Archiwum kategorii: Kasy Dla Prawników Online

Kasy fiskalne dla prawników
Adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi i także osoby świadczące pokrewny rodzaj usług są objęci obowiązkiem stosowania kas fiskalnych przy sprzedaży na rzecz osób fizycznych. Konieczność posiadania takiego urządzenia pojawia się już przy pierwszej usłudze. Jeśli więc posiadasz działalność gospodarczą, musisz mieć sprawne, zafiskalizowane i zgłoszone do właściwego Urzędu Skarbowego urządzenie. Sprawdź nasze kasy fiskalne dla prawników i wybierz model najlepszy dla Ciebie.
Pamiętaj o zakupie kasy fiskalnej online!
Od obowiązku posiadania kasy lub drukarki fiskalnej zwolnione są osoby i firmy świadczące usługi wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Drugim wyjątkiem jest świadczenie usług na odległość – na przykład przez Internet, które rozliczane są przy pomocy płatności bezgotówkowych. Przy zakupie pierwszego urządzenia fiskalnego prawnikom przysługuje prawo do ulgi w wysokości do 700 zł za każde urządzenie zgłoszone do Urzędu Skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania. Od 1 lipca 2021 roku czeka prawników kolejna zmiana urządzeń – tym razem na modele online.
Pamiętaj, że opóźnienie w rozpoczęciu ewidencjonowania sprzedaży przy pomocy fiskalnej skutkuje nie tylko bezpowrotną utratą ulgi, ale może także spowodować także dodatkowe konsekwencje w postaci kar finansowych. Wynikają one z przepisów Kodeksu Karnego Skarbowego i przepisów ustawy o VAT.
Jak wybrać idealną kasę fiskalną?
Posiadamy w swojej ofercie szereg znakomitych kas, jak i również drukarek fiskalnych. Z powodzeniem instalujemy je w dolnośląskich kancelariach prawniczych już od 2011 roku. Wtedy to po raz pierwszy przepisy zobowiązały prawników do ich zakupu i używania. To, które urządzenie wybierzesz, powinno zależeć od aktualnego i przyszłego kształtu funkcjonowania Twojej kancelarii. Dla małej, jednoosobowej działalności polecamy kasy fiskalne mobilne. Duża firma zatrudniająca wiele osób, która posiada własny system informatyczny do rozliczania płatności, powinna skupić się na wyborze zwykłej drukarki fiskalnej.
Prezentujemy najpopularniejsze kasy fiskalne dla prawników:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

NANO II Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano II Online to wyjątkowa kasa fiskalna, niezwykle ergonomiczna i bezpieczna, ale także intuicyjna i nowoczesna. Może pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności podpięcia zasilania. Gwarantuje szybkość obsługi i wyjątkową moc obliczeniową.

Czytaj dalej NANO II Online

LINK Online

LINK Online

Cena:
1,832.00 zł brutto

1 ,489.43 zł Netto

Kasa fiskalna Novitus Link Online dedykowana jest małym i średnim placówkom. Jest ergonomiczna i funkcjonalna, sprosta wszystkim wymaganiom. Charakteryzuje się szybkością i prostotą obsługi oraz możliwością zintegrowania z dowolnym urządzeniem peryferyjnym, który może być wykorzystywany w placówkach handlowo-usługowych.

Czytaj dalej LINK Online

ERGO ONLINE

Cena:
– wersja standardowa
1 ,536.00 zł brutto
1 ,248.78 zł Netto

– wersja z modemem GPRS i kartą SIM
2 ,089.00 zł brutto
1 ,698.37 zł Netto

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zgodnie z hasłem jej producenta, jest sumą wszystkich jej zalet. Urządzenie jest niewielkie, ale skrywa w sobie potężną moc obliczeniową i ogromną bazę produktową. Dodatkowo umożliwia rozbudowę wraz z rosnącymi wymaganiami jej właściciela.

Czytaj dalej ERGO ONLINE

Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Czytaj dalej Next Online

Nano Online

Nano Online

Cena:
1,709.00 zł brutto
1,389.43 zł netto

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów. Wyposażona jest w różne, niezbędne interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu łączy się z CRK. Umożliwia pracę w każdymi miejscu na Ziemi, a niewielka waga i rozmiary ułatwiają jej transport.

Czytaj dalej Nano Online