Mobilne kasy fiskalne

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Czasy, kiedy sprzedawaliśmy swoje produkty lub usługi tylko stacjonarnie pod stałym adresem odeszły już dawno do historii. Nasi klienci stali się wygodni i często oczekują dostawy towaru lub wykonania usługi w swoim miejscu pracy lub zamieszkania. W związku z powyższym, producenci kas fiskalnych dostosowując swoją produkcję oferują kasy fiskalne o naprawdę małych rozmiarach i wadze. Prezentowane poniżej kasy fiskalne spełniają wszystkie warunki, aby polecić je jako kasy fiskalne doskonale sprawdzające się przy ich transporcie. Tym bardziej, iż oferowane przez nas kasy to nie tylko mała, zgrabna obudowa, ale także rozwiązania techniczne które umożliwiają bardzo dużo możliwości tych kas. Wydajne, pojemne akumulatory pozwalają na długotrwałą pracę bez zewnętrznego zasilania.

Mobilne kasy fiskalne

1. Novitus Nano E

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Nano E

To niewątpliwie mobilna kasa fiskalna nr 1 w Polsce, od lat ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród podatników podlegających obowiązkowi rejestracji sprzedaży za pomocą kas fiskalnych. Nano E to kasa z elektroniczną wersją zapisu kopii paragonów na karcie pamięci SD. Dzięki temu, użytkownik nie musi przechowywać kopii paragonów, oszczędza więc nie tylko pieniądze ale i miejsce. Kasa fiskalna Nano E posiada alfanumeryczną klawiaturę z silikonową nakładka która uniemożliwia jej zalanie. Posiada ona także programowalne klawisze, które umożliwiają w prosty sposób prowadzenie sprzedaży a także wykonanie stosownych raportów. Nano E wyposażona jest w wydajny akumulator, który jest w stanie wydrukować do 2500 paragonów bez konieczności podłączenia do zewnętrznego zasilania. Nano E doskonale współpracuje z komputerem przez złącze USB lub RS232. Można podłączyć również czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, szufladę czy terminal płatniczy. Opcjonalnie można zainstalować moduł Bluetooth. Nano E posiada możliwość wydrukowania graficznego logo sprzedawcy oraz numeru NIP nabywcy. Kasa występuje w 2 wersjach kolorystycznych: grafitowej i białej. W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie skórzane etui, idealne do przewozu kasy, bądź funkcjonalny pokrowiec umożliwiający nie tylko jej transport ale także pracę .

2.Elzab K10

Kasy fiskalne dla lekarzy Elzab K10

Pierwsza w Polsce kasa z kolorowym wyświetlaczem TFT. Kasa K10 dzięki kontekstowej zmianie wielkości i ilości klawiszy stwarza możliwości dopasowania jej do potrzeb jej właściciela. Podobnie jak kasa Nano E, K10 posiada elektroniczny moduł zapisu kopii paragonu, dwa porty USB. Dzięki jej specjalnej konstrukcji jest urządzeniem odpornym na uderzenia, zarysowania etc. Kasa zawdzięcza swoją wyjątkową odporność specjalnej konstrukcji obudowy. Element wewnętrzny obudowy został wykonany ze specjalnej mieszanki tworzyw sztucznych, natomiast obudowa zewnętrza to specjalne tworzywo podobne do gumy. Budowa K10 uniemożliwia zalanie jej wodą. Kasa ta posiada bardzo wydajny akumulator pozwalający na wydruk około 4000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki wtyczce na 12V kasę te można również zasilać w samochodzie. Kasa pozwala tak zaprogramować wirtualne klawisze, aby za pomocą jednego klawisza dokonać tzw. szybkiej sprzedaży. Kasa występuje w kilku wersjach kolorystycznych, w tym także różowym, oraz w kilku wersjach wyposażenia technologicznego, z modułem bluetooth lub GPRS. Kasa K10 umożliwia również wydruk na paragonie grafiki i numeru NIP nabywcy.

3. Posnet Ergo

Kasy fiskalne dla prawników Posnet Ergo

Jak reklamuje kasę jej producent (firma Posnet), kasa ERGO jest sumą wszystkich zalet. Kasa posiada wszystkie rozwiązania znajdujące się w proponowanych przez nas mobilnych kasach fiskalnych, a wiec elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie pamięci SD, dwa podświetlane wyświetlacze, 27 programowalnych klawiszy umożliwiających zaprogramowanie trybu sprzedaży pod potrzeby sprzedawcy, bardzo wydajny akumulator pozwalający na wydruk do 80000 linii na paragonie bez konieczności zewnętrznego zasilania. Podobnie jak inne proponowane tu kasy fiskalne, Ergo jest urządzeniem odpornym na zachlapanie wodą, wstrząsy, pył i kurz. To czym kasa fiskalna odróżnia się od konkurencji jest możliwość jej rozbudowy o moduły PLU, dzięki czemu można zwiększać listę towarów zaprogramowanych w kasie (4000, 6000 lub 8000 PLU). W podstawowej wersji kasa ERGO posiada port komunikacyjny USB oraz gniazdo do połączenia z szufladą. W przypadku konieczności rozbudowy, do kasy można dodać dodatkowe moduły: moduł rozszerzony I (USB, 2 x RS-232), moduł rozszerzony II (USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth), moduł rozszerzony III (USB, 2 x RS-232, modem 3G). W każdej chwili właściciel kasy fiskalnej ERGO może również dokupić moduł bluetooth.

Mobilne kasy fiskalne
Nasze dane kontaktowe: Kontakt