One Online

ONE Online

To najnowsza kasa rejestrująca najbardziej innowacyjnego producenta kas fiskalnych w Polsce firmy NOVITUS.

Cena:
2,447.00 zł brutto
1 ,989.43 zł Netto

 

Oczywiście tak jak w przypadku innych kas online użytkownik może z kasy One Online wysłać niezbędne dane do Centralnego Repozytorium Kas / w standardzie przez Ethernet , w opcji przez moduł Wi-Fi lub modem GSM/, podłączyć do niej terminal lub pin pad płatniczy, wydrukować potrzebne dane z pamięci chronionej lub korzystać tej kasy łącząc ja z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną czy też drukarką zamówień.

To co wyróżnia kasę Novitus One Online rzuca się w oczy każdemu zainteresowanemu. To 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który dodatkowy pokryty jest hartowanym szkłem które zabezpiecza przed zarysowaniem wyświetlacza

Kasa One online działa na systemie Android, który pozwala na bardzo szerokie działanie różnych aplikacji. Użytkownik tej kasy skorzystać może z poczty email, przeglądarki WWW, kalendarza , kalkulatora. Użytkownik może na tej kasie zdefiniować 6 grup przycisków z określonym przez siebie zakresem funkcji i wybraną przez siebie kolorystyką interfejsu.

Kasa One Online umożliwia ,dzięki przeglądarce WWW dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud, dzięki której nie tylko można zarchiwizować swoje bazy danych, skontrolować magazyn, tworzyć raporty i analizy dotyczące sprzedaży na tej kasie z dowolnego miejsca na ziemi.

Ta rewelacyjna kasa to także nieograniczona ilość PLU, grup towarowych i rabatów a także zdefiniowanych użytkowników kasy, możliwość wystawienia paragonu z nr NIP-u nabywcy a także pełnej faktury Vat.

Kasa One Online dostępna jest w 5 wersjach kolorystycznych : białym, czarnym, czarno-białym, biało-szarym lub czarno-pomarańczowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus one Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..