Metkownice

Metkownice Wrocław

Czy wyobrażasz sobie prowadzenie sklepu bez metkownicy? Odpowiadanie za każdym razem na pytanie o cenę jest nie tylko kłopotliwe, ale powoduje także ciągłe rozpraszanie uwagi kasjera i odciąga go od jego obowiązków. A wystarczy zwykła metkownica. Metkownice Wrocław kupuje bardzo często, bo i znajdziemy tu sporą liczbę małych i średnich sklepików. Prowadzisz taki właśnie biznes? Zadbaj o swoje wyposażenie.

Które metkownice Wrocław kupuje najchętniej?

Jakie metkownice Wrocław ceni najbardziej? Z pewnością te tanie i jednocześnie niezawodnie. Decydując się na taki zakup, nie musimy wydawać tysięcy złotych. Warto zwrócić uwagę na łatwość obsługi i zakładania etykiet. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wszystkie ceny umieścimy na naszym towarze szybko i bez kłopotu.

Polecane metkownice

Nasze metkownice przeznaczone są zarówno dla małych sklepików, jak i większych powierzchniowo sklepów, gdzie szybkość i dokładność przygotowania towaru do sprzedaży ma bardzo duże znaczenie. Poniżej przedstawiamy rekomendowane przez nas produkty.

Sato Kendo

To metkownica idealna dla małych, osiedlowych sklepików. Jest szybka i poręczna, a dodatkowo najtańsza ze wszystkich w eksploatacji. Łatwość obsługi pozwala zaoszczędzić dodatkowy czas. Współpracuje z najtańszymi nawet taśmami i dobrze sprawdzi się do artykułów spożywczych, które bardzo szybko znikają ze sklepu.

Metkownica Sato Kendo

Sato Judo

Sato Judo to nieco większy model bliźniaczy do Sato Kendo. Zapewnia możliwość dwurzędowego wydruku o bardzo dobrej jakości.

Metkownica Sato Judo

Meto 2026

Metkownica zaopatrzona jest w innowacyjny system prowadzenia etykiet, który sprawdza się nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Metki mogą być drukowane dwuwierszowo z bardzo dobrą jakością i ostrością tekstu. Łącznie do wykorzystania jest 20 znaków, dzięki czemu oznakujemy wszystkie niezbędne towary.

Metkownica Meto 2026

Blitz Integrale

Cechą charakterystyczną tej metkownicy jest jej wytrzymałość dzięki metalowym podzespołom. Zapewnia możliwość oznaczenia podstawowych parametrów towaru, takich jak data, cena czy waga. Wymiana wałka czy etykiet jest prosta i szybka.

Metkownica Blitz Integral

Blitz C-8

Metkownica numeryczna, która w prosty sposób pozwoli oznaczyć towar ceną. Drukuje aż 8 cyfr w jednym rzędzie, dzięki czemu sprawdzi się nawet do najdroższych towarów. Charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami eksploatacji.

Metkownica Blitz C-8

Blitz C-20

Blitz C-20A to metkownica numeryczna drukująca w dwóch rzędach, z czego górny jest nieco mniejszy. Dzięki temu w łatwy sposób można oznaczyć nie tylko cenę, ale także wagę czy datę przydatności do spożycia.

Metkownice Wrocław Blitz C-20

Blitz C-17A

Metkownica dwurzędowa, alfanumeryczna Blitz C-17A gwarantuje niezawodność. Do umieszczenia mamy aż 17 znaków, z czego 10 w pierwszym rzędzie. Można użyć wbudowanych oznaczeń kg, g, zł, gr i wiele innych.

Metkownica Blitz C-17A

Metkownice Wrocław ceni za ich szybkość obsługi i niską cenę. To wyposażenie, które sprawdzi się w każdym sklepie i ułatwi Ci pracę oraz prowadzenie sprzedaży. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.wyposazeniesklepow.pl i do zapoznania się z naszą całościową ofertą. Zadaj nam pytanie poprzez formularz, który znajdziesz tutaj.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

 
Dodaj komentarz