Deon Online

Deon Online

Cena:
2,486.99 zł netto

Promocja
2,693.00 zł brutto
2,189.43 zł netto

Ergonomiczna ,wszechstronna drukarka fiskalna przeznaczona do pracy stacjonarnej i mobilnej w sektorze usług a także małych i średnich firmach handlowych..

Drukarka Novitus Deon Online komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas .

Drukarka ta drukuje faktury Vat , ale ma także możliwość możliwość wydrukowania nie tylko danych Nabywcy , ale także odbiorcy faktury VAT.

Kopie wszystkich wydruków których oryginały są przesyłane do CRK zapisywane są w drukarce Novitus Deona Online w lokalnej pamięci chronionej urządzenia .Do danych tych użytkownik ma dostęp poprzez przesłanie ich do programu komputerowego lub wydruk z drukarki.

Zaletą tego urządzenia jest akumulator litowo-jonowy pojemności 2AH, dzięki któremu drukarka ta jest w stanie bez podłączenia do energii wydrukować do 3000 paragonów .Oszczędnościom w pracy akumulatora służą dodatkowe funkcje jak auto-usypianie lub auto-wy łączanie a także wyłączanie podświetlaczy LCD podczas pracy bez\ zasilacza. Akumulator w tej drukarce można również ładować z zasilacza poza drukarką.

Deon Online wyposażona jest również w podświetlaną klawiaturę z silikonowa powierzchnią która chroni urządzenie nie tylko przed przypadkowym zalaniem lub zabrudzeniem ale także przed warunkami atmosferycznymi takim jaki deszcz lub snieg.

Deon Online posiada złącze LAN, które umożliwia podłączenie drukarki do sieci komputerowej, a także złącze USB,RS232.

Prowadzenie sprzedaży z różnych systemów komputerowych gwarantuje nowoczesny protokół komunikacyjny XML.

Drukarka Deon Online posiada możliwości podłączenia dodatkowych modułów łączności tj Wifi,BT lub Wlan .Umożliwia to pracę zdalną bez dodatkowych przewodów.

Drukarkę Novitus Deon Online rekomendujemy do pracy w gabinetach lekarskich i prawniczych , w salonach kosmetycznych i samochodowych, warsztatach komunikacyjnych. . Drukarka ta zda również egzamin na parkingach ze względu na posiadaną funkcję czasową.

Drukarka ta to również komfort dla jej użytkownika , posiada funkcję przypominania o wykonaniu raportu fiskalnego dobowego lub okresowego

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie/ drukarce…….. ?
Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com