popularne kasy fiskalne online Przegląd kas fiskalnych online

Popularne kasy fiskalne online – ranking TOP 10

Dzisiaj przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych kas fiskalnych na podstawie statystyk sprzedaży oraz Waszych zapytań i zainteresowania. Pod uwagę wzięliśmy również oceny poszczególnych urządzeń oraz opinie na ich temat, a także – nic w tym dziwnego – cenę. Przypominamy, że u nas w ramach jednej ceny otrzymujecie wiele innych usług dodatkowych! Z pewnością rynek urządzeń podbijają kasy fiskalne mobilne, ale znajdą się w rankingu także modele stacjonarne, nieco większe. Zapraszamy do naszego pierwszego rankingu TOP 10 – popularne kasy fiskalne online.

 1. Popularne kasy fiskalne online: Elzab K10 online BT/WiFi

Nasz ranking otwiera wyjątkowa kasa fiskalna online, która zasłynęła na rynku, dzięki: dotykowemu ekranowi z menu kontekstowym oraz wielu wersjom kolorystycznym. To z pewnością najbardziej kolorowe urządzenie w ofercie, dostępne w wariantach:

 • biało-pomarańczowym,
 • popielato-zielonym,
 • popielato-jasno popielatym,
 • czarno-pomarańczowym,
 • biało-zielonym.

Jest niewielka, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako kasa fiskalna dla lekarza – zmieści się w schowku samochodowym, torebce czy nawet kieszeni fartucha lekarskiego. Dotykowy ekran kontekstowy jest przeznaczony do pracy w trudnych warunkach – także przy niskich temperaturach. Inteligentny system menu dopasowuje ilość i wielkość wyświetlanych klawiszy do sposobu pracy kasjera. Oczywiście urządzenie współpracuje z terminalem płatniczym czy czytnikiem kodów kreskowych, ale i szufladą kasjerską, przez co może sprawdzić się nawet w większych placówkach handlowo-usługowych. Jej cena to 1490 złotych netto, a urządzenie można obejrzeć w naszym sklepie.

Zobacz: Elzab K10 online BT/WiFi

Elzab K10 Online Bt/ Wifi

 1. Posnet Ergo online

To kolejna kasa fiskalna mobilna w naszym rankingu – wyjątkowo zgrabna i elegancka Posnet Ergo. Wyróżnia się ergonomią pracy oraz możliwością rozbudowy urządzenia według swoich potrzeb. Możemy wybrać bazę towarową o wielkości 4, 6 lub 8 tysięcy PLU. Kasa fiskalna Posnet sprawdzi się doskonale w małej wielkości sklepach spożywczych. Ma możliwość współpracy z wagą elektroniczną, ale także… szalkową! Podłączenie z CRK może odbywać się standardowo przez łącze WiFi lub kabel, ale dla tych, którzy pracują w miejscu poza dostępem do Internetu, oferuje połączenie przez sieć 3G. Cena urządzenia to jedynie 1248,78 złotych netto, co także jest bardzo dużą zaletą.

Zobacz: Posnet Ergo online

ERGO ONLINE

 1. Novitus Nano Online

To najmniejsza kasa fiskalna Novitus, która dopasowana jest do biznesów mobilnych i niewielkich stacjonarnych. Jest odporna na wszelkie zabrudzenia – została wyposażona w specjalną, silikonową nakładkę na klawisze, dzięki czemu sprawdza się wyśmienicie jako kasa fiskalna do warsztatu samochodowego. Pojemny i wytrzymały akumulator wystarcza na wiele godzin pracy bez ładowania. Baza towarów wynosząca 20 tysięcy PLU spokojnie wystarcza nawet w większym sklepie. Nie można zapomnieć również o możliwości połączenia z Novicloud – innowacyjną usługą chmurową, dzięki której możemy sterować naszą kasą oraz przeglądać jej statystyki online z dowolnego miejsca na Ziemi i to w dodatku z dala od samego urządzenia. Jej cena to 1489,43 złote netto.

Zobacz: Novitus Nano Online

Nano Online

 1. Posnet Bingo Online

Kasa fiskalna Posnet Bingo należy do rodzaju większych urządzeń fiskalnych. Z CRK możemy się łączyć także za pośrednictwem instalowanej karty SIM dowolnego operatora, przez co nie musi mieć dostępu do stacjonarnego Internetu. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość ustawienia dowolnych przypomnień na wyświetlaczu. Już nigdy nie zapomnimy o wykonaniu raportu czy zapłacie podatku. Kasa stabilnie stoi na dowolnej ladzie, ale z drugiej strony jest mała i poręczna. Świetnie sprawdzi się jako kasa fiskalna do gastronomii. Cena urządzenia to 1398,37 zł netto.

Zobacz: Posnet Bingo Online

popularne kasy fiskalne online BINGO ONLINE

 1. Posnet Mobile Online

To kolejna propozycja od Posnet. Charakteryzuje się bardzo małą wagą, która wynosi nieco ponad 400 gramów. Długość to jedynie 16 centymetrów, dzięki czemu doskonale leży w dłoni. Wyposażona jest we wszystkie niezbędne funkcjonalności, a także może zostać podpięta do programu magazynowego. Wszystkie czynności z tą kasą są bardzo szybkie:

 • wykonywanie wydruków,
 • wymiana papieru,
 • przeprowadzanie transakcji,
 • programowanie.

Jedynie bateria nie rozładowuje się szybko. Bez ładowania wydrukujemy nawet 50 tys. linii paragonu. Cena kasy to 1498,37 zł netto.

Zobacz: Posnet Mobile Online

MOBILE ONLINE

 1. Novitus One Online

Kasa fiskalna Novitus One Online zajmuje dopiero szóste miejsce, ale widzimy potencjał na zajęcie pierwszego! Na rynek trafiła znacznie później niż inne urządzenia i dalej jest nieznana wielu przedsiębiorcom. To najnowsza i najnowocześniejsza propozycja od Novitus, o której pisaliśmy w osobnym artykule. Uważamy, że na to w pełni zasługuje. To nie tylko urządzenie fiskalne – to urządzenie wielofunkcyjne. Napiszemy na nim maila, przejrzymy Internet i uruchomimy nasze ulubione aplikacje. Dzięki możliwości połączenia się z chmurą Novicloud możemy sterować naszym biznesem z dowolnego miejsca na świecie. To kasa, która dopasowuje się do potrzeb i stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów punktów handlowych i usługowych. Wkrótce kasa zajmie pierwsze miejsce tego rankingu – gwarantujemy! Cena tego wyjątkowego urządzenia to jedyne 1780,49 zł netto.

Zobacz: Novitus One Online

ONE Online

 1. Novitus Sento Online

Kasa fiskalna Novitus Sento to propozycja już dla nieco większych biznesów. Jest jedną z najpopularniejszych kas fiskalnych we Wrocławiu, przeznaczoną do większych sklepów i punktów usługowych. Warto wskazać takie możliwości urządzenia, jak funkcje czasowe, zapamiętywanie obrotu towarów np. akcyzowych czy przypomnienia o wykonaniu raportów okresowych. Baza danych jest wyjątkowo pojemna – mieści aż 50 tysięcy produktów. Bez trudu możemy także prowadzić kontrolę stanu magazynowego. Cena tego urządzenia to 1749,59 zł netto.

Zobacz: Novitus Sento Online

popularne kasy fiskalne online Sento Online

 1. Elzab Jota Online

To urządzenie przeznaczone jest dla małych i średnich biznesów stacjonarnych. Kasę możemy podłączyć do komputera, wagi czy szuflady kasjerskiej. Sprzedaż za jej pomocą jest bardzo szybka – wystarczy zeskanować kod kreskowy. Kasa współpracuje z systemem zamówień. Jest ergonomiczna, wytrzymała i idealnie wkomponowuje się w każdy blat. Dużą zaletą jest także cena, która wynosi 1689,43 zł netto.

Zobacz: Elzab Jota Online

ELZAB Jota ONLINE

 1. Novitus Next Online

To kasa fiskalna stacjonarna, która poradzi sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających sklepów i punktów usługowych. Jest nowoczesna i bardzo funkcjonalna. Składa się z dużego, 7-calowego tabletu i klawiatury, która ułatwia poruszanie się po menu i sprzedaż. Za pomocą urządzenia sprawdzimy pocztę mailową, przejrzymy Internet czy dodamy ważne wydarzenie do kalendarza. Kasa Next ma także wiele innych funkcjonalności, które ułatwiają analizę sprzedaży oraz konfigurowanie sposobu pracy. Nieograniczone bazy PLU sprawiają, że urządzenie będzie idealne w każdej branży i w każdym sklepie – nawet oferującym największy asortyment. Cena takiej kasy to jedyne 2389,43 złote netto.

Zobacz: Novitus Next Online

Next Online

 1. Elzab Mini Online

Kasa fiskalna Elzab Mini Online to z pewnością najtańsza kasa stacjonarna, która kosztuje tyle, co mobilna, ale ma wszystkie zalety dużych urządzeń. Z drugiej strony może pracować także w terenie. Doskonale zabezpieczona klawiatura i pyłoszczelna nakładka sprawia, że jest to idealna kasa do warsztatów samochodowych. Klawisze są definiowane elastycznie, przez co znacznie ułatwiają i przyspieszają prace z urządzeniem. Cena kasy to tylko 1389,43 złote netto.

Zobacz: Elzab Mini Online

popularne kasy fiskalne online ELZAB Mini ONLINE

Oto 10 naszych propozycji najlepszych kas fiskalnych. Popularne kasy fiskalne online w rankingu były tworzone według pewnych kryteriów popularności, co nie oznacza, że kolejne numery są gorszymi urządzeniami od poprzednich. Oznacza to jedynie, że pewne funkcjonalności są bardziej poszukiwane na rynku kas fiskalnych. Dużą przewagę widzimy w przypadku mobilnych kas, których sprzedajemy najwięcej. Oznacza to tylko tyle, że mikroprzedsiębiorców w Polsce jest znacznie więcej. Nie widać także znaczącej przewagi jednego producenta nad drugim. Nieznacznie lepszy wynik osiągnął Novitus, umieszczając w naszym rankingu aż 4 urządzenia. Elzab i Posnet uzyskali ex aequo po trzy kasy. Ważne, by przy zakupie decydować się zgodnie z pierwszym wrażeniem, wygodą i niezbędnymi funkcjonalnościami. Jeśli nie wiesz, na jaką kasę fiskalną się zdecydować – zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą prezentację modeli. Zapraszamy!