Archiwum kategorii: Kasy Dla Salonów Fryzjerskich i Kosmetyczek Online

Kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek

Od 1 lipca 2021 roku obowiązek stosowania kas fiskalnych online zostanie nałożony także na branżę kosmetyczną, kosmetologiczną i fryzjerską. Oznacza to, że znaczna część przedsiębiorców będzie musiała wcześniej wymienić swoje urządzenia na dedykowane kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Czym się kierować? Podpowiadamy!

Kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek – moc zamknięta w małej obudowie

Co do zasady można wyróżnić dwa rodzaje kas stosowanych przez tę branżę. W małych salonach dominują kasy fiskalne mobilne, które można schować w szafce, w torebce czy w schowku samochodowym, jadąc do domu klienta. Liczą się takie parametry urządzenia jak:

  • długość pracy na zasilaniu akumulatorowym,
  • niewielka waga i wielkość,
  • szybkość i prostota obsługi,
  • możliwość ewentualnej rozbudowy urządzenia o dodatkowe funkcjonalności.

Z kolei w nieco większych salonach fryzjerskich czy kosmetycznych, szczególnie gdzie mamy osobne stanowisko rejestracji, lepiej sprawdzą się modele większe, które elegancko wpasują się w ladę recepcyjną. Oba rodzaje należą do rodziny niewielkich i małych kas fiskalnych, ale różnią się formą, wyglądem, a także i niektórymi funkcjonalnościami.

Urządzenia fiskalne dostosowane do potrzeb

Wszystkie prezentowane przez nas kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek łączą się z Internetem na wiele sposobów. Nie musisz mieć kabla w salonie – może być to WiFi lub hot spot z telefonu komórkowego. Pojemne bazy produktowe z pewnością wystarczą na wszystkie oferowane usługi, a trwałość wykorzystanego materiału gwarantuje długą żywotność urządzenia. Tylko w Intermarket, poza kasą fiskalną, możesz otrzymać również możliwość gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisowania kas fiskalnych, ich programowanie, fiskalizację czy szkolenia z obsługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie do swoich potrzeb w najatrakcyjniejszej cenie.

Prezentujemy nasze kasy fiskalne do salonów fryzjerskich i kosmetycznych: