Archiwum kategorii: Elzab Online

Kasy fiskalne ELZAB

Drukarki i kasy fiskalne Elzab to jedne z najlepszych urządzeń na rynku. Cechują się niewielkimi rozmiarami, eleganckim i ergonomicznym kształtem i prostotą obsługi. Polecamy je do zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Kasy fiskalne Elzab – innowacyjność zamknięta w kasie

Te kasy fiskalne to urządzenia innowacyjne i nowoczesne. Wiele z nich jako pierwsze wykorzystywało nowe technologie, takie jak kolorowe panele dotykowe TFT. Urządzenia te są dedykowane dla osób, które szukają najlepszych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. To dzięki nim wiele procesów zostaje w dużym stopniu zautomatyzowanych.

Urządzenia do pracy w każdych warunkach

Kasy fiskalne Elzab cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą pracować we wnętrzach o różnych natężeniu światła. Wiele wskaźników i czujników ułatwia pracę i prowadzi użytkownika krok po kroku po najważniejszych funkcjonalnościach kas. Znajdziemy tu dedykowane:

Możliwość zakupu dodatkowej torby czy gumowej nakładki ochronnej na klawiaturę dość znacznie przedłuża żywotność tych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze modele, wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym. Wybierając Intermarket, otrzymujesz gwarancję niezawodności i wsparcia w każdym momencie prowadzenia biznesu.

Nie tylko kasa fiskalna Elzab

Wybierając jedno z prezentowanych poniżej urządzeń, otrzymujesz nie tylko kasę fiskalną, ale i pełną obsługę. Przypominamy o wykonaniu serwisu kasy fiskalnej, kiedy nadejdzie jego czas. Pomożemy z wszelkimi procedurami, przeszkolimy kasjerów z obsługi narzędzia. Dzięki temu skupisz się na tym, co naprawdę ważne: na prowadzeniu swojego biznesu. Urządzenia Elzab i Intermarket będą Cię w tym wspierać każdego dnia. Zapraszamy na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację urządzeń tej firmy, dzięki czemu wybierzesz model najlepszy do swojej firmy.

Poniżej prezentujemy oferowane przez nas kasy fiskalne tej marki:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

ELZAB Jota ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

KASA fiskalna Elzab Jota Online to to kolejne sprawdzone rozwiązanie techniczne ,spełniające kryterium kasy online ,a więc łączące się z Centralnym Repozytorium Kas. Standardowo Jota Online łączy się przez wbudowane na stałe złącze Lan. Komunikację z CRK można rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.
Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

Cena:
2,078.00 zł Brutto
1 ,689.43 zł Netto

Czytaj dalej ELZAB Jota ONLINE