Kasy fiskalne dla prawników

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Prawnicy, a więc adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi to kolejna grupa zawodowa objęta obowiązkiem stosowania kas fiskalnych przy sprzedaży swoich usług na rzecz osób fizycznych.

Obowiązek stosowania kasy fiskalnej obejmuje tę grupę od pierwszej, wykonanej usługi.

Od obowiązku posiadania kasy lub drukarki fiskalnej zwolnione są osoby (i firmy) świadczące wyłącznie
usługi dla podmiotów gospodarczych lub świadczące usługi na odległość (np. porady prawne w Internecie rozliczane przy pomocy płatności bezgotówkowych).
Jak zawsze przy zakupie pierwszego urządzenia fiskalnego, również prawnikom przysługuje prawo do ulgi w wysokości do 700 zł za każde urządzenie zgłoszone do urzędu skarbowego przed
rozpoczęciem ewidencjonowania. Opóźnienie w ewidencjonowaniu lub sprzedaż bez kasy fiskalnej skutkuje nie tylko obligatoryjną, bezpowrotną utratą ulgi ale także może przynieść dodatkowe konsekwencje w postaci nałożonych przez urząd skarbowy kary finansowe. Kary wynikają z przepisów kodeksu karnego skarbowego i przepisów ustawy o VAT.

Firma INTER MARKET posiada w swojej ofercie szereg znakomitych kas fiskalnych i drukarek fiskalnych które z powodzeniem instaluje w dolnośląskich kancelariach prawniczych od 2011, kiedy to po raz pierwszy przepisy prawa zobowiązały prawników do zakupu i używania kas fiskalnych. Decyzja o wyborze pomiędzy kasą fiskalną a drukarką fiskalną powinna zostać podjęta w oparciu o aktualny i przyszły kształt funkcjonowania kancelarii prawniczej. Dla małej, jednoosobowej kancelarii prawnej polecamy kasy fiskalne, natomiast do dużej kancelarii zatrudniającej wielu prawników, obsługujących wielu klientów w oparciu o program komputerowy, naszym zdaniem bardziej praktyczna jest drukarka fiskalna.

Kasy fiskalne dla prawników Wrocław

Wśród kas fiskalnych oferowanych przez naszą Firmę szczególnie polecamy:

1. Kasa fiskalna Nano E

Kasy fiskalne dla prawników Novitus Nano E

To bezapelacyjnie kasa fiskalna nr 1 w Polsce. Pierwsza mobilna kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów, posiada 1 rolkę papierową która drukuje paragon fiskalny dla klienta oraz kartę pamięci która zapisuje obrót w miejsce tradycyjnej drugiej rolki. Od 2011 roku z sukcesem sprzedawana, nie tylko przez naszą Firmę w tysiącach sztuk w całej Polsce. Kasa fiskalna Nano E przekonuje swoich nabywców wysoką niezawodnością, komfortem i łatwością obsługi. Jej niewielki kształt i mobilność dodatkowo ułatwia pracę poza stałym miejscem pracy. Kasa fiskalna Nano E dostępna jest także w dedykowanej dla prawników wersji Nano E LEX, a dla klientów ceniących elegancję oferuje także odpłatnie piękny skórzany pokrowiec zabezpieczający
kasę przy jej transporcie.

2. Kasa fiskalna ELZAB K 10

Kasy fiskalne dla prawników Elzab K10

Oferowana przez nas kasa fiskalna K10 to pierwsza w Polsce mobilna kasa z panelem dotykowym TFT. Jak większość mobilnych kas charakteryzuje się niewielkim rozmiarami i wagą oraz antypoślizgową podstawą. Kasa K10 intuicyjnie dopasowuje się do jej właściciela, pozwala dopasować wielkość i ilość klawiszy. Jasność wyświetlacza pozwala na doskonałą pracę niezależnie od pory dnia i roku. Posiada pojemny akumulator, który pozwala na spokojną pracę bez zasilania i bez obaw o utratę możliwości wydruku podczas dnia pracy. Kasa fiskalna K10 dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, w tym bardzo popularnej wśród prawników grafitowo-zielonej.

3. Kasa fiskalna Posnet ERGO

Kasy fiskalne dla prawników Posnet Ergo
Ta kasa fiskalna posiada wiele zalet i funkcjonalności. Slogan reklamowy producenta firmy POSNET SA „ERGO SUMA WIELU ZALET” jest wyjątkowo trafny. Kasa ta może być używana w wielu branżach, a w tym miejscu skupiamy się jedynie przy cechach przydatnych w kancelariach prawniczych. Kasa fiskalna posiada wytrzymałą i ergonomiczną obudowę, sprawdzone rozwiązania techniczne przez renomowanego producenta. Posiada wytrzymałą, odporna na zabrudzenia i zalania klawiaturę, oraz duży wyświetlacz oraz podświetlane klawisze które pozwalają na bezproblemową pracę przy każdym oświetleniu. Kolejne przydatne cechy kasy fiskalnej ERGO to jej współpraca z terminalem płatniczym, gdzie nabijana wartość końcowa paragonu przenoszona jest bezpośrednio do terminala płatniczego. Kasa ERGO pozwala również przejrzeć blokowo cały paragon na wyświetlaczu przed jego wydrukowaniem co pozwala uniknąć kłopotliwych pomyłek.

Wszystkie przedstawione przez nas kasy fiskalne dla prawników posiadają m.in.
– zapis elektronicznej kopii na karcie SD, czyli brak drugiej rolki papierowej
– drukują NIP nabywcy
– posiadają możliwość umieszczenia logo na paragonie

Wśród wielu oferowanych przez drukarek fiskalnych polecamy drukarkę fiskalna

Novitus Deon E

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Deon E

Jest to „siostrzane” urządzenie kasy fiskalnej Nano E. Identyczna, ergonomiczna obudowa sprawdzi się świetnie zarówno w każdej kancelarii prawniczej jak i podczas pracy mobilnej. Drukarka ta posiada wszystkie niezbędne cechy i atrybuty nowoczesnego urządzenia fiskalnego. Jej niewątpliwym atutem jest miejsce w którym można zamontować zewnętrzny moduł bluetooth do bezprzewodowego połączenia z komputerem.

Kasy fiskalne dla prawników Wrocław
Nasze dane kontaktowe: Kontakt