Archiwum kategorii: Novitus Online

Next Online

Cena:
2 ,939.00 zł brutto
2 ,389.43 zł Netto

Next Online

Zgodnie z reklamą jej Producenta, Kasa rejestrująca Next Online / tak jak jest poprzedniczka kasa Next z kopią elektroniczną / jest kasą następnej generacji.

Od początku budzi wielkie zainteresowanie swoim nowoczesnym wyglądem

/ dwie wersje kolorystyczne/, wytrzymałą konstrukcją z kompletem złączy i interfejsów, dwoma klawiaturami/ wodoszczelną – dotykową i fizyczną z klawiszami/.

Next Online oczywiście zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas/ standardowo przez złącze Ethernet, w opcjach moduł Wi-Fi, modem GSM/.

Ale przede wszystkim to 7 – calowy tablet, system operacyjny Android i wprost nieograniczone możliwości.

Wśród wielu zalet które posiada ta kasa min sprawny mechanizm termiczny, pojemny akumulator, klawiatura z 20 przyciskami , różnego typu standardy komunikacyjne, np. 3 porty RS-232 , złącze Ethernet, nieograniczona ilość PLU , raportów my stawiamy na system operacyjny Android, dzięki której każdy użytkownik tej kasy może korzystać z wielu funkcji dodatkowych takich jak poczta e-mail, przeglądarka WWW, kalendarz etc.

Dzięki temu systemowi kasa ta ma nie tylko możliwość wysyłania na dowolny adres email tworzonych raportów, faktur ale ma także dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud. Za jej pomocą  można m.in. określać pozycje towarowe, kontrolować punkty handlowo-usługowe, analizować sprzedaż , sprawdzać stan magazyn z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Kasa Next Online to także a może i przede wszystkim rewelacyjna aplikacja sprzedażowa z intuicyjnym oprogramowaniem sprzedaży , z możliwością konfigurowania okna sprzedaży do potrzeb sprzedawcy, funkcją parkowania paragonu, wystawiania faktur i paragonow z nr NIP-u nabywcy, ewidencją anulacji i storn i wiele innych

Kasa Next Online zapewnia również udział detalisty/ po podpisaniu stosownej umowy / z projekcie Mplatform.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus Next Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..

One Online

Cena:
2,190.00 zł brutto
1,780.49 zł netto

ONE Online

 

To najnowsza kasa rejestrująca najbardziej innowacyjnego producenta kas fiskalnych w Polsce firmy NOVITUS.

Oczywiście tak jak w przypadku innych kas online użytkownik może z kasy One Online wysłać niezbędne dane do Centralnego Repozytorium Kas / w standardzie przez Ethernet , w opcji przez moduł Wi-Fi lub modem GSM/, podłączyć do niej terminal lub pin pad płatniczy, wydrukować potrzebne dane z pamięci chronionej lub korzystać tej kasy łącząc ja z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną czy też drukarką zamówień.

To co wyróżnia kasę Novitus One Online rzuca się w oczy każdemu zainteresowanemu. To 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który dodatkowy pokryty jest hartowanym szkłem które zabezpiecza przed zarysowaniem wyświetlacza

Kasa One online działa na systemie Android, który pozwala na bardzo szerokie działanie różnych aplikacji. Użytkownik tej kasy skorzystać może z poczty email, przeglądarki WWW, kalendarza , kalkulatora. Użytkownik może na tej kasie zdefiniować 6 grup przycisków z określonym przez siebie zakresem funkcji i wybraną przez siebie kolorystyką interfejsu.

Kasa One Online umożliwia ,dzięki przeglądarce WWW dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud, dzięki której nie tylko można zarchiwizować swoje bazy danych, skontrolować magazyn, tworzyć raporty i analizy dotyczące sprzedaży na tej kasie z dowolnego miejsca na ziemi.

Ta rewelacyjna kasa to także nieograniczona ilość PLU, grup towarowych i rabatów a także zdefiniowanych użytkowników kasy, możliwość wystawienia paragonu z nr NIP-u nabywcy a także pełnej faktury Vat.

Kasa One Online dostępna jest w 5 wersjach kolorystycznych : białym, czarnym, czarno-białym, biało-szarym lub czarno-pomarańczowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus one Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..

SENTO ONLINE

Cena:
2,152.00 zł Brutto
1 ,749.59 zł Netto

Sento Online

 

Sento Online to kolejna kasa fiskalna online produkcji NOVITUSA .

Jak każda kasa fiskalna tego Producenta umożliwia współpracę z Centralnym Repozytorium Kas fiskalnym z mocnymi podzespołami, które gwarantuje automatyczną współpracę z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą wbudowanego portu komunikacyjnego Ethernet lub za pomocą dodatkowych, zewnętrznych interfejsom modułowi Wi-Fi lub modemowi GSM.

Sento Online w standardzie współpracuje z terminalami i pin padami płatniczymi , wyposażony jest w klawiaturę umożliwiająca zaprogramowanie skrótów i posiada wyraźne ekrany LCD, solidny mechanizm drukujący ,wytrzymałą baterię . Kasa Sento Online to możliwość zaprogramowania aż 50000 PLU, 40 znakowe nazwy produktów i usług.

Kasa ta gwarantuje  niezakłóconą współpracę z m.in. komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, terminalem płatniczym, drukarką paragonową czy szufladą kasową.

Sento Online to także możliwość druku logo i nr NIP-u Nabywcy na paragonie

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus Sento Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..

 

MAŁA ONLINE

Cena:
1,783.00 zł Brutto
1 ,449.59 zł Netto

 

Novitus Mała Online to nie wielka kasa fiskalna, która przeznaczona jest do pracy w niewielkich i średnich punktach w tym takżemobilnym prowadzeniu sprzedaży lub świadczeniu usług.

Kasa Mała Online umożliwa przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, współpracuje z terminalami i pin padami płatniczymi,posiada czytelne wyświetlacze graficzne , klawisze funkcyjne i wile innych zalet

Kasa Mała Online w wersji podstawowej posiada interfejs komunikacyjny Ethernet, można również rozszerzyć możliwości tej kasy za pomoca modemu GSM lub modułu Wi-Fi., dzięki któremu ksa ta nawiązuje łaczność z CRK bezprzewodowo.

Standartowo kasa ma możliwość zapisania nazwy PLU w 40 znakach a sama liczba dostępnych PLU wynosi 20000. Kasa Mała Online drukuje nr NIP-u Nabywcy na paragonie , a także logo graficzne Sprzedawcy.

Warte podkreślenia jest 19 klawiszy na klawiaturze alfanumerycznej,mechanicznej na której można zaprogramować tryby szybkiej sprzedaży najpopularniejszych towarów Mała.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus Mała Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..

 

 

Nano Online

Cena:
1,832.00 zł Brutto
1 ,489.43 zł Netto

Nano Online

 

 

Novitus Nano Online to wytrzymała i zgrabna kasa rejestrująca wyprodukowana z solidnych podzespołów posiadające różne niezbędne interfejsy komunikacyjne !

Kasa ta ma możliwość wysyłania niezbędnych danych do Centralnego repozytorium Kas , współpracuje z terminalami i pinpadami płatniczymi oraz przechowuje dane o prowadzonej ewidencji w pamięci chronionej. Nano Online wyposażona również w  przejrzyste ekrany LCD (nabywcy i operatora), klawiaturę z programowalnymi klawiszami, łatwy w obsłudze mechanizm termiczny, pojemną bazę towarową czy wymienny akumulator litowo-jonowy.

Kasa Novitus Nano Online to także 20 000 PLU które można zdefiniować w pamięci oraz 100 grup towarowych, a także możliwość zapisania każdej nazwy PLU w 40 znakach.

To także możliwość wydrukowania nie tylko numeru NIP-u nabywcy ale także logo Firmy.

Dzięki interfejsom komunikacyjnym Nano Online może współpracować z czytnikiem kodów kreskowych ,terminalem płatniczym, wagą elektroniczną czy tez drukarką paragonową.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie Novitus Nano Online ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..