Archiwum kategorii: Kasy Dla Małego Sklepu Online

Małe kasy fiskalne

Prezentujemy ofertę niewielkich i poręcznych urządzeń fiskalnych, które sprawdzą się w małych sklepach i punktach usługowych. Małe kasy fiskalne to rozwiązanie idealne dla miejsc oferujących ograniczony towar dla niedużej grupy odbiorców. Najczęściej są także wykorzystywane w momencie, w którym nie korzysta z nich wielu kasjerów.

Małe kasy fiskalne – cechy charakterystyczne

Takie urządzenia przede wszystkim wyróżniają się niewielką wagą i wielkością. Nie zawsze są one mobilne, ale zawsze – poręczne. Zostały stworzone tak, żeby komponować się w najmniejszym nawet blacie. Mimo to są stabilne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Mimo swojej wielkości, mieszczą w sobie bardzo pojemne bazy danych, które wystarczą na bardzo szeroki asortyment produktów i usług. Wiele z prezentowanych tu urządzeń posiada możliwość korzystania z wielu różnych źródeł zasilania, dzięki czemu sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale i food-trackach, przyczepach i lokalach sezonowych na łonie natury.

Łączenie z CRK na wiele sposobów

Małe kasy fiskalne mają możliwość korzystania z połączenia Internetowego na wiele sposobów:

  • przez kabel,
  • za pomocą Wi-Fi,
  • przez Bluetooth,
  • hot-spotem udostępnionym przez telefon komórkowy.

Dzięki temu spełniamy obowiązek połączenia z CRK, a tym samym są to doskonałe kasy fiskalne online dla niewielkich sklepów, które oferują również usługi gastronomiczne – na przykład sprzedaż hot-dogów czy zapiekanek.

Kasa, która pamięta za Ciebie

Wszystkie urządzenia są wysoce zautomatyzowane, dzięki czemu nie musisz pamiętać o wykonywaniu raportów dobowych czy miesięcznych. Małe kasy fiskalne przypomną Ci o tym obowiązku w odpowiednim momencie. Będziesz mieć zawsze rękę na pulsie. Prowadzona ewidencja i sposoby raportowania umożliwią Ci łatwą kontrolę Twoich przychodów i zobowiązań. A wszystko to w prosty i przejrzysty sposób za pomocą kilku klawiszy. Koniec z długim czasem oczekiwania na obsługę. Intermarket oferuje także szkolenia, serwis kas fiskalnych i pomoc ze wszelkimi formalnościami względem Urzędu Skarbowego.

A oto nasze małe i poręczne modele:

Elzab K1 Slim Online

Model K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od Elzab, z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

 

Cena:
– Wi-fi, Bluetooth
1,832.00 zł brutto

1,489.43 zł netto

– GPRS, Bluetooth
2,078.00 zł brutto

1 ,689.43 zł netto

Czytaj dalej Elzab K1 Slim Online

NANO II Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano II Online to wyjątkowa kasa fiskalna, niezwykle ergonomiczna i bezpieczna, ale także intuicyjna i nowoczesna. Może pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności podpięcia zasilania. Gwarantuje szybkość obsługi i wyjątkową moc obliczeniową.

Czytaj dalej NANO II Online

LINK Online

LINK Online

Cena:
1,832.00 zł brutto

1 ,489.43 zł Netto

Kasa fiskalna Novitus Link Online dedykowana jest małym i średnim placówkom. Jest ergonomiczna i funkcjonalna, sprosta wszystkim wymaganiom. Charakteryzuje się szybkością i prostotą obsługi oraz możliwością zintegrowania z dowolnym urządzeniem peryferyjnym, który może być wykorzystywany w placówkach handlowo-usługowych.

Czytaj dalej LINK Online

ERGO ONLINE

Cena:
– wersja standardowa
1 ,536.00 zł brutto
1 ,248.78 zł Netto

– wersja z modemem GPRS i kartą SIM
2 ,089.00 zł brutto
1 ,698.37 zł Netto

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online zgodnie z hasłem jej producenta, jest sumą wszystkich jej zalet. Urządzenie jest niewielkie, ale skrywa w sobie potężną moc obliczeniową i ogromną bazę produktową. Dodatkowo umożliwia rozbudowę wraz z rosnącymi wymaganiami jej właściciela.

Czytaj dalej ERGO ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

KASA fiskalna Elzab Jota Online to to kolejne sprawdzone rozwiązanie techniczne ,spełniające kryterium kasy online ,a więc łączące się z Centralnym Repozytorium Kas. Standardowo Jota Online łączy się przez wbudowane na stałe złącze Lan. Komunikację z CRK można rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.
Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

Cena:
2,078.00 zł Brutto
1 ,689.43 zł Netto

Czytaj dalej ELZAB Jota ONLINE

Next Online

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji. Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Czytaj dalej Next Online

Nano Online

Nano Online

Cena:
1,709.00 zł brutto
1,389.43 zł netto

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów. Wyposażona jest w różne, niezbędne interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu łączy się z CRK. Umożliwia pracę w każdymi miejscu na Ziemi, a niewielka waga i rozmiary ułatwiają jej transport.

Czytaj dalej Nano Online