Kasy fiskalne online

Kasy fiskalne online to nowy rodzaj kas fiskalnych, których obowiązek stosowania wymusza ustawa z dnia 1 maja 2019 roku. Podstawowa różnica pomiędzy kasami online a tradycyjnymi to możliwość komunikacji z Centralnym Rejestrem Kas, który jest prowadzony przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

W obecnych kasach stosowanych w punktach handlowych i usługowych stosuje się wydruk paragonu dla klienta i jednoczesne sporządzanie kopii w formie elektronicznej lub także papierowej. Kopia zachowana na drugiej rolce paragonu powinna być przechowywana przez przedsiębiorcę przez 5 lat i udostępniana na żądanie fiskusa.

W nowych kasach fiskalnych online kopia paragonów w formie elektronicznej będzie przesyłana do Centralnego Rejestru Kas w określonej częstotliwości. Dzięki temu, kontrolerzy będą mieć bieżący wgląd w dane fiskalne i w szybki sposób wygenerują je z systemu.

Centralny Rejestr Kas gromadzi dane takie jak:

  • paragony fiskalne i niefiskalne,
  • raporty dobowe,
  • inne zdarzenia m.in. przeglądy okresowe.

Kasa fiskalna online, aby mieć połączenie z Centralnym Rejestrem Kas i mieć możliwość przesyłania wymaganych danych, musi mieć dostęp do Internetu.

Kasy fiskalne online – nasze propozycje

Oto nasze propozycje kas fiskalnych online, które sprawdzą się w każdym biznesie.

ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi

kasy fiskalne online

Kasa jest niewielkich rozmiarów, więc bardzo dobrze sprawdza się w mobilnych punktach usługowych i na niewielkich wyspach handlowych. Posiada wbudowany moduł WiFi oraz Bluetooth. Wartą podkreślenia zaletą jest bezprzewodowa obsługa kieszonkowego terminala płatniczego.

Kasa fiskalna ELZAB K10 wyposażona jest w klawiaturę kontekstową znaną użytkownikom z telefonów komórkowych. Dzięki temu jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dodatkową zaletą wykorzystanej klawiatury jest możliwość obsługi również w rękawiczkach. Ta cecha sprawia, że kasa może być używana nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych.

ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

kasy fiskalne online

Kasa fiskalna Elzab Mini LT ONLINE jest przede wszystkim mała i prosta w obsłudze. Dzięki klawiaturze modułowej jest jednocześnie także wygodna i intuicyjna. Najlepiej sprawdzi się w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Współpracuje z:

Dzięki pyłoszczelnej klawiaturze odpornej na kurz oraz zachlapania świetnie sprawdzi się nawet w wymagających warunkach salonu kosmetycznego lub jako kasa fiskalna dla warsztatów samochodowych. Kasa umożliwia również wprowadzenie NIP-u nabywcy na paragonie. Posiada moduł Bluetooth/Wi-Fi.

ERGO ONLINE

kasy fiskalne online

Ergo Online to kasa fiskalna umożliwiająca komunikację z CRK przewodową oraz bezprzewodową. Dzięki możliwości podłączenia kasy przez USB do komputera z łączem internetowym nie ponosimy dodatkowych kosztów za transmisję danych. Aby zapewnić łączność bezprzewodową, należy wyposażyć kasę w dodatkowe moduły (Wi-Fi/3G).

Kasa fiskalna Ergo Online jest w pełni kompatybilna z innymi modułami takimi jak:

Może być dzięki temu wykorzystywana zarówno w mobilnych punktach handlowo-usługowych, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży.

NANO ONLINE

kasy fiskalne online

Kasa fiskalna wyróżnia się niewielkim rozmiarem, a przy tym bardzo dużą pamięcią wewnętrzną oraz operacyjną. Dodatkowe wykorzystanie stabilnego oprogramowania i wysokiej mocy procesorów sprawia, że praca na kasie fiskalnej Nano Online jest wyjątkowo płynna i sprawna. Kolejną zaletą tego modelu jest pojemny, wydajny akumulator. Na pełnym naładowaniu, kasa może wydrukować nawet do 3 000 paragonów.

Kasa fiskalna Nano Online współpracuje z innymi modułami takimi jak: waga, terminal płatniczy, komputer lub skaner. Cechą, która sprawia, że kasa sprawdzi się nawet w trudnych warunkach, jest zabezpieczona silikonem klawiatura. Dzięki temu nie dostaje się do niej kurz ani pył i jest odporna na przypadkowe zachlapania.

SENTO ONLINE

kasy fiskalne online

Sento Online, podobnie jak poprzedni model, wyróżnia się wyjątkowo stabilnym systemem pracy dzięki rozbudowanej pamięci operacyjnej i wewnętrznej oraz zastosowanemu oprogramowaniu. Kasa jest dedykowana głównie małym i średnim punktom handlowym. W niewielkiej rozmiarów obudowie kryje się technologia i funkcjonalności spotykane dotychczas w dużych kasach systemowych.

To, co wyróżnia kasę Sento Online to rozbudowana baza towarów, która pomieści nawet 50 tysięcy produktów. Funkcją niespotykaną w innych kasach jest możliwość połączenia z bazą danych w chmurze. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do zdarzeń zarejestrowanych na wszystkich kasach fiskalnych poprzez przeglądarkę internetową.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów również poprzez nasz sklep internetowy: www.wyposazeniesklepow.pl.