Kasy z kopią elektroniczną

Choć kasy fiskalne online są z dnia na dzień stosowane przez coraz większą liczbę przedsiębiorców, to dalej jednak niektórzy wolą wybierać standardowe kasy z kopią elektroniczną. Według obowiązujących przepisów, możemy je sprzedawać i wykorzystywać do 31 grudnia 2022 roku. Pamięć urządzenia wystarcza na sporządzanie jednego raportu dobowego przez okres 5 lat. Jeśli jednak sporządzamy ich więcej, pamięci starcza na krócej. Choć warto już zakupić model online, to jednak kasy z kopią elektroniczną dalej są atrakcyjnym rozwiązaniem dla pewnych branż, którym dodatkowo zależy na oszczędnościach.

Kasy z kopią elektroniczną – stare, ale dobre

Kasy z kopią elektroniczną są ciekawą alternatywą dla branż, których nie dotyczy obowiązek zmiany urządzenia na kasę fiskalną online. To rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią nowości i są przywiązani do jednego modelu urządzenia, z którego korzystają już wiele lat. Przedsiębiorcy, którzy w ciągu dwóch lat planują zmienić kierunek prowadzonej działalności, także będą zainteresowani tego rodzaju urządzeniami. Znajdziemy tu wiele modeli, które spełnią wymagania każdego przedsiębiorcy. Może jest to mała i mobilna kasa fiskalna? A może duże, stacjonarne urządzenie do sklepu? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Każdą z tych kas możemy zaprezentować na bezpłatnej i niezobowiązującej demonstracji.

Kopia elektroniczna – krótka charakterystyka

kasy z kopią elektroniczną

Ten model urządzeń przechowuje potwierdzenia dokonania sprzedaży na pamięci wewnętrznej urządzenia. Nie wysyłają żadnych danych do Ministerstwa bądź w jakiekolwiek inne miejsce. Oznacza to, że te kasy nie potrzebują dostępu do Internetu, by poprawnie działać. Dlatego też dalej polecamy je przedsiębiorcom, którzy poszukują mobilnych urządzeń do wykorzystywania w punktach handlowo-usługowych, które nie posiadają obecnie dostępu do sieci. Pamiętaj, że masz niecałe dwa lata na podłączenie swojego lokalu do Internetu!

Nie tylko kasa, czyli co jeszcze można otrzymać w pakiecie?

Kasy z kopią elektroniczną muszą być fiskalizowane w urzędzie za pomocą specjalnego formularza. Wspomożemy każdego przedsiębiorcę w przejściu przez tę procedurę. Dodatkowo, służymy pomocą na każdym etapie – od wyboru po serwis kasy fiskalnej. Oferujemy:

  • niezobowiązujące prezentacje wybranych modeli,
  • atrakcyjne formy finansowania zakupu,
  • przeprowadzenie szkoleń dla kasjerów,
  • fiskalizację i zaprogramowanie kasy,
  • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis,
  • przypomnienia o nadchodzących przeglądach technicznych.

Wszystko to oferujemy wraz z zakupioną kasą fiskalną.