Lady chłodnicze Wrocław

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie już jakiegokolwiek sklepu spożywczego bez lady chłodniczej, mało tego, handel detaliczny artykułami spożywczymi bez lady chłodniczej jest praktycznie niemożliwy. Nie wyobrażamy sobie przecież sprzedaży produktu nieświeżego, zepsutego. Dodatkowo kupujemy mięso, wędliny, nabiał także oczami, towar musi być ładnie wyeksponowany i oświetlony. Dlatego tez w ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne lady chłodnicze najlepszych polskich producentów, które charakteryzują się nie tylko trwałością i solidnością wykonania, ale także nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu, że oferujemy sprzęt chłodniczy wprost z magazynów fabrycznych możemy zagwarantować Państwu nie tylko wybór spośród wielu producentów, modeli, rozmiarów ale przede wszystkim atrakcyjne ceny zakupu. Nie musicie wiec Państwo poszukiwać „tanich” , „okazyjnych” urządzeń z drugiej ręki które mimo pozornego odnowienia są wyeksploatowane, awaryjne i zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie. Oferowany przez nas sprzęt jest fabrycznie nowy z gwarancją producenta. Urządzenia chłodnicze dostarczamy do placówek handlowych własnym transportem. Lady chłodnicze z naszej oferty możecie Państwo zakupić w korzystnym systemie ratalnym lub w leasingu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lady chłodnicze takich marek jak IGLOO, Ma-WI, ES-systemK, JBG2 i inne. Lady chłodnicze Wrocław.
Uwadze Państwa chcielibyśmy polecić:

1.Lada chłodnicza BASIA (produkcja IGLOO)

Lada Basia

Lada ta została zaprojektowana do sprzedaży i ekspozycji mięsa, wędlin i nabiału. Występuje w wersji z wbudowanym lub zewnętrznym agregatem chłodniczym oraz w szerokiej gamie rozmiarów począwszy od 1, 04 mb do 3,83 mb . Konstrukcja lady umożliwia łączenie w ciągi, a dzięki ladom narożnikowym możemy zagospodarować każda powierzchnię sklepu. Lada Basia standartowo wyposażona jest w świetlówkę LED, a także bardzo bogatą ofertę wyposażenia opcjonalnego która pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednego nabywcy.

2.LADA chłodnicza SAMOS DEEP (produkcja IGLOO)

Lada chłodnicza w wersji zarówno z agregatem wbudowanym lub przygotowana do pracy z agregatem zewnętrznym. Produkowana jest w kilku wersjach począwszy od 1,02 mb do 3,83 mb. Lada SAMOS DEPP przygotowana jest do łączenia w ciągi. W standardowym wyposażeniu znajdziemy granitowy blat roboczy – szary 20mm, przesłonki z pleksi, komory przechowalnicze z blachy nierdzewnej , świetlówka LED. Lada Samos deep może być wykonana w wielu wersjach min DRE – front i boki drewniane, podstawa z blachy nierdzewnej, brak odbojnic, CUSTOM – pod zabudowę indywidualną (m.in. brak panelu frontowego, FISH- ekspozycja wannowa z blachy kwasoodpornej, malowany parownik, GASTRO- stelaż pod pojemniki GNz blachy nierdzewnej, wentylatory wymuszające obieg chłodniczy.

3.Witryna cukiernicza KAMELEO (W)

Witryna ta charakteryzuje się bardzo nowoczesnym i lekkim wzornictwem oraz bardzo praktycznym systemem wymiany obudowy. System ten umożliwia użytkownikowi wymianę obudowy dzięki czemu może on się cieszyć przez długi czas super wyglądem oraz sprawnym i energooszczędnym działaniem witryny cukierniczej KAMELEO (W). Oszczędność energii witryna ta zawdzięcza oświetleniu LED w standardzie oraz efektywnemu systemowi chłodzenia dynamicznego zasilanym agregatem wewnętrznym. Witryna ma funkcję podgrzewania szyby przedniej dzięki czemu zabezpieczamy szybę przed parowaniem oraz możliwość ustawiania półek na różnych wysokościach oraz pod różnym kątem umocowania, W ofercie Igloo znajdziemy witrynę Kameleo bez agregatu chłodniczego (tzw. neutralną) oraz ladę kasową Kameleo.
Witryna Kameleo występuje w trzech wariantach długości.

4.WITRYNA CHŁODNICZA WCHSN MA-WI

To bardzo popularna lada chłodnicza produkcji firmy MA-WI, produkowana jest w wersji z agregatem chłodniczym lub bez, produkowana jest w 6 rozmiarach długości od 1,3 mb do 3,0 mb. W ofercie standardowej lada ta oferowana jest m.in. z elektronicznym termostatem, posiada automatyczne odparowanie skroplin, świetlówkę „mięsną”, przysłony nocne, blat roboczy z polskiego granitu lub ze stali nierdzewnej. Ladę tę możemy łączyć w ciągi także z ladami kasowymi i narożnikami. Wyposażenie opcjonalne to m.in. ruchoma lub stała przegroda z pleksi, komory przechowalnicze wykonane z blachy kwasoodpornej, system szyb podnoszonych na siłownikach, oświetlenie LED.

5.Witryna cukiernicza WCH CR MA-WI

Witryna cukiernicza z wbudowanym agregatem chłodniczym Danfoss produkowana w trzech długościach 1,35 mb, 1,6 mb, 2,0 mb. Zakres chłodzenia grawitacyjnego od +1 C do +10 C. Lada posiada m.in. wnętrze z blachy nierdzewnej, termostat z automatycznym rozmrażaniem, 3 szklane półki, 2 szuflady, przesłony nocne z pleksi, możliwość łączenia w ciągi, profile aluminiowe w kolorze złotym, boki lady – MDF lakierowane. W wyposażeniu opcjonalnym znajdziemy blat granitowy lub ze stali nierdzewnej, możliwość wyboru koloru blatu przedniego i boków, oświetlenie LED.

6.Lada chłodnicza LCCT Catania

O produktach Firmy ES-System K można mówić i pisać długo. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo to stanowczo za mało. Najlepiej przekonać się samemu. Lada LCCT CATANIA to nowatorskie rozwiązanie szyby przedniej gwarantuje świetny widok na eksponowany w ladzie towar (szyba oczywiście podnoszona na siłownikach). Lada produkowana jest w 4 rożnych długościach, posiada chłodzenie dynamiczne, rozmrażanie elektryczne. Powierzchnia ekspozycyjna, przechowalnicza wykonana z blachy nierdzewnej. Blat roboczy w wersji standardowej również wykonany z blachy nierdzewnej. Lady serii Catania możemy łączyć w ciągi.

7.Lada LCT Tucana

To kolejne urządzenie tego Producenta o nowatorskim wyglądzie. Ladę serii Tucana 03 możemy nabyć w 4 długościach do 3,75 mb włącznie. Oprócz wyposażenia podobnego jak lada Catania, lada Tucana posiada oświetlenie LED, wentylatory energooszczędne. Słupy na których oparta jest szklana jest wykonana z aluminium. Oczywiście lada ta posiada szybę uchylną, podnoszoną na siłownikach.

Przedstawione powyżej lady chłodnicze to jedynie bardzo mały fragment naszej oferty skierowanej do małych, średnich i dużych placówek handlowych. Jesteśmy w stanie przygotować konkretną ofertę która zaspokoi wymagania nawet wybrednych Klientów. Zapraszamy do kontaktu, chętnie i bez żadnych zobowiązań z Państwa strony przygotujemy szczegółową ofertę uwzględniającą wszystkie potrzeby.

Lady chłodnicze Wrocław
Nasze dane kontaktowe: Kontakt