Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie? Postaw na M/platform+!

Wielu przedsiębiorców boryka się z trudnościami finansowymi spowodowanymi obecnym stanem epidemicznym. Niektórzy także przed czasem koronawirusa mieli problemy z utrzymaniem klientów, którzy wybierali duże sieci handlowe w celu zrobienia zakupów. Mamy jednak doskonałe rozwiązanie, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie – nawet takim niewielkim, osiedlowym. Można powiedzieć, że wręcz szczególnie w niewielkich, osiedlowych placówkach handlowych. Wystarczy zdać się na M/promo+!

Jak zwiększyć sprzedaż, czyli jak zachowują się klienci w sklepie?

Przede wszystkim musimy zastanowić się, dlaczego kupujący jeżdżą do hipermarketów i wielkich centrów handlowych. Głównie dlatego, by mieć dostęp do większego asortymentu towarów. Ceny w hipermarketach są niższe, a proponowane usługi bogatsze niż tylko zrobienie zakupów. Wielkie sieci oferują możliwość zamówienia artykułów online, a także dowozu do miejsca zamieszkania klienta. Bardzo ciekawe są oferty na tzw. promosztuki, czyli sprzedaż wielu artykułów tego samego rodzaju w niższej cenie za pojedynczą sztukę.  Na takie działania mogą zdecydować się jednak duże sklepy czy franczyzy. Jak więc walczyć z takimi gigantami? Możemy zaoferować im to samo i to bez wielkiego nakładu kosztów i czasu z naszej strony. Wystarczy zapisać się do M/platform. Wartość przeciętnego koszyka zakupowego Twoich klientów może zwiększyć się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent.

Dowiedz się więcej: Płatności do 100 zł bez PIN – nowinki w płatnościach zbliżeniowych

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie?

Jak zwiększyć sprzedaż: czym jest M/platform?

M/platform to wirtualna platforma usługowa przeznaczona dla małych i średnich placówek handlowych, które chcą wiedzieć, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie. To aplikacja o wielu funkcjonalnościach. Jedną z najważniejszych jest możliwość tworzenia promocji wybranych produktów wprost od producentów. Wystarczy aktywować je za pomocą panelu i gotowe! Wśród producentów współpracujących z M/platform można wymienić:

  • Grupę Żywiec,
  • Maspex,
  • Żywiec Zdrój,
  • Stock,
  • Colian.

Do wyboru mamy wiele rodzajów promocji, w tym: PromoSztuki, Happy Hours, Zestawy Promo czy Okresową Obniżkę. Nie trzeba już ręcznie programować kasy fiskalnej. Urządzenie samodzielnie zaczyta wszystkie niezbędne informacje i dostosuje się do stosowanej promocji. Pozostaje już tylko powiadomić naszych klientów. Możliwości mamy dowolne!

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie m-platform

I to wszystko?

Naturalnie, że nie. Przede wszystkim M/platform jest połączona z aplikacją e-Mka, która jest przeznaczona dla klientów indywidualnych. Najwięcej klientów o promocjach dowiaduje się poprzez elektroniczne gazetki promocyjne z poziomu programu na smartfona. Sklep zostanie umieszczony na specjalnej mapce, dzięki czemu więcej osób się o nim dowie. Klienci mogą także dokonywać zakupów online z odbiorem na miejscu, a także – jeśli tylko chcemy – z dowozem do domu kupującego. Zapisując się do M/platform zyskujemy także wiele dodatkowych usług, w tym m.in.:

  • księgową,
  • prawną,
  • analityczną,
  • rozliczenia kasowego.

Zyskujemy kompleksową pomoc w prowadzeniu punktów handlowych, nie tylko w czasie pandemii. M/platform to nie tylko sposób na reklamę w Internecie i sposób na dotarcie do nowych klientów. To także sposób, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie oraz udostępnić dotychczas niemożliwe sposoby obsługi.

Dowiedz się więcej: Karta płatnicza – gotówka czy przelew?

m-platform

Kto może skorzystać z M/platform?

Platforma M/platform może być stosowana przez wszystkich przedsiębiorców, którzy stosują kasy fiskalne Novitus lub kasy fiskalne Elzab. Pochodzą one od jednego producenta – grupy Comp, która dostarcza urządzenia fiskalne do ponad 63% firm, które potrzebują tego rodzaju urządzeń. Jeśli czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie jesteś jednym z nich. Jeśli nie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kasy:

Dzięki doskonałej komunikacji między tymi urządzeniami, a aplikacją i chmurą NoviCloud, możesz zyskać jedyny w swoim rodzaju standard obsługi na najwyższym poziomie. Platforma współpracuje nie tylko z kasą fiskalną, ale także systemem zapleczowym podpiętym do kasy lub drukarki fiskalnej. W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Wspomożemy w całym procesie!

Dowiedz się więcej: Popularne kasy fiskalne online – ranking TOP 10

Novitus Next

M/platform to nowa jakość obsługi – nowoczesna, intuicyjna i prokliencka. Pozwala nie tylko zwiększyć nasze przychody i sprzedaż, ale także zapewnić naszym klientom to, co oczekują. To możliwość robienia zakupów online wszędzie, a nie tylko w wielkich marketach. Również to możliwość proponowania lepszych warunków cenowych i promocji. To możliwość prowadzenia biznesu lepiej, efektywniej i skuteczniej.