Archiwum kategorii: Kasy Dla Salonów Fryzjerskich i Kosmetyczek Online

Kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek
Od 1 lipca 2021 roku obowiązek stosowania kas fiskalnych online zostanie nałożony także na branżę kosmetyczną, kosmetologiczną i fryzjerską. Oznacza to, że znaczna część przedsiębiorców będzie musiała wcześniej wymienić swoje urządzenia na dedykowane kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Czym się kierować? Podpowiadamy!
Kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek – moc zamknięta w małej obudowie
Co do zasady można wyróżnić dwa rodzaje kas stosowanych przez tę branżę. W małych salonach dominują kasy fiskalne mobilne, które można schować w szafce, w torebce czy w schowku samochodowym, jadąc do domu klienta. Liczą się takie parametry urządzenia jak:

długość pracy na zasilaniu akumulatorowym,
niewielka waga i wielkość,
szybkość i prostota obsługi,
możliwość ewentualnej rozbudowy urządzenia o dodatkowe funkcjonalności.

Z kolei w nieco większych salonach fryzjerskich czy kosmetycznych, szczególnie gdzie mamy osobne stanowisko rejestracji, lepiej sprawdzą się modele większe, które elegancko wpasują się w ladę recepcyjną. Oba rodzaje należą do rodziny niewielkich i małych kas fiskalnych, ale różnią się formą, wyglądem, a także i niektórymi funkcjonalnościami.
Urządzenia fiskalne dostosowane do potrzeb
Wszystkie prezentowane przez nas kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek łączą się z Internetem na wiele sposobów. Nie musisz mieć kabla w salonie – może być to WiFi lub hot spot z telefonu komórkowego. Pojemne bazy produktowe z pewnością wystarczą na wszystkie oferowane usługi, a trwałość wykorzystanego materiału gwarantuje długą żywotność urządzenia. Tylko w Intermarket, poza kasą fiskalną, możesz otrzymać również możliwość gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisowania kas fiskalnych, ich programowanie, fiskalizację czy szkolenia z obsługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie do swoich potrzeb w najatrakcyjniejszej cenie.
Prezentujemy nasze kasy fiskalne do salonów fryzjerskich i kosmetycznych:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

NANO II Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano II Online to wyjątkowa kasa fiskalna, niezwykle ergonomiczna i bezpieczna, ale także intuicyjna i nowoczesna. Może pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności podpięcia zasilania. Gwarantuje szybkość obsługi i wyjątkową moc obliczeniową.

Czytaj dalej NANO II Online

LINK Online

LINK Online

Cena:
1,832.00 zł brutto

1 ,489.43 zł Netto

Kasa fiskalna Novitus Link Online dedykowana jest małym i średnim placówkom. Jest ergonomiczna i funkcjonalna, sprosta wszystkim wymaganiom. Charakteryzuje się szybkością i prostotą obsługi oraz możliwością zintegrowania z dowolnym urządzeniem peryferyjnym, który może być wykorzystywany w placówkach handlowo-usługowych.

Czytaj dalej LINK Online

ERGO ONLINE

Cena:
– wersja standardowa
1 ,536.00 zł brutto
1 ,248.78 zł Netto

– wersja z modemem GPRS i kartą SIM
2 ,089.00 zł brutto
1 ,698.37 zł Netto

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zgodnie z hasłem jej producenta, jest sumą wszystkich jej zalet. Urządzenie jest niewielkie, ale skrywa w sobie potężną moc obliczeniową i ogromną bazę produktową. Dodatkowo umożliwia rozbudowę wraz z rosnącymi wymaganiami jej właściciela.

Czytaj dalej ERGO ONLINE

Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Czytaj dalej Next Online

Nano Online

Nano Online

Cena:
1,709.00 zł brutto
1,389.43 zł netto

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów. Wyposażona jest w różne, niezbędne interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu łączy się z CRK. Umożliwia pracę w każdymi miejscu na Ziemi, a niewielka waga i rozmiary ułatwiają jej transport.

Czytaj dalej Nano Online