
– drukują NIP nabywcy
– posiadają możliwość umieszczenia logo na paragonie

Kasy fiskalne dla lekarzy Wrocław

Naszym zdaniem najlepsze kasy fiskalne dla lekarzy to:

1. Novitus Nano E

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Nano E
To jedna z pierwszych mobilnych kas fiskalnych dedykowanych dla firm wymagających od urządzenia fiskalnego niewielkich gabarytów w związku z koniecznością jego przenoszenia lub niewielkimi rozmiarami powierzchni obsługi klienta. Jest to najmniejsza kasa fiskalna firmy NOVITUS, jednocześnie jedna z najmniejszych na rynku. Kasa Nano E funkcjonuje na naszym rynku już od kilku lat, zapewnia swoim użytkownikom wysoki komfort użytkowania i niezawodność przy zachowaniu niewielkich gabarytów. Dzięki pionierskim rozwiązaniom jej producenta, firmy Novitus (Grupa Comp) kasa ta nieprzerwanie dzierży miano lidera w segmencie mobilnych kas fiskalnych na polskim rynku.
Kasa fiskalna Nano E jest oferowana także w wersji kolorystycznej białej, jako urządzenie dedykowanie placówkom służby zdrowia jako Nano E Med.

2. Elzab K10

Kasy fiskalne dla lekarzy Elzab K10
Pierwsza w Polsce mobilna kasa fiskalna z panelem dotykowym TFT. Kasa intuicyjnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika, pozwala na to kontekstowa zmiana wielkości i ilości klawiszy. Wyświetlacz posiada dane niezbędne kasjerowi pracującemu na kasie oraz klawiaturę dotykową. Panel jest dostosowany do korzystania z niego niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Wyświetlacz jest przejrzysty i czytelny niezależnie od pory dnia i rodzaju oświetlenia. K10 została zaprojektowana i wykonana z myślą o pracy mobilnej. Kasa charakteryzuje się małą wagą i niedużymi gabarytami, ponadto jest wyposażona w antypoślizgową podstawę, odpinaną smycz, które maksymalnie ułatwiają mobilne prowadzenie ewidencji. Oczywiście kasa K10 nadaje się również do zainstalowania w stałym miejscu, dzięki zamontowaniu odpowiedniego podłoża. Kasa posiada bardzo wytrzymały akumulator, który umożliwia wystawienie nawet 2000 paragonów. Kasa fiskalna K10 występuje w kilku wersjach kolorystycznych w tym także w kolorze białym.

3. Posnet Mobile HS EJ

Kasy fiskalne dla lekarzy Posnet Mobile HS EJ
Kasa fiskalna produkcji Posnet SA jest najmniejszą i najlżejsza kasą na polskim rynku. Wysokiej jakości urządzenie charakteryzuje się prostą obsługą i wytrzymałą baterią (wydruk do 50 tyś. paragonów). Kasa ta oczywiście dostępna jest w kolorze białym

4. Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Deon E
Mobilna drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu. Drukarka zamknięta w ergonomicznej obudowie kasy Nano E, przygotowana do pracy stałej lub mobilnej przy użyciu komputera, laptopa czy tabletu. Drukarka ta oprócz wielu zalet, które niejako są już standardem w urządzeniach fiskalnych posiada m.innymi miejsce do zamontowania zewnętrznego modułu bluetooth w celu bezprzewodowego połączenia z komputerem.

Kasy fiskalne dla lekarzy Wrocław
Nasze dane kontaktowe: Kontakt