popularne kasy fiskalne online Przegląd kas fiskalnych online

Przegląd popularnych kas fiskalnych online – na co się zdecydować?

Kasy fiskalne online pojawiły się na rynku w związku z obowiązującą od 1 maja 2019 roku ustawą o konieczności stosowania nowego rodzaju kas fiskalnych. W związku z obowiązkiem wymiany podstawowego wyposażenia każdego punktu sprzedaży, wiele przedsiębiorców stanęło przed wyborem odpowiedniej kasy fiskalnej online. Poniżej prezentujemy najchętniej wybierane modele i znacznie ułatwiamy decyzję wszystkim przedsiębiorcom.

Elzab K10 ONLINE BT/ WiFi

Kasa fiskalna Elzab K10 Online BT/WiFi to kasa fiskalna mobilna z dotykową klawiaturą, która sprawdzi się zarówno w punktach stacjonarnych, jak i do pracy w terenie. Jej największą zaletą jest solidne wykonanie i możliwość bezawaryjnej pracy nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych. Może pracować zarówno w słońcu i wysokich temperaturach, jak i na mrozie. Dotykową klawiaturę można również obsługiwać w rękawiczkach, co czyni ją idealną właśnie do sprzedaży terenowej w zimie. Elzab K10 Online posiada wymienną baterię, która przy naładowanym akumulatorze umożliwia pracę nawet do 5 godzin. Jest także w pełni kompatybilna z dodatkowymi urządzeniami takimi jak:

Będzie to idealna kasa fiskalna dla lekarzy czy kasa fiskalna dla prawników.

Przegląd kas fiskalnych online

Elzab Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

Ten rodzaj kasy fiskalnej online sprawdzi się najlepiej w niewielkich punktach handlowych oraz usługowych. Kasa jest bardzo prosta w obsłudze, a jej mały rozmiar sprawia, że wszędzie się zmieści. Jest również w pełni zintegrowana z innymi urządzeniami, także z wagą sklepową. Dodatkowym atutem tego modelu jest klawiatura modułowa z elastycznie definiowanymi klawiszami, która zapewnia maksymalny komfort pracy. Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online ma także możliwość wprowadzenia na paragonie NIP-u nabywcy.

Kasa fiskalna online elzab mini lt

Ergo ONLINE

W podstawowej wersji, ten model kasy fiskalnej online łączy się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) przy pomocy złącza USB. Podłączamy ją bezpośrednio do jednostki centralnej. Dzięki temu nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z transmisją danych. Istnieje również możliwość dokupienia elementów umożliwiających komunikację bezprzewodową. Kasa fiskalna Ergo Online jest w pełni kompatybilna z urządzeniami takimi jak skaner kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Największą zaletą tej kasy fiskalnej online jest modułowa konstrukcja. Dzięki niej, urządzenie można doposażać w dodatkowe moduły wraz z rozwojem biznesu i rosnącymi potrzebami przedsiębiorcy.

Kasa fiskalna online Ergo

Novitus Nano ONLINE

Ten model kasy fiskalnej wyróżnia się poręcznością i ergonomicznym kształtem. Dzięki akumulatorowi o dużej pojemności może być stosowany zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. W podstawowej wersji posiada przewodową łączność z CRK, ale istnieje możliwość łączności bezprzewodowej przy pomocy zewnętrznego modemu. Kasa fiskalna Nano Online współpracuje z urządzeniami takimi jak:

  • waga elektroniczna,
  • terminal,
  • skaner,
  • wiele innych.

przegląd popularnych kas fiskalnych online

Sento ONLINE

Największą zaletą tej kasy fiskalnej online jest czytelny wyświetlacz oraz wydajny akumulator, który przy pełnym ładowaniu pozwala na wydrukowanie około 2 000 paragonów. Kasa fiskalna Sento Online jest niewielkich rozmiarów i jest intuicyjna w obsłudze mimo rozbudowanych funkcji. Posiada 14 definiowanych klawiszy szybkiej obsługi. Sento Online łączy się z CRK przewodowo, ale jest możliwość rozbudowy o modem umożliwiający łączność bezprzewodową. Kasa współpracuje z wszystkimi elementami wyposażenia punktu handlowego:

  • terminalami,
  • skanerami,
  • wagą elektroniczną,
  • systemem monitoringu.

Prezentowane powyżej kasy fiskalne online to najchętniej wybierane produkty na rynku. Aby dobrze wybrać kasę fiskalną do prowadzenia własnego biznesu, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego wielkość oraz specyfikę. Jako dostawca kas fiskalnych we Wrocławiu i całym Dolnym Śląsku serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację każdego z wyżej wymienionych urządzeń. Będziemy radzi, mogąc doradzić i pomóc w wyborze kasy, która będzie służyła przez całe lata.