Novitus kasy

Novitus – lider wśród kas fiskalnych

Od wejścia w życie nowej ustawy o kasach fiskalnych online, coraz więcej firm zaczyna z niepokojem rozglądać się za wymianą swojego starego urządzenia na nowe. Które z nich jest najlepsze? Co daje największe możliwości? Które spełnia oczekiwania, które przed nim postawimy? To i wiele innych pytań ciśnie się na usta prawie każdego przedsiębiorcy. Gdzie szukać rozwiązania? W urządzeniach firmy Novitus!

Urządzenia fiskalne, które potrafią zaskakiwać

Ustawa o kasach fiskalnych online do samego końca nie była jasno sprecyzowana. Nikt nie wiedział, kiedy wejdzie w życie i od kiedy zacznie obowiązywać. Można jednak śmiało powiedzieć, że mimo tak niesprzyjających warunków, Novitus poradził sobie z zadaniem doskonale. Na rynek trafiło aż 8 urządzeń fiskalnych: 5 kas i 3 drukarki. Do pierwszej grupy należą:

 • Mała Online,
 • Nano Online,
 • Sento Online,
 • Soleo Online,
 • Next Online.

A jakie sprzedajemy drukarki fiskalne we Wrocławiu z nowej oferty Novitus? Są to oczywiście:

 • Novitus HD Online,
 • Bono Online,
 • Deon Online.

Pora dowiedzieć się, co jest w nich takiego ciekawego.

Dowiedz się więcej: Jak działa kasa fiskalna online?

Novitus kasy
źródło: https://www.novitus.pl

Innowacyjne drukarki fiskalne online

Drukarka fiskalna HD Online to jedyne takie urządzenie na rynku, które zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz. Dzięki temu jest nie tylko eleganckie, ale również przekazuje naszym klientom jasną i czytelną informację. Jej program pracy jest tak rozbudowany, że można się zdziwić, iż jest to jedynie drukarka fiskalna online. W przeciwieństwie do większości urządzeń, zapisuje nazwę towaru na 60 znakach, a nie 40. Koniec z nieporozumieniami przy rozróżnianiu sprzedawanych usług i produktów. Nie możemy również zapomnieć o największej na rynku bazie produktowej – aż 1 miliona towarów! Tak dużą bazę posiada również Bono Online – nieco mniejsza i bardziej kompaktowa drukarka, która jednak funkcjonalnością dorównuje swojej większej siostrze. Warto tu wskazać, że jest to urządzenie niesamowicie bezpieczne w użytkowaniu. Posiada moduł Secure z układem TPM i pamięcią chronioną.

Novitus – najnowsze kasy fiskalne

Nie możemy również zapomnieć o legendarnych wręcz kasach fiskalnych Novitus. Otrzymujemy odświeżone i nowoczesne wersje, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Pamiętajmy jednak, że wysoka jakość urządzeń pozostała taka jak była. Znajdziemy w ofercie najmniejszą kasę fiskalną Nano Online, która świetnie nadaje się do pracy stacjonarnej i terenowej. To jednak niejedyna kasa fiskalna mobilna w nowej ofercie Novitus. Ciekawie prezentują się również urządzenia dedykowane średnim i dużym placówkom handlowym. Koniecznie jednak musimy wspomnieć o niezwykłej funkcjonalności, która łączy je wszystkie. Podpowiedź? To oczywiście chmura NoviCloud.

Dowiedz się więcej: Drukarki fiskalne a kasy fiskalne – co się bardziej opłaca?

Sento Online - kasa fiskalna online

Chmura NoviCloud – co to jest?

Czym jest NoviCloud? To jedyny taki system zarządzania sprzedażą online, dzięki któremu zaoszczędzimy czas i pieniądze. Teraz każda kasa fiskalna Novitus może zostać zintegrowana z systemem, a tym samym może wspomóc praktycznie każdą działalność. W ramach aplikacji otrzymujemy możliwość:

 • archiwizacji raportów dobowych i ich podglądu,
 • prowadzenia ewidencji towarów i kontrahentów,
 • tworzenia rozbudowanych raportów sprzedażowych,
 • analizy sprzedaży,
 • rozliczania sklepu z dowolnego miejsca na świecie.

Z NoviCloud już nie musimy codziennie odwiedzać naszego sklepu. Wystarczy wejść na stronę internetową i się zalogować do programu. Te możliwości i wiele innych już za kilkadziesiąt groszy dziennie.

To jeszcze nie koniec

Najwyższa pora zaprezentować sztandarowy model kasy fiskalnej, również produkcji Novitus. Oczywiście jeden akapit to za mało, by dokładnie ją opisać. Z pewnością poświęcimy temu osobny artykuł. Warto jednak choć odrobinę zasmakować najnowszej propozycji – Novitus One Online. To urządzenie zostało zamknięte w niepozornej, choć bardzo estetycznej obudowie w aż pięciu zestawach kolorystycznych! Co znajdziemy w tej kasie fiskalnej?

 1. Dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości pokryty szybką ze szkła hartowanego.
 2. Wiele złącz, do których możemy podłączyć wszelkie urządzenia.
 3. Baterię, na której możemy wydrukować nawet 1000 paragonów bez podłączania do zasilania.

Brzmi zachęcająco? Prawdziwa siła kasy One Online tkwi jednak w funkcjonalności. Użytkownik otrzymuje możliwość zaprogramowania aż sześciu paneli przycisków, co niebywale przyspiesza pracę i konfigurowanie urządzenia. Wystawianie faktur, korekt, raportów i notatek nigdy nie było jeszcze tak proste. Nie możemy zapominać również o możliwości przeglądania Internetu, wiadomości mailowych czy kalendarza online. Można śmiało powiedzieć, że to urządzenie jest połączeniem kasy fiskalnej i smartfona. Stanie się tak samo niezastąpione, jak Twój telefon. Urządzenie będzie dostępne do sprzedaży już pod koniec września.

Dowiedz się więcej: Koszt kasy fiskalnej – czy taki diabeł straszny, jak go malują?

 Novitus One

Szukasz kasy fiskalnej dla siebie? Możesz czekać, aż dokładniej opiszemy Novitus One Onlie i aż wszyscy Twoi partnerzy biznesowi zdążą się w nią zaopatrzyć. Możesz również poprosić nas o niezobowiązującą prezentację możliwości urządzenia, gdzie poznasz swoje przyszłe narzędzie pracy. Nigdzie nie znajdziesz tańszej i funkcjonalniejszej kasy. Zainteresowany? Czekamy na kontakt od Ciebie!