Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

 

/ dwie wersje kolorystyczne/, wytrzymałą konstrukcją z kompletem złączy i interfejsów, dwoma klawiaturami/ wodoszczelną – dotykową i fizyczną z klawiszami/.

Next Online oczywiście zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas/ standardowo przez złącze Ethernet, w opcjach moduł Wi-Fi, modem GSM/.

Ale przede wszystkim to 7 – calowy tablet, system operacyjny Android i wprost nieograniczone możliwości.

Wśród wielu zalet które posiada ta kasa min sprawny mechanizm termiczny, pojemny akumulator, klawiatura z 20 przyciskami , różnego typu standardy komunikacyjne, np. 3 porty RS-232 , złącze Ethernet, nieograniczona ilość PLU , raportów my stawiamy na system operacyjny Android, dzięki której każdy użytkownik tej kasy może korzystać z wielu funkcji dodatkowych takich jak poczta e-mail, przeglądarka WWW, kalendarz etc.

Dzięki temu systemowi kasa ta ma nie tylko możliwość wysyłania na dowolny adres email tworzonych raportów, faktur ale ma także dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud. Za jej pomocą  można m.in. określać pozycje towarowe, kontrolować punkty handlowo-usługowe, analizować sprzedaż , sprawdzać stan magazyn z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Kasa Next Online to także a może i przede wszystkim rewelacyjna aplikacja sprzedażowa z intuicyjnym oprogramowaniem sprzedaży , z możliwością konfigurowania okna sprzedaży do potrzeb sprzedawcy, funkcją parkowania paragonu, wystawiania faktur i paragonow z nr NIP-u nabywcy, ewidencją anulacji i storn i wiele innych

Kasa Next Online zapewnia również udział detalisty/ po podpisaniu stosownej umowy / z projekcie Mplatform.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus Next Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..