Kasy fiskalne do gastronomii

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Jak zapewne każdy, kto otarł się o prowadzenie działalności gospodarczej wie, że prowadzenie sprzedaży dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej wiąże się z rejestracją obrotu za pomocą kasy fiskalnej. O ile niektóre działalności korzystają ze zwolnień z tego obowiązku, niektóre taki obowiązek posiadają po przekroczeniu określonego pułapu obrotu (obecnie kwota 20000,00 zł rozliczana proporcjonalnie w skali roku). Prowadzenie wszelkich usług gastronomicznych (w tym także sezonowo), a także usługi cateringu dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej zawsze będzie się wiązała z rejestrowaniem obrotów na kasie fiskalnej od pierwszej czynności. Obowiązek ten istnieje od 1 stycznia 2017.

Kasy fiskalne do gastronomii

Dobór właściwej kasy fiskalnej dla gastronomii zawsze będzie zależał od charakteru konkretnego punktu gastronomicznego: food-truck, punkt sprzedaży sezonowych lodów czy też duża restauracja z wieloma kelnerami, menagerami etc. Oczekiwaniami właściciela danego punktu jest zwykła rejestracja sprzedaży czy też dokładne rozliczenia każdego produktu i kelnera, kuchni etc. (i oczywiście możliwości finansowych właściciela). Dysponujemy szeroką ofertą kas fiskalnych i drukarek fiskalnych dla małej i dużej gastronomii. Nasz przegląd rozpoczniemy od modeli które specjalnie dedykujemy tzw. punktom małej gastronomii, gdzie
liczy się szybkość obsługi, wielkość urządzenia ze względu na rozmiar lokalu, łatwość obsługi (ze względu na często rotację personelu), atrakcyjna cena zakupu.

Kasy fiskalne do gastronomii Wrocław

1. NOVITUS NANO E

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Nano E

2. ELZAB K10

Kasy fiskalne dla lekarzy Elzab K10

3. POSNET ERGO

Kasy fiskalne dla prawników Posnet Ergo

 

„DUŻA GASTRONOMIA”

Nawet w dużej restauracji możemy jeszcze otrzymać paragon fiskalny z kasy fiskalnej z wyszczególnioną pozycją usługa gastronomiczna, ale obrazek jest ten już coraz rzadszy. Każdy przedsiębiorca który poważnie myśli o swoim lokalu gastronomicznym decyduje się na zakup i wdrożenie systemu gastronomicznego składającego się z drukarki fiskalnej, sprawdzonego programu obsługującego gastronomię, monitora dotykowego i oczywiście komputera (PC lub laptop). Zestaw taki może być skonfigurowany w różny sposób w zależności od możliwości finansowych, konkretnych potrzeb, wskazań ze względu na opinię o danym producencie etc.
My rekomendujemy następujące urządzenia:
Drukarki fiskalne:

1. NOVITUS DEON E

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Deon E

2. NOVITUS BONO E

Bono E

3. ELZAB MERA

Mera

4. POSNET THERMAL

Thermal

 

Programy wspomagające sprzedaż w gastronomii:

1. NOVITUS SOGA

Nowoczesny, stale rozwijany i udoskonalany program dla restauracji, kawiarni czy tez barów.
Program SOGA jest łatwym w obsłudze także dla początkujących użytkowników. Zawdzięczamy to nie tylko możliwości odwzorowania stolików na dotykowym monitorze, ale także łatwemu wprowadzeniu menu. SOGA umożliwia obsługę kilkunastu zleceń jednocześnie, dzielenie, przenoszenie rachunków także w obrębie jednego stolika, wystawianie faktur. SOGA zapewnia również definiowania potrzebnej ilości stolików , kelnerów, którym można nadać określony dostęp a także szczegółowo ich rozliczyć. Oczywiście program SOGA umożliwia stosowanie określonych rabatów, zarówno co do konkretnych pozycji w menu jak i w określonym czasie (tzw. happy hours). Program SOGA umożliwia również tworzenie w zależności od potrzeb rozmaitych raportów (kilkanaście różnych zestawień): płatności, stanu gotówki, sprzedaży danego asortymentu, konkretnego pracownika.
Program ten można rozbudować o dodatkowe moduły :
Magazynowy (rozliczanie stanów magazynowych, opracowanie i tworzenie receptur etc),
Lojalnościowy (umożliwia budowanie relacji z klientami),
A także moduł dostawy telefonicznej, moduł wakacyjnego stanowiska sprzedaży, i kilka innych.
Producent oprogramowania umożliwia zakup oprogramowania w wersji 1 – miesięcznej.

2. SYMPLEX BISTRO BUSSINES

Oprogramowanie Firmy Symplex znanej ze swojego programu Small Bussines. Small Bistro to łatwy, intuicyjny program który nie powinien przysparzać kłopotów żadnemu użytkownikowi. Posiada prosty interfejs który umożliwia odwzorowanie stolików na sali sprzedaży, a także większość niezbędnych właściwości dobrego programu gastronomicznego. Umożliwia definiowanie nieograniczonej ilości kelnerów, ich uprawnienia. Posiada wiele możliwości wystawiania rachunków, raportów etc. Program ten posiada aplikację Terminal Kuchenny, który umożliwia zastąpienie drukarki kuchennej wyświetleniem zamówienia na kuchnię na monitorze.

3. NOVITUS NEXT

Jest tez inne rozwiązanie dla gastronomii .
Novitus next jest pierwszą kasą fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Jest dotyk i jest klawiatura fizyczna. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Kasa Next może być połączona z chmurą NoviCloud. Aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Można programować i archiwizować w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystać z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi.

W przypadku podjęcia decyzji o pełnej „komputeryzacji” lokalu gastronomicznego warto podjąć decyzję o zakupie pełnego zestawu w jednej Firmie. Pomijając ważny aspekt, finansowy (w zestawie zawsze wychodzi taniej) warto mieć jednego dostawcę, który będzie odpowiadał za bezbłędną pracę sprzętu i programu. Nasza firma na Państwa życzenia przygotuje ofertę na taki zestaw, uwzgledniający odpowiednią drukarkę fiskalną, program gastronomiczny, urządzenie z ekranem dotykowym, system operacyjny, drukarki paragonowe.

Kasy fiskalne do gastronomii Wrocław
Nasze dane kontaktowe: Kontakt