Kasy fiskalne Novitus

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Novitus (obecnie COMP SA Novitus) to wiodący polski producent kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Głównym założycielem Firmy (jeszcze pod marką Optimus-IC) był słynny Roman Kluska, twórca firmy Optimus. Od początku swojej historii NOVITUS produkował wiele urządzeń fiskalnych. Aktualna oferta NOVITUSA to:

Kasy fiskalne Novitus

1. Kasa fiskalna MAŁA PLUS E

Mała Plus E

To najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią. Że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony nagłówkiem graficznym. Możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN

2. Kasa fiskalna NANO E

Nano E

To jedna z pierwszych mobilnych kas fiskalnych dedykowanych dla firm wymagających od urządzenia fiskalnego niewielkich gabarytów. Jest to najmniejsza kasa fiskalna firmy NOVITUS,  jednocześnie jedna z najmniejszych na rynku. Kasa Nano E funkcjonuje na naszym rynku już od kilku lat, zapewnia swoim użytkownikom wysoki komfort użytkowania i niezawodność przy zachowaniu niewielkich gabarytów. Dzięki pionierskim rozwiązaniom jej producenta, firmy Novitus (Grupa Comp) kasa ta nieprzerwanie dzierży miano lidera w segmencie mobilnych kas fiskalnych na polskim rynku. Kasa fiskalna Nano E jest oferowana także w wersji kolorystycznej białej, jako urządzenie dedykowanie placówkom służby zdrowia jako Nano E Med.

3. Kasa fiskalna SENTO E

Sento E

Nowoczesna kasa fiskalna z bardzo dużymi możliwościami i funkcjonalnościami. Przede wszystkim bardzo duża baza towarowa, nawet do 50 000 pozycji. Także możliwość zaprogramowania w nazwie towaru aż 40 znaków (dodatkowo przy każdym towarze można zapisać 2 dodatkowe linie po 40 znaków. Co sprawia że opis towaru może być bardzo dokładny). Dodatkowym atutem kasy Sento e w tym zakresie jest duży bufor pamięci (10000 pozycji) co ułatwia komunikację z komputerem.

Kasa fiskalna Sento e wyposażona jest w niezawodną drukarkę drukującą z szybkością 16 linii na sekundę, mechanizm wymiany papieru „wrzuć i pracuj”. W tej kasie może pracować rolka papieru o szerokości 57 mm oraz o długości do 60 mb. Dodatkowymi atutami tej kasy są: wydajny akumulator który umożliwia wydruk do 2000 paragonów bez konieczności ładowania.  Klawisze szybkiej sprzedaży (oprócz tradycyjnej klawiatury), cztery złącza komunikacyjne (w tym 1 USB host), możliwość wydruku w nagłówku paragonu loga sprzedawcy bądź reklamy. Kasa Sento e waży 1,8 kg

4. Kasa fiskalna SOLEO LAN E

Soleo

Nowoczesna kasa fiskalna której cechą charakterystyczną i zaletą jednocześnie jest prostota w użytkowaniu. Jak zdecydowana większość kas wyposażona w moduł elektronicznego zapisu danych na karcie SD, posiada także niezawodny mechanizm drukujący Fujitsu, drukujący 16 wierszy tekstu na sekundę na rolce papieru o szer. 57 mm. Na paragonie fiskalnym kasa drukuje m.in. nip nabywcy, logo sprzedawcy. Kasa drukuje nazwy towarów w liczbie 40 znaków, a dodatkowo można wydrukować do 3 wierszy dodatkowych opisów do poszczególnych towarów, Towary na kasie SOLEO LAN E w ilości do 20000 można pogrupować dodatkowo w grupy towarowe (100).

Kasa SOLEO LAN E posiada dużą ilość portów komunikacyjnych m.in. 3 porty RS-232, złącze USB, Ethernet. Kasa ta może współpracować z komputerem, wagą elektroniczną, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym. Kasa ta posiada również sterowanie szufladą kasjerską. Niewątpliwą zaletą kasy SOLEO LAN E jest dodatkowa alfanumeryczna klawiatura, którą można zaprogramować aby uzyskać kolejne klawisze szybkiej sprzedaży (do 108 pozycji). Kasa SOLEO LAN E umożliwia pracę aż 32 kasjerów i umożliwia indywidualne określenia zakresy dostępu i kompetencji każdego z nich. Dzięki tej kasie można korzystać z wielu funkcji np. sprzedaż usług czasowych, parkingi, wypożyczalnie etc. Kasa SOLEO LAN E waży 2,75 kg

5. Kasa fiskalna NEXT

Next

Kasa fiskalna Novitus NEXT przedstawiana jest przez producenta jako system fiskalny następnej generacji. Musimy uczciwie przyznać, że to hasło reklamowe wcale nie odbiega od prawdy. Kasy fiskalnej nie da się opisać, postaramy się tu przedstawić jej najważniejsze cechy świadczące o tym że wyprzedza ona swoimi rozwiązaniami inne kasy.

Kasa fiskalna NEXT to pierwsza w Polsce kasa z tabletem dotykowym zaopatrzonym w system android oraz intuicyjne oprogramowanie. Kasa ta posiada pełną klawiaturę ekranową, spotykaną do tej pory w tabletach i komputerach, która zapewnia jej użytkownikom bardzo szybka i prostą edycję wszystkich danych kasy. To czego nie znajdzie się w innych kasach to rejestr towarów i kontrahentów, wystawianie faktur VAT i wysyłanie ich drogą e-mail, możliwość tzw. parkowania paragonów i swobodnego ich tworzenia.Kasa fiskalna NEXT umożliwia w prosty sposób dostęp do wielu interesujących informacji biznesowych. Kasa umożliwia zapoznanie się z raportami sprzedaży pojedynczego towaru bądź grupy asortymentowej w każdym czasie i za każdy wybrany okres. Oczywiście w kasie dostępne są raporty sprzedaży poszczególnych kasjerów, paragonów, faktur etc.

Kasa fiskalna NEXT posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne. Nie ma żadnego problemu aby do tej kasy podłączyć terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, wagę i szufladę. W podstawowym wyposażeniu kasy fiskalnej NEXT znajdziemy port Ethernet, który umożliwia łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Za pomocą portu USB można korzystać z WiFi zewnętrznego lub modemu GSM. Kasa fiskalna NEXT to także nierozłącznie aplikacja internetowa NOVICLOUD dostępna w przeglądarce internetowej. Dzięki niej można nie tylko zarchiwizować bezpiecznie w chmurze wszystkie dane z kasy NEXT, umożliwia kontrolę i kierowanie swoją firmą z dowolnego miejsca na świecie.
O kasie fiskalnej NEXT i jej rozwiązaniach można się rozpisywać bez końca, bo jak tu nie wspomnieć chociażby o:
– rejestr anulacji i storn kasjerskich, co zapobiega ewentualnym nadużyciom kasjerskim
– wodoodporna tradycyjna klawiatura jako dodatkowe narzędzie dla zwolenników tradycji w kasie fiskalnej
– szybki mechanizm drukujący, obcinacz papieru
– możliwość instalowania własnych rozwiązań informatycznych
– dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała

Kasy fiskalne Novitus

Nasze dane kontaktowe: Kontakt