Archiwum kategorii: Kasy Dla Małego Sklepu Online

Małe kasy fiskalne

Prezentujemy ofertę niewielkich i poręcznych urządzeń fiskalnych, które sprawdzą się w małych sklepach i punktach usługowych. Małe kasy fiskalne to rozwiązanie idealne dla miejsc oferujących ograniczony towar dla niedużej grupy odbiorców. Najczęściej są także wykorzystywane w momencie, w którym nie korzysta z nich wielu kasjerów.

Małe kasy fiskalne – cechy charakterystyczne

Takie urządzenia przede wszystkim wyróżniają się niewielką wagą i wielkością. Nie zawsze są one mobilne, ale zawsze – poręczne. Zostały stworzone tak, żeby komponować się w najmniejszym nawet blacie. Mimo to są stabilne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Mimo swojej wielkości, mieszczą w sobie bardzo pojemne bazy danych, które wystarczą na bardzo szeroki asortyment produktów i usług. Wiele z prezentowanych tu urządzeń posiada możliwość korzystania z wielu różnych źródeł zasilania, dzięki czemu sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale i food-trackach, przyczepach i lokalach sezonowych na łonie natury.

Łączenie z CRK na wiele sposobów

Małe kasy fiskalne mają możliwość korzystania z połączenia Internetowego na wiele sposobów:

  • przez kabel,
  • za pomocą Wi-Fi,
  • przez Bluetooth,
  • hot-spotem udostępnionym przez telefon komórkowy.

Dzięki temu spełniamy obowiązek połączenia z CRK, a tym samym są to doskonałe kasy fiskalne online dla niewielkich sklepów, które oferują również usługi gastronomiczne – na przykład sprzedaż hot-dogów czy zapiekanek.

Kasa, która pamięta za Ciebie

Wszystkie urządzenia są wysoce zautomatyzowane, dzięki czemu nie musisz pamiętać o wykonywaniu raportów dobowych czy miesięcznych. Małe kasy fiskalne przypomną Ci o tym obowiązku w odpowiednim momencie. Będziesz mieć zawsze rękę na pulsie. Prowadzona ewidencja i sposoby raportowania umożliwią Ci łatwą kontrolę Twoich przychodów i zobowiązań. A wszystko to w prosty i przejrzysty sposób za pomocą kilku klawiszy. Koniec z długim czasem oczekiwania na obsługę. Intermarket oferuje także szkolenia, serwis kas fiskalnych i pomoc ze wszelkimi formalnościami względem Urzędu Skarbowego.

A oto nasze małe i poręczne modele:

ELZAB Jota ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

KASA fiskalna Elzab Jota Online to to kolejne sprawdzone rozwiązanie techniczne ,spełniające kryterium kasy online ,a więc łączące się z Centralnym Repozytorium Kas. Standardowo Jota Online łączy się przez wbudowane na stałe złącze Lan. Komunikację z CRK można rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.
Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

Cena:
2,078.00 zł Brutto
1 ,689.43 zł Netto

Czytaj dalej ELZAB Jota ONLINE