Archiwum kategorii: Elzab Online

Kasy fiskalne ELZAB

Drukarki i kasy fiskalne Elzab to jedne z najlepszych urządzeń na rynku. Cechują się niewielkimi rozmiarami, eleganckim i ergonomicznym kształtem i prostotą obsługi. Polecamy je do zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Kasy fiskalne Elzab – innowacyjność zamknięta w kasie

Te kasy fiskalne to urządzenia innowacyjne i nowoczesne. Wiele z nich jako pierwsze wykorzystywało nowe technologie, takie jak kolorowe panele dotykowe TFT. Urządzenia te są dedykowane dla osób, które szukają najlepszych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. To dzięki nim wiele procesów zostaje w dużym stopniu zautomatyzowanych.

Urządzenia do pracy w każdych warunkach

Kasy fiskalne Elzab cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą pracować we wnętrzach o różnych natężeniu światła. Wiele wskaźników i czujników ułatwia pracę i prowadzi użytkownika krok po kroku po najważniejszych funkcjonalnościach kas. Znajdziemy tu dedykowane:

Możliwość zakupu dodatkowej torby czy gumowej nakładki ochronnej na klawiaturę dość znacznie przedłuża żywotność tych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze modele, wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym. Wybierając Intermarket, otrzymujesz gwarancję niezawodności i wsparcia w każdym momencie prowadzenia biznesu.

Nie tylko kasa fiskalna Elzab

Wybierając jedno z prezentowanych poniżej urządzeń, otrzymujesz nie tylko kasę fiskalną, ale i pełną obsługę. Przypominamy o wykonaniu serwisu kasy fiskalnej, kiedy nadejdzie jego czas. Pomożemy z wszelkimi procedurami, przeszkolimy kasjerów z obsługi narzędzia. Dzięki temu skupisz się na tym, co naprawdę ważne: na prowadzeniu swojego biznesu. Urządzenia Elzab i Intermarket będą Cię w tym wspierać każdego dnia. Zapraszamy na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację urządzeń tej firmy, dzięki czemu wybierzesz model najlepszy do swojej firmy.

Poniżej prezentujemy oferowane przez nas kasy fiskalne tej marki:

ELZAB Jota ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

KASA fiskalna Elzab Jota Online to to kolejne sprawdzone rozwiązanie techniczne ,spełniające kryterium kasy online ,a więc łączące się z Centralnym Repozytorium Kas. Standardowo Jota Online łączy się przez wbudowane na stałe złącze Lan. Komunikację z CRK można rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.
Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

Cena:
2,078.00 zł Brutto
1 ,689.43 zł Netto

Czytaj dalej ELZAB Jota ONLINE