polskie kasy fiskalne online

Intermarket częścią Polskich Kas Fiskalnych Online!

Zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci, zaowocowało. Już dzisiaj oficjalnie możemy pochwalić się współpracą z wieloma innymi dostawcami urządzeń fiskalnych na terenie całej Polski. Działamy pod wspólnym szyldem Polskie Kasy Fiskalne Online. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz nowym sklepem, w którym znajdziecie dostarczane przez nas kasy fiskalne online.

Polskie Kasy Fiskalne Online – jak to się zaczęło?

Sam projekt Polskich Kas Fiskalnych Online powstał dość dawno, bo ponad rok temu. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma dostawcami rozwiązań fiskalnych, w tym z:

  • IMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim,
  • Przedsiębiorstwem Informatycznym Komet z siedzibą w Chojnicach,
  • Ema-Soft z siedzibą w Lesznie.

Troska o klientów, planowane wprowadzenie ustawy o kasach fiskalnych online oraz chęć stałego poszerzania naszej działalności sprawiło, że postanowiliśmy działać pod jednym szyldem Polskie Kasy Fiskalne Online. Bardzo długo nie wiedzieliśmy, czy projekt wejdzie w życie i kiedy to nastąpi. Z niecierpliwością czekaliśmy na długo zapowiadaną ustawę. Kiedy wreszcie się pojawiła, możemy z ulgą i oficjalnie ogłosić – Polskie Kasy Fiskalne Online zaczynają wojować rynek całej Polski!

Dowiedz się więcej: Przegląd popularnych kas fiskalnych online – na co się zdecydować?

polskie kasy fiskalne online

Jak nas znaleźć?

Strona naszego projektu nosi nazwę Polskie Kasy Fiskalne Online i można ją odwiedzić, klikając w powyższy link. Co tam znajdziemy? Przede wszystkim:

  • masę wiedzy o urządzeniach fiskalnych w postaci wpisów na blogu,
  • sklep internetowy, w którym można znaleźć kasy, drukarki i wiele innych,
  • dokładny opis prezentowanych urządzeń,
  • dane kontaktowe do każdej współpracującej w ramach projektu firmy.

Jeśli prowadzisz sklepy w różnych miejscach Polski, nie musisz już szukać dostawców w każdym rejonie. Wystarczy, że o tym nam powiesz, a współpracująca z nami firma najbliżej Twojej lokalizacji zgłosi się do Ciebie sama! Zakup kasy fiskalnej nigdy nie był tak prosty.

Dowiedz się więcej: Jak działa kasa fiskalna online?

Czy coś się zmieni?

Wielu klientów z obawą podchodzi do wszelkich zmian. Chcemy w tym miejscu jednak uspokoić wszystkich naszych kontrahentów. Dotychczasowa współpraca będzie przebiegać tak, jak dotąd. Dalej będziemy dostarczać kasy fiskalne we Wrocławiu i drukarki fiskalne we Wrocławiu. Zamówicie u nas serwis urządzeń Ma-Ga i zakupicie wagi elektroniczne i terminale płatnicze. Od tej pory jednak pod wspólnym szyldem Polskich Kas Fiskalnych Online możemy dostarczać rozwiązania fiskalne niemal w całej Polsce. Oferta jest również nieco większa i poszerzyła się chociażby o systemy biletowe.

Dowiedz się więcej: Novitus – lider wśród kas fiskalnych

Serwisant kas fiskalnych

W przypadku pytań, wątpliwości albo wskazówek dla nas – co warto poprawić lub co przydałoby się w naszej ofercie, czekamy na Wasze telefony lub maile. Życzcie nam szczęścia w naszym nowym projekcie. To dzięki Wam Intermarket się rozwija. Dziękujemy Wam serdecznie za zaufanie i mamy nadzieję, że Polskie Kasy Fiskalne Online odniosą taki sam sukces.