Archiwum kategorii: Novitus Online

Kasy fiskalne Novitus

Novitus, obecnie znany pod nazwą Comp SA, to główny polski producent kas i drukarek fiskalnych. Głównym założyciel firmy, jeszcze pod marką Optimus-IC, był słynny Roman Kluska. Od początku swojej historii Novitus produkował rozwiązania wspierające handel detaliczny i sprzedaż usług. Do dzisiaj oferują najbardziej kompleksowe produkty technologiczne i informatyczne – w tym znane w całej Polsce kasy fiskalne Novitus.

Kasy fiskalne Novitus dla każdego

Novitus, jako jeden z najbardziej znanych producentów tego typu urządzeń, dostarcza rozwiązania przeznaczone do każdego rodzaju biznesu. W ofercie znajdują się niewielkie urządzenia, które sprawdzą się jako:

W ofercie są tu zarówno małe kasy fiskalne, jak i te systemowe. Są tu i tańsze modele, które sprawdzą się w terenie, jak i większe o znacznej liczbie funkcjonalności. Kasy fiskalne Novitus są jednymi z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców w całej Polsce.

Zalety kas fiskalnych Novitus

Kasy fiskalne Novitus to urządzenia o różnej wielkości wbudowanych baz danych, dzięki czemu sprawdzą się zarówno przy małym, jak i dużym asortymencie. Pojemne akumulatory w wersjach mobilnych kas zapewniają możliwość pracy w terenie przez wiele godzin. Wiele funkcjonalności, klawisze szybkiej obsługi i intuicyjny interfejs wspomagają pracę kasjerów i skracają czas oczekiwania klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń fiskalnych firmy Novitus.

Stale powiększająca się oferta

Rodzina kas fiskalnych Novitus stale się powiększa, dzięki czemu oferujemy najnowsze urządzenia w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo także zapewniamy gwarancyjny serwis kas fiskalnych, pomoc we wszelkich formalnościach i szkolenia z obsługi. Tylko my będziemy przypominać o obowiązkowych dla Ciebie terminach, dzięki czemu będziesz w stanie skupić się na rzeczach ważnych dla Twojego biznesu. Zapraszamy również na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację urządzeń. Te kasy fiskalne staną się nieodłącznym narzędziem Twojego biznesu. Zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia.

Poniżej prezentujemy kasy fiskalne z naszej oferty:

Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Czytaj dalej Next Online