Kasy fiskalne Elzab

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Kasy fiskalne firmy Elzab:

1. Kasa fiskalna ELZAB K10

k10
Pierwsza w Polsce mobilna kasa fiskalna z panelem dotykowym TFT. Kasa intuicyjnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika, pozwala na to kontekstowa zmiana wielkości i ilości klawiszy. Wyświetlacz posiada dane niezbędne kasjerowi pracującemu na kasie oraz klawiaturę dotykową. Panel jest dostosowany do korzystania z niego niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Wyświetlacz jest przejrzysty i czytelny niezależnie od pory dnia i rodzaju oświetlenia. K10 została zaprojektowana i wykonana z myślą o pracy mobilnej. Kasa charakteryzuje się małą wagą i niedużymi gabarytami, ponadto jest wyposażona w antypoślizgową podstawę, odpinaną smycz, które maksymalnie ułatwiają mobilne prowadzenie ewidencji. Oczywiście kasa K10 nadaje się również do zainstalowania w stałym miejscu, dzięki zamontowaniu odpowiedniego podłoża. Kasa posiada bardzo wytrzymały akumulator, który umożliwia wystawienie nawet 2000 paragonów. Kasa fiskalna K10 występuje w kilku wersjach kolorystycznych w tym także w kolorze białym.

2. Kasa fiskalna ELZAB MINI E

Mini E
ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Sprawdzi się na bramce w dyskotece. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej.

3. Kasa fiskalna ELZAB JOTA E

Jota E
Jednostanowiskowa kasa fiskalna przeznaczona do małych punktów sprzedaży detalicznej różnych branż, malej gastronomii i punktów usługowych. W zależności od potrzeb występuje w 3 wariantach (4 tyś PLU, 12tyś PLU, 20 tyś PLU). Posiada elektroniczny moduł zapisu paragonów na karcie pamięci SD, sprawną i niezawodną drukarkę paragonów obsługujących rolki kasowe do długości 80 mb oraz system ułatwiający jej wymianę. Kasa Jota e posiada również czytelny wyświetlacz dla kasjera, który w 4 liniach wyświetla aktualną wartość paragonu, ukryte pod spodem kasy złącza (4x RS-232. 1x USB, 1x Lan w opcji) umożliwiają współpracę z wagą elektroniczną (nawet do 4 wag Prima), czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym, komputerem. W opcji można zakupić silikonową nakładkę chroniąca klawiaturę przed wszelkimi zabrudzeniami. Kasa Jota e umożliwia zaprogramowanie do 71 klawiszy, które ułatwiają tzw. szybką sprzedaż, rabaty, raporty potrzebne dla właściciela kasy. Waga tej kasy to 2,1 kg.

4. Kasa fiskalna ELZAB DELTA MAX E

Delta Max
Kasa fiskalna systemowa przeznaczona do średnich i dużych punktów sprzedaży. W zależności od potrzeb z zakresu bazy towarowej można ją kupić w wersji 40595 PLU lub 61439 PLU. Kasa Delta Max jest oczywiście kasą fiskalną zapisującą dane z kopii paragonów na karcie micro SD. Szczególnie przy tek kasie widać zalety tego rozwiązania. Elektroniczna kopia paragonów pozbawia kłopotów związanych z przechowywaniem bardzo dużej ilości rolek papierowych zapasowych. Kasa Delta Max e posiada liczne nowatorskie rozwiązania techniczne pozwalające jej właścicielowi sprawne zarządzenia promocjami, rabatami, zarządzanie i rozliczanie kasjerów, obsługę sprzedaży w 8 walutach i jej dokładne rozliczenia pod wieloma względami. Kasa Delta Max e umożliwia zarządzanie danymi bezpośrednio z kasy lub zdalnie za pomocą sieci LAN/WAN, modemu. Kasa a posiada 2 czytelne wyświetlacze, które umożliwiają śledzenie procesu sprzedaży zarówno kasjerowi jak i klientowi. Opcjonalnie kasę Delta max e można nabyć z wyświetlaczem dla klienta montowanym na wysięgniku poza kasą. Dzięki licznym interfejsom kasa ta może współpracować z wagą elektroniczną (łącznie 2 sztuki), skanerem kodów kreskowych, terminalem płatniczym, komputerem, drukarką zamówień, szufladą kasjerską. Kasa waży 6,1 kg.

Kasy fiskalne firmy Elzab

Nasze dane kontaktowe: Kontakt