Krajalnica Ma-Ga

Krajalnica Ma-Ga – urządzenie do każdego sklepu mięsnego

Prowadzenie sklepu mięsnego to bardzo wymagający biznes. Codziennie przychodzą do nas dziesiątki klientów, którzy życzą sobie mięsa i wędlin najwyższej jakości, pokrojonych w odpowiadający im sposób. Jedni lubią cienkie plasterki, inni grube talarki. Krajalnica Ma-Ga to urządzenie, które sprosta wszelkim wyzwaniom i będzie nam służyć przez długi czas.


Krajalnica Ma-Ga do małych sklepów

Zakup wyposażenia do sklepu musimy starannie wybrać w zależności od wielu czynników:

 • powierzchni lokalu,
 • dostępnej oferty,
 • liczby użytkowników wyposażenia,
 • dostępnego budżetu.

Krajalnice Ma-Ga to urządzenia, które sprawdzą się w każdym typie lokalu. W ofercie producenta znajdziemy sprzęt mały i duży o różnych funkcjonalnościach. Dla najmniejszych sklepików najlepsza może okazać się najtańsza krajalnica Ma-Ga 310p2 CE. Możemy ciąć plastry o grubości od 0 do 16 milimetrów. Nóż ze stali węglowej zapewnia nam trwałość i niezawodność przez lata. Samo urządzenie jest stosunkowo lekkie – waży jedynie 23 kilogramy. Będzie nam służyć nie tylko do krojenia wędlin, ale również do:

 • mięsa surowego,
 • mięsa pieczonego,
 • serów żółtych.

To bardzo sprawne, tanie i wszechstronne urządzenie.

Krajalnica Ma-Ga

Krajalnica o nieco większej mocy

Do nieco większych sklepów z pewnością sprawdzi się krajalnica Ma-Ga S3-712 CE do wędlin. Silnik napędowy ma moc 250 W, dzięki czemu poradzi sobie z każdym rodzajem mięsa. To również urządzenie całkowicie bezpieczne dzięki dwóm przyciskom start i stop. Maszyna będzie więc doskonałym wyborem do sklepów mięsnych z wieloma pracownikami, którzy wymieniają się obowiązkami. Hartowany nóż ze stali nierdzewnej będzie ostry przez wiele miesięcy używania. Bardzo duża wydajność, która sięga 1600 plastrów na godzinę, umożliwia zaopatrzenie całkiem sporej wielkości sklepu mięsnego.

Dowiedz się więcej: Wyposażenie sklepu mięsnego – co koniecznie musisz zakupić?

A co z serami?

Ma-Ga jest również producentem krajalnic do serów. Do wyboru mamy krajalnicę Ma-Ga 210pT CE, która charakteryzuje się nieco mniejszą wydajnością, ale atrakcyjną ceną i cichą pracą napędu. Teflonowe pokrycie noża i płyty zapewnia niezawodność urządzenia. Ciekawą propozycją może być również krajalnica Ma-Ga S3-712T CE – nieco droższe, ale i większe urządzenie o wydajności 1600 plastrów. Jej waga również jest nieco większa – wynosi 55 kilogramów.

Krajalnica do serów

Kralajnica Ma-Ga – na co zwrócić uwagę?

Krajalnice mają wiele cech, na które musimy zwrócić uwagę podczas zakupu. Należą do nich:

 • efektywność krojenia plastrów,
 • materiał pokrycia noża i stołu,
 • bezpieczeństwo użytkowania,
 • moc silników,
 • prostota czyszczenia,
 • gwarancja.

Nie możemy również zapomnieć o tym, by serwisowanie było proste i nie wymagało wysyłania urządzenia daleko w Polskę. Dlatego poza samymi urządzeniami oferujemy również serwis urządzeń Ma-Ga. Na miejscu dokonamy podstawowych napraw, a jeśli okaże się, że konieczna będzie większa renowacja, dokonamy tego w naszej siedzibie we Wrocławiu w tak szybkim terminie, jak to tylko możliwe.

Serwis urządzeń Ma-Ga

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą kas fiskalnych we Wrocławiu i drukarek fiskalnych. Zaopatrzymy każdy sklep we wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia biznesu.