Drukarki z kopią elektroniczną

Choć od czasu pojawienia się drukarek fiskalnych online, coraz więcej branż przenosi swoją działalność właśnie na nowe modele, to jednak stare i dobre drukarki z kopią elektroniczną w dalszym ciągu są cenione przez przedsiębiorców.

Dla kogo drukarki z kopią elektroniczną?Drukarka fiskalna HD E

Drukarki z kopią elektroniczną mogą być z powodzeniem stosowane jeszcze długo przez przedsiębiorców, którzy nie należą do newralgicznych branż, wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Finansów. Ci przedsiębiorcy powinni zakupić już drukarki fiskalne online. W większości wypadków jednak wystarczą stare i lubiane urządzenia, które nie wymagają stałego łącza internetowego. Kto w szczególności interesuje się takimi drukarkami? Z pewnością są to przedsiębiorcy, którzy prowadzą:

  • sprzedaż za pomocą dedykowanych systemów informatycznych,
  • handel obwoźny, który utrudnia stałe połączenie do Internetu,
  • sprzedaż usług u klienta.

Takie drukarki fiskalne nie wymagają połączenia z CRK i można z nich korzystać w dowolnym miejscu na świecie.

Jakie urządzenia są najpopularniejsze?

Najpopularniejsze drukarki fiskalne we Wrocławiu to z pewnością małe i mobilne urządzenia, które można zabrać ze sobą i podładować chociażby w samochodzie. Mogą być także niezwykle przydatne osobom, które chcą korzystać z systemów sprzedażowych na telefonie, a potrzebują jedynie wydrukować paragon dla swojego klienta. W sklepach z kolei bardziej cenione są duże i wielofunkcyjne urządzenia. Wspierają one rozbudowane systemy informatyczne i umożliwiają drukowanie wielu różnych dokumentów – nie tylko fiskalnych.

Jakie drukarki z kopią elektroniczną polecamy?

BONO LAN E drukarki z kopią elektronicznąJako renomowany dystrybutor drukarek i kas fiskalnych we Wrocławiu, w szczególności polecamy modele marek:

  • Novitus,
  • Posnet,
  • Elzab.

Są to urządzenia sprawdzone przez tysiące przedsiębiorców, które mają swoją pozycję na rynku. Dodatkowo gwarantujemy serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych – zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dbamy o każdego naszego klienta, dlatego wybierając taką kasę, nie musisz martwić się terminami czy fiskalizacją. Wszystkiego dopilnujemy oraz wspomożemy Cię w każdym etapie pracy z nowym urządzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych drukarek oraz do kontaktu – telefonicznego i mailowego.