Archiwum kategorii: Kasy Dla Małej i Dużej Gastronomii Online

Kasy fiskalne do gastronomii

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, wie, że sprzedaż dóbr i usług dla osób fizycznych nieprowadzących dzielności gospodarczej wiąże się z rejestracją obrotu za pomocą kasy fiskalnej. O ile niektóre działalności korzystają ze zwolnień z tego obowiązku, niektóre muszą stosować się do tego prawa po przekroczeniu określonego obrotu. Obecnie jest to kwota 20 tysięcy złotych. Do tego służą właśnie nasze kasy fiskalne do gastronomii. Od 1 stycznia 2017 roku wszystkie działalności związane z:

 • prowadzeniem stałych usług gastronomicznych,
 • sezonowymi usługami gastronomicznymi,
 • usługami cateringu,

 są zmuszone do prowadzenia ewidencji sprzedaży za pomocą specjalnego urządzenia już od pierwszej transakcji. 

Odpowiednia kasa do odpowiedniego biznesu

Kasy fiskalne tego typu zawsze powinny być wybierane w zależności od charakteru punktu gastronomicznego. Może to być:

 • food-truck,
 • punkt sprzedaży sezonowych lodów,
 • duża restauracja z wieloma kelnerami,
 • niewielka pizzeria.

Pod uwagę trzeba też wziąć oczekiwania właściciela danego punktu, metody rozliczania i potrzebę generowania danych raportów. Ważne są też możliwości finansowe osoby prowadzącej działalność. Dysponujemy szeroką ofertą kas i drukarek fiskalnych zarówno dla małej, jak i dużej gastronomii.

Kasy fiskalne do gastronomii – propozycje dla mniejszych lokali

W przypadku małych lokali gastronomicznych, przy zakupie kasy fiskalnej liczą się takie cechy jak:

 • szybkość obsługi,
 • wielkość urządzenia ze względu na rozmiar lokalu,
 • łatwość obsługi ze względu na brak czasu na szkolenia,
 • atrakcyjna cena zakupu.

Prezentujemy odpowiednie modele właśnie dla branży gastronomicznej:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

NANO II Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano II Online to wyjątkowa kasa fiskalna, niezwykle ergonomiczna i bezpieczna, ale także intuicyjna i nowoczesna. Może pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności podpięcia zasilania. Gwarantuje szybkość obsługi i wyjątkową moc obliczeniową.

Czytaj dalej NANO II Online

LINK Online

LINK Online

Cena:
1,832.00 zł brutto

1 ,489.43 zł Netto

Kasa fiskalna Novitus Link Online dedykowana jest małym i średnim placówkom. Jest ergonomiczna i funkcjonalna, sprosta wszystkim wymaganiom. Charakteryzuje się szybkością i prostotą obsługi oraz możliwością zintegrowania z dowolnym urządzeniem peryferyjnym, który może być wykorzystywany w placówkach handlowo-usługowych.

Czytaj dalej LINK Online

ERGO ONLINE

Cena:
– wersja standardowa
1 ,536.00 zł brutto
1 ,248.78 zł Netto

– wersja z modemem GPRS i kartą SIM
2 ,089.00 zł brutto
1 ,698.37 zł Netto

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zgodnie z hasłem jej producenta, jest sumą wszystkich jej zalet. Urządzenie jest niewielkie, ale skrywa w sobie potężną moc obliczeniową i ogromną bazę produktową. Dodatkowo umożliwia rozbudowę wraz z rosnącymi wymaganiami jej właściciela.

Czytaj dalej ERGO ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

KASA fiskalna Elzab Jota Online to to kolejne sprawdzone rozwiązanie techniczne ,spełniające kryterium kasy online ,a więc łączące się z Centralnym Repozytorium Kas. Standardowo Jota Online łączy się przez wbudowane na stałe złącze Lan. Komunikację z CRK można rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.
Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

Cena:
2,078.00 zł Brutto
1 ,689.43 zł Netto

Czytaj dalej ELZAB Jota ONLINE

Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Czytaj dalej Next Online

Nano Online

Nano Online

Cena:
1,709.00 zł brutto
1,389.43 zł netto

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów. Wyposażona jest w różne, niezbędne interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu łączy się z CRK. Umożliwia pracę w każdymi miejscu na Ziemi, a niewielka waga i rozmiary ułatwiają jej transport.

Czytaj dalej Nano Online