Kasy fiskalne mobilne

Czasy, kiedy sprzedawaliśmy swoje produkty i usługi stacjonarnie pod jednym tylko adresem, odeszły już dawno do historii. Twoi klienci stali się wygodni i często oczekują dostawy towaru lub wykonania usługi w swoim miejscu pracy i zamieszkania. Kasy fiskalne mobilne są odpowiedzią na tę potrzebę!

Przenośne kasy fiskalne na miarę XXI wieku

Producenci kas fiskalnych oferują kasy fiskalne o naprawdę małych rozmiarach i wadze. Doskonale sprawdzą się przy transporcie. Oferowane przez nas kasy fiskalne mobilne cechują się nie tylko małą, zgrabną obudową, ale także nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wydajne, pojemne akumulatory pozwalają na długotrwałą pracę bez zewnętrznego zasilania.

Kasy fiskalne mobilne – nasze propozycje

Mobilne kasy fiskalne Novitus Nano E

To niewątpliwie najlepsza mobilna kasa fiskalna w Polsce. Od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród podatników podlegających obowiązkowi rejestracji sprzedaży. Novitus Nano E to kasa z elektroniczną wersją zapisu kopii paragonów na karcie pamięci SD. Dzięki temu użytkownik nie musi ich przechowywać – oszczędza więc nie tylko pieniądze, ale także miejsce w siedzibie firmy i czas na archiwizowanie poszczególnych dokumentów. Kasy fiskalne mobilne Nano E posiadają alfanumeryczną klawiaturę z silikonową nakładką, która chroni ją przed skutkami zalania. Ma programowalne klawisze, które umożliwiają proste prowadzenie sprzedaży i wykonanie potrzebnych Ci raportów. Nano E wyposażona jest w wydajny akumulator, na którym możesz wydrukować do 2500 paragonów bez konieczności podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania. Współpracuje z komputerem dzięki złączu USB lub RS232. Można podłączyć również:

 • czytnik kodów kreskowych,
 • wagę elektroniczną,
 • szufladę kasjerską,
 • terminal płatniczy.

Opcjonalnie dostępny jest także moduł Bluetooth. Nano E ma możliwość drukowania graficznego logo sprzedawcy oraz numeru NIP nabywcy. Kasa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: grafitowej i białej. W naszej ofercie znajdziesz także eleganckie skórzane etui, które jest idealne do transportu kasy. Funkcjonalny pokrowiec umożliwi nie tylko jej bezpieczny przewóz, ale także wygodną pracę.

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Nano E

Kasy fiskalne mobilne Elzab K10

To pierwsza w Polsce kasa fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT. Elzab K10 dzięki kontekstowej zmianie wielkości i ilości klawiszy, dopasowuje się do potrzeb jej właściciela. Umożliwia wydruk na paragonie grafiki z logiem i numeru NIP nabywcy. Podobnie jak wyżej opisana kasa Nano E, K10 posiada elektroniczny moduł zapisu kopii paragonu i dwa porty USB. Dzięki specjalnej konstrukcji obudowy jest urządzeniem odpornym na uderzenia i zarysowania. Została wykonana ze specjalnej mieszanki tworzyw sztucznych i surowca podobnego do gumy. Jest odporna na skutki zalania wodą. Te kasy fiskalne mobilne posiadają bardzo wydajne akumulatory, pozwalające na wydruk około 4000 paragonów bez konieczności podłączenia do zasilania zewnętrznego. Wtyczka do zasilania 12 V umożliwia doładowanie baterii nawet w samochodzie. Kasa pozwala zaprogramować wirtualne klawisze, które pozwalają dokonać tzw. szybkiej sprzedaży za pomocą jednego klawisza. Urządzenie jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych – w tym także różowym. Możesz wybrać odpowiadające Ci wyposażenie dodatkowe, takie jak moduł Bluetooth lub GPRS.

Kasy fiskalne dla lekarzy Elzab K10

Mobilne kasy fiskalne Posnet Ergo

Firma Posnet, która jest producentem kasy Ergo, mówi o niej, że jest sumą wszystkich jej zalet. Posiada wszystkie rozwiązania, które oferują prezentowane wyżej mobilne kasy fiskalne, a więc:

 • elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie pamięci SD,
 • dwa podświetlane wyświetlacze,
 • 27 programowalnych klawiszy, umożliwiających zaprogramowanie trybu sprzedaży,
 • bardzo wydajny akumulator pozwalający na wydruk do 80 tysięcy linii na paragonie bez konieczności podłączenia do zewnętrznego zasilania.

Kasy fiskalne mobilne Ergo są urządzeniami odpornymi na skutki zalania, wstrząsów, przechowywania w pyle i kurzu. Ma możliwość rozbudowy o moduły PLU, dzięki czemu można zwiększać listę towarów zaprogramowanych w kasie (4000, 6000 lub 8000 PLU). W podstawowej wersji kasa ERGO posiada port komunikacyjny USB oraz gniazdo połączenia z szufladą kasjerską. Możesz zakupić także dodatkowe moduły:

 • moduł rozszerzony I (USB, 2 x RS-232),
 • moduł rozszerzony II (USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth),
 • moduł rozszerzony III (USB, 2 x RS-232, modem 3G).
 • moduł Bluetooth.

Kasy fiskalne dla prawników Posnet Ergo

Wszystkie prezentowane tu kasy fiskalne mobilne sprawdzą się doskonale nie tylko w pracy lekarza, prawnika ale także podczas wykonywania szeregu innych usług wykonywanych poza biurem , warsztatem . Jeżeli wykonujesz usługi mobilne jak serwis kotlów co, sprzętu AGD i RTV powyższe kasy dostępne są w ofercie Inter Market od ‘ręki” . Zapraszamy do kontaktu i zakupów!

 

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl