Kasy fiskalne Posnet

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Kasy fiskalne Posnet

1. Kasa fiskalna POSNET ERGO

Ergo

Nowoczesna kasa fiskalna dostępna w 3 wariantach określających liczbie PLU (towary). Co ciekawsze, kasę fiskalną ERGO można rozbudować o większe moduły PLU w trakcie użytkowania (4tyś, 6 tyś, 8 tyś). Kasa ERGO umożliwia zapisanie nazwy towaru na paragonie w 40 znakach. Kasa ta oczywiście prowadzi elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie SD oraz posiada standartowo port USB oraz port umożliwiający współpracę z szufladą. Podobnie jak z modułem liczby PLU, w miarę potrzeby kasę fiskalna ERGO można rozbudować o kolejne moduły zawierające porty komunikacyjne. W trzech modułach rozszerzenia producent oferuje dodatkowe porty USB, RS-232, WI-FI, Bluetooth, modem 3G. Kasa ERGO drukuje paragon z szybkością 20 znaków na sekundę, a na paragonie można zaprogramować czarno-białą grafikę na górze i dole paragonu. Dodatkowo kasa ERGO posiada funkcjonalność wydruku NIP-u nabywcy. W trybie pracy na akumulatorze kasa ta może wydrukować do 80000 wierszy na paragonach. Waga kasy ERGO to 0,6 kg.

2. Kasa fiskalna POSNET MOBILE HS EJ

Mobile

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna w Polsce . Waży zaledwie 0,4 kg, co sprawia że przy niewielkich rozmiarach jest wprost idealna do pracy mobilnej, zwłaszcza ze może wydrukować do 50000 wierszy paragonu w trybie pracy na akumulatorze. Kasa ta oczywiście ma elektroniczny zapis kopii karcie microSD, mechanizm drukujący pozwalający na łatwą wymianę rolki paragonowej, standardowe porty komunikacyjne USB i RS-232, ładowarkę samochodową.

3. Kasa fiskalna POSNET BINGO HS EJ

Bingo

POSNET BINGO HS EJ to jedna z 3 kas fiskalnych produkowanych przez POSNET SA pod nazwą BINGO.
Kasa BINGO HS EJ posiada elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie SD o pojemności 2GB (możliwość zapisu do miliona paragonów). Kasa ta posiada programowalną klawiaturę (15 klawiszy funkcyjnych). Duży podświetlany wyświetlacz alfanumeryczny z 2 liniami po 16 znaków. Za pomocą specjalnego złącza do kasy można podłączyć szufladę kasjerską, ponadto kasa ta posiada 2 porty RS-232. Kasa BINGO HS EJ waży 1,6 kg.

4. Kasa fiskalna POSNET BINGO XL

Bingo XL

Unowocześniony i rozbudowany model kasy fiskalnej BINGO HS EJ. Kasa BINGO XL posiada naprawdę dużą bazę towarowa do 80000 PLU, elektroniczna kopie paragonów, drukuje NIP nabywcy, a na paragonie można umieścić 40 znaków w opisie towaru.
Zaletą tej kasy jest możliwość podłączenia bezpośredniego czytnika kodów kreskowych, która umożliwia bezpośrednią pracę czytnika bez potrzeby konfiguracji czytnika. Ponadto kasa ta posiada pojemny bufor pozycji paragonowych który umożliwia programowi sprzedaży dostęp do poszczególnych i kolejnych paragonów. Dzięki temu łatwiejsze jest wystawianie faktur oraz kontrola stanów magazynowych. Kasa BINGO XL posiada wiele portów komunikacyjnych USB, RS-232, Ethernet.
Kasa BING XL dostępna jest w 2 wersjach: standard i Plus. W wersji PLUS nabywca otrzyma w kasie min. wydajny akumulator litowo-jonowy (umożliwia wydruk do 120000 wierszy paragonu) oraz niezawodny mechanizm drukujący FUJITSU. Kasa BINGO XL waży 1,9 kg.

5. Kasa fiskalna POSNET NEO XL

Neo XL

Kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów przeznaczona do pracy w placówkach handlowym o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów. W wersji standardowej posiada bazę towarową 30000 PLU a w wersji Plus liczba towarów które można zaprogramować wzrasta do 60000 tyś. Kasa POSNET XL dzięki następującym cechom wyróżnia się na tle innych kas fiskalnych: Ethernet który umożliwia komunikację z kasą bez przerywania pracy kasjera, a także pełna obsługa kasy z poziomu komputera (bazy danych, konfiguracja), programowalna klawiatura z czterema poziomami klawiszy skrótu, rozbudowane funkcje kasjerskie, obsługa kart rabatowych i lojalnościowych, 100 metrowa rolka paragonowa , szybki mechanizm drukujący do 20 linii na sekundę. Kasa NEO XL przypomina o konieczności zrobienia raportu fiskalnego, przeglądu technicznego a także integruje się z dowolnym systemem video monitoringu sklepowego. Kasa NEO XL waży 4,4 kg

6. Kasa fiskalna POSNET REVO

Revo

Najbardziej kolorowa ze wszystkich polskich kas fiskalnych. Posnet SA oferuje ją w 6 kolorach, dzięki czemu nawet najwybredniejszy nabywca może dopasować swoja kasę POSNET REVO do wyglądu, kolorystyki swojej placówki handlowej. Kasa fiskalna POSNET REVO to przede wszystkim nowoczesna kasa fiskalna , która może być jako pierwsza kasa w Polsce zintegrowana z wagą elektroniczną o zakresie do 15 kg. Dzięki tej integracji wszelkie działania na wadze jak np. tarowanie , zerowanie szalki wykonuje się z poziomu klawiatury kasy, wskazania wagi są widoczne na wyświetlaczu kasy REVO. Dzięki temu proces ważenia odbywa się zdecydowanie szybciej niż w tradycyjny sposób.

POSNET REVO to oczywiście kasa z elektronicznym zapisem kopii paragonu na karcie SD. Możemy zaprogramować na tej kasie 10000 lub 15000 PLU, ponadto kasa drukuje NIP Nabywcy, drukuje nazwy towarów do 40 znaków na szybkiej drukarce która drukuje z szybkością 47 znaków na sekundę . Podobnie jak w innych nowoczesnych kasach fiskalnych mechanizm drukarki ułatwia bezproblemową wymianę rolki papierowej na zasadzie wrzuć i pracuj. POSNET REVO posiada porty komunikacyjne jak Ethernet, USB, RS-232, a także po rozbudowie dodatkowe porty jak WI-FI, GPRS, PS2. Kasa REVO może współpracować dzięki temu nie tylko z wagą elektroniczna, ale także z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym, szufladą kasjerską. KASA REVO, posiada 2 czytelne wyświetlacze graficzne, 14 klawiszy, które można zaprogramować w 3 poziomach do 42 klawiszy szybkiego dostępu. Kasę REVO można kupić również w wersji z silikonową klawiaturą, która zabezpiecza kasę przed wszelkimi zabrudzeniami. Kasa REVO wazy 1,3 kg.

7.Kasa fiskalna FAWAG LITE

Fawag Lite

Kasa fiskalna pośrednio produkowana przez POSNET SA (FAWAG S.A. Jest w 100% własnością firmy POSNET). To prosta kasa z elektronicznym zapisem kopii paragonu fiskalnego przeznaczona do małych punktów handlowych lub usługowych. Pomimo swej prostoty, deklarowanej również przez jej producenta kasa FAWAG LITE posiada wszystko co powinna posiadać kasa dedykowana do małych punktów sprzedaż różnych branż a mianowicie: Baza towarowa 2000 PLU podzielona na 16 grup, możliwość określenia towaru na paragonie w 40 znakach, klawiatura z klawiszami funkcyjnymi która można zaprogramować do 16 skrótów, jedno złącze USB. Kasa FAWAG LITE waży 1,2 kg.

Kasy fiskalne Posnet

Nasze dane kontaktowe: Kontakt