Archiwum kategorii: Kasy Dla Lekarzy i Dentystów Online

Kasy fiskalne dla lekarzy
 Obowiązek stosowania kas fiskalnych został wprowadzony w życie na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów z 4 listopada 2014. Na podstawie tych przepisów od 1 maja 2015 roku każda placówka medyczna, bez względu na osiągany obrót, ma obowiązek rejestrować każdą transakcję. By móc dopełnić tego obowiązku, proponujemy wyjątkowe i nowoczesne kasy fiskalne dla lekarzy. Dodatkowo od 1 lipca 2021 roku muszą  one też obowiązkowo łączyć się z CRK za pomocą sieci Internet.
Obsługa kas fiskalnych może być prosta
Obowiązek posiadania kasy fiskalnej powstaje z chwilą rozpoczęcia prywatnej praktyki lekarskiej, co oznacza, że już pierwszy pacjent musi otrzymać paragon za wykonane konsultacje. Rejestrowanie obrotu za pomocą urządzenia obejmuje  wszystkie zawody lekarskie, stomatologiczne i inne profesje świadczące usługi medyczne czy rehabilitacyjne. Wybór kasy fiskalnej jest związany ze specyfiką działania gabinetu lekarskiego, jego wielkością i także sposobem ewidencjonowania sprzedaży. Dla  praktyk i przychodni wyposażonych w  wewnętrzny informatyczny system sprzedaży usług najlepszym wyborem będzie zwykła drukarka fiskalna. W pozostałych przypadkach konieczny jest jednak zakup kasy fiskalnej. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia fiskalne mają możliwość:

łączenia się z CRK za pomocą Internetu,
drukowania NIP-u nabywcy,
umieszczenia logo na paragonie.

Świetnie sprawdzą się tu kasy fiskalne mobilne, które można z łatwością schować w torbie czy schowku samochodowym.
Urządzenia fiskalne dopasowane do potrzeb
Kasy fiskalne dla lekarzy są obowiązkowym narzędziem pracy. Warto jednak wybrać model, który ułatwi prowadzenie ewidencji sprzedaży, a także będzie ergonomiczny i funkcjonalny. Wybierając jeden z przedstawionych powyżej modeli, gwarantujemy, że stanie się nieodłącznym wyposażeniem gabinetu.
Prezentujemy nasze propozycje kas fiskalnych:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

NANO II Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano II Online to wyjątkowa kasa fiskalna, niezwykle ergonomiczna i bezpieczna, ale także intuicyjna i nowoczesna. Może pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności podpięcia zasilania. Gwarantuje szybkość obsługi i wyjątkową moc obliczeniową.

Czytaj dalej NANO II Online

LINK Online

LINK Online

Cena:
1,832.00 zł brutto

1 ,489.43 zł Netto

Kasa fiskalna Novitus Link Online dedykowana jest małym i średnim placówkom. Jest ergonomiczna i funkcjonalna, sprosta wszystkim wymaganiom. Charakteryzuje się szybkością i prostotą obsługi oraz możliwością zintegrowania z dowolnym urządzeniem peryferyjnym, który może być wykorzystywany w placówkach handlowo-usługowych.

Czytaj dalej LINK Online

ERGO ONLINE

Cena:
– wersja standardowa
1 ,536.00 zł brutto
1 ,248.78 zł Netto

– wersja z modemem GPRS i kartą SIM
2 ,089.00 zł brutto
1 ,698.37 zł Netto

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zgodnie z hasłem jej producenta, jest sumą wszystkich jej zalet. Urządzenie jest niewielkie, ale skrywa w sobie potężną moc obliczeniową i ogromną bazę produktową. Dodatkowo umożliwia rozbudowę wraz z rosnącymi wymaganiami jej właściciela.

Czytaj dalej ERGO ONLINE

Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Czytaj dalej Next Online

Nano Online

Nano Online

Cena:
1,709.00 zł brutto
1,389.43 zł netto

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów. Wyposażona jest w różne, niezbędne interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu łączy się z CRK. Umożliwia pracę w każdymi miejscu na Ziemi, a niewielka waga i rozmiary ułatwiają jej transport.

Czytaj dalej Nano Online