Archiwum kategorii: Mobilne Online

Kasy fiskalne mobilne

Czasy, kiedy sprzedawaliśmy swoje produkty i usługi stacjonarnie pod jednym tylko adresem, odeszły już dawno do historii. Twoi klienci stali się wygodni i często oczekują dostawy towaru lub wykonania usługi w swoim miejscu pracy i zamieszkania. Kasy fiskalne mobilne są odpowiedzią na tę potrzebę!

Przenośne kasy fiskalne na miarę XXI wieku

Producenci kas fiskalnych oferują kasy fiskalne o naprawdę małych rozmiarach i wadze. Doskonale sprawdzą się przy transporcie. Oferowane przez nas kasy fiskalne cechują się nie tylko małą, zgrabną obudową, ale także nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wydajne, pojemne akumulatory pozwalają na długotrwałą pracę bez zewnętrznego zasilania.

Dla kogo kasy fiskalne mobilne?

Obecnie większość biznesów musi funkcjonować w postaci mobilnej, jeśli chcą utrzymać się na rynku. Dotyczy to nie tylko wolnych zawodów, ale nawet sklepów, restauracji czy nawet fryzjerów i kosmetyczek. Dlatego właśnie ten dział urządzeń zawiera głównie kasy fiskalne dla lekarzy, prawników czy innych firm, które muszą pracować w terenie. Zwracajmy uwagę na nieco inne parametry i wymogi – takie jak:

  • pojemność akumulatora,
  • waga urządzenia,
  • sposoby ładowania,
  • rodzaj i wielkość wyświetlacza.

By jak najbardziej uprościć Ci wybór, zgromadziliśmy tu najpopularniejsze przenośne kasy fiskalne , które są używane w polskim biznesie. Oferujemy najciekawsze modele w najatrakcyjniejszych cenach na polskim rynku.

Umów się na prezentację kasy

Oferujemy nie tylko mobilne kasy fiskalne, ale również szereg usług towarzyszących i wyposażenie, dzięki któremu urządzenie stanie się przedłużeniem Twojej ręki. Zadbamy o gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kas fiskalnych, szkolenia i dokonanie niezbędnych formalności względem urzędów. Z Intermarket procedury wcale nie muszą być skomplikowane. Z nami Twój biznes stanie się lepszy. Stanie się mobilny! Serdecznie zapraszamy na niezobowiązującą demonstrację działania urządzeń mobilnych. Dopasujesz rozwiązanie do swoich potrzeb.

Poniżej prezentujemy nasze przenośne kasy fiskalne:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

NANO II Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano II Online to wyjątkowa kasa fiskalna, niezwykle ergonomiczna i bezpieczna, ale także intuicyjna i nowoczesna. Może pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności podpięcia zasilania. Gwarantuje szybkość obsługi i wyjątkową moc obliczeniową.

Czytaj dalej NANO II Online

ERGO ONLINE

Cena:
– wersja standardowa
1 ,536.00 zł brutto
1 ,248.78 zł Netto

– wersja z modemem GPRS i kartą SIM
2 ,089.00 zł brutto
1 ,698.37 zł Netto

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zgodnie z hasłem jej producenta, jest sumą wszystkich jej zalet. Urządzenie jest niewielkie, ale skrywa w sobie potężną moc obliczeniową i ogromną bazę produktową. Dodatkowo umożliwia rozbudowę wraz z rosnącymi wymaganiami jej właściciela.

Czytaj dalej ERGO ONLINE

Nano Online

Nano Online

Cena:
1,709.00 zł brutto
1,389.43 zł netto

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów. Wyposażona jest w różne, niezbędne interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu łączy się z CRK. Umożliwia pracę w każdymi miejscu na Ziemi, a niewielka waga i rozmiary ułatwiają jej transport.

Czytaj dalej Nano Online