Ekspresy do kawy Wrocław

Pyszna i aromatyczna kawa z samego rana potrafi nie tylko postawić na nogi, ale także przyciągnąć niejednego klienta. Ekspresy do kawy Wrocław wykorzystuje przy wielu różnych biznesach, jak na przykład w:

  • restauracjach,
  • kawiarniach,
  • hotelach,
  • a nawet w biurach.

Wystarczy wcisnąć przycisk, by mała czarna umiliła nadchodzący dzień.

Jakie ekspresy do kawy Wrocław wybiera najczęściej?

To, jaki ekspres do kawy należy wybrać, zależy w dużej mierze od naszych potrzeb. Poszczególne modele różnią się między sobą pojemnością zbiorników na wodę i na ziarna. Mają różne funkcje parzenia kawy. Jeśli potrzebujesz luksusowego urządzenia, które będzie pełniło funkcję reprezentacyjną, lepiej jest wybrać nieco droższy model. Wszystkie nasze ekspresy pozwolą Ci w prosty i łatwy sposób zaparzyć aromatyczny napój Tobie i Twoim klientom.

Nasze propozycje ekspresów

Przedstawiamy najpopularniejsze ekspresy, które są dostępne do zakupu w naszym sklepie internetowym www.wyposazeniesklepow.pl.

Saeco Aulika Top RI

Ten ekspres do kawy z pewnością jest reprezentacyjny. Zbiornik na kawę mieści sobie aż kilogram ziaren. Nie ma konieczności napełniania pojemnika na wodę dzięki bezpośredniemu połączeniu do sieci wodociągowej. Nie będziesz musiał czekać, by zaparzyć drugą kawę – to urządzenie poradzi sobie z dwoma napojami równocześnie! Wydajność ekspresu sięga aż 80 kaw dziennie, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie w dużych biurach, hotelach czy restauracjach. Stalowa obudowa jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a równocześnie łatwa w czyszczeniu.

Ekspresy do kawy

Liryka OTC

Saeco Liryka OTC to kompaktowy ekspres do kawy, który zapewni Ci aromatyczne cappuccino z samego rana. Pojemniki pomieszczą pół kilograma kawy ziarnistej i 2,5 litra wody. Zalecana wydajność to 30 kaw – urządzenie więc dobrze sprawdzi się w niewielkich lokalach. Maszyna może przygotowywać dwa napoje jednocześnie. Dodatkową zaletą jest bardzo atrakcyjna cena.

Ekspresy do kawy WrocławRoyal Gran Crema

Royal Gran Crema łączy w sobie elegancki minimalizm z wyjątkowo pokaźną liczbą funkcjonalności. Choć pojemnik mieści w sobie tylko 350 g kawy i niespełna 2,5 litra wody, to można dzięki niemu przygotować aż 50 kaw dziennie. Dobrze sprawdzi się w małej gastronomii i średnich biurach. Posiada podwójną wylewkę do kawy, możesz więc przygotować w nim dwa napoje jednocześnie. Elegancki i stylowy design będzie zachwycał w każdym wnętrzu.

Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy Wrocław wykorzystuje praktycznie wszędzie. To prosta i szybka metoda, by zapewnić Twoim gościom i klientom kubek małej czarnej bez potrzeby zatrudniania baristy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu zapoznania się z całościową ofertą. Wybierz swój ekspres do kawy i zaskocz wszystkich kawą, której nie powstydziłby się profesjonalny barista.

 

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl