Archiwum kategorii: Elzab

Kasy z kopią elektroniczną Elzab

Kasy z kopią elektroniczną Elzab mogą być dystrybuowane do 31 grudnia 2022 roku. Dla większości firm nie wprowadzono obowiązkowej wymiany urządzeń na kasy fiskalne online, w związku z czym prezentowane tu urządzenia mogą być używane do momentu zapełnienia pamięci fiskalnej. Trwa to około 5 lat przy sporządzaniu jednego raportu dobowego dziennie. Modele tego typu są w pełni funkcjonalne i zgodne ze wszystkimi normami. Elzab proponuje kasy dla branż różnego typu od wielu lat. Decydując się na ich zakup, mamy pewność, że otrzymamy urządzenie najwyższej jakości, dedykowane dla biznesu.

Kasy z kopią elektroniczną Elzab – doświadczenie przede wszystkim

Elzab oferuje kasy fiskalne mobilne i systemowe, przeznaczone dla wymagających branż. Każde z tych urządzeń to perfekcja zamknięta w ergonomicznej i estetycznej obudowie, dzięki czemu codzienne prowadzenie biznesu i rozliczanie się z fiskusem okazuje się proste i szybkie. Intuicyjny interfejs, szybkość działania i wytrzymałość to podstawowe cechy tych kas fiskalnych. Możesz się o tym przekonać samemu po zakupie lub w trakcie bezpłatnej prezentacji. Miej pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie do swojej firmy.

Rodzaje kas Elzab

Kasy fiskalne mobilne tej rodziny charakteryzują się pojemnym akumulatorem, który starcza na wiele godzin bezustannej pracy. Lekkość i wielobarwność modelu K10 sprawia, że aż chce się pracować na tym urządzeniu. Interfejs jest dziecinnie prosty, a dotykowy ekran znają wszyscy posiadacze smartfonów. Systemowe kasy fiskalne to zbiór wielu funkcjonalności, które wspomagają prowadzenie biznesu oraz rozliczanie się z Urzędem Skarbowym. Cała masa możliwości raportowania czy deklarowania towarów i kasjerów pozwala stale trzymać rękę na pulsie.

Kasy Elzab i nie tylko

Intermarket, jako renomowany dystrybutor kas fiskalnych we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku, oferuje wiele usług dodatkowych, dzięki czemu obsługujemy naszych klientów kompleksowo. Współpracującym z nami przedsiębiorcom zapewniamy także:

  • pełną pomoc przy fiskalizacji i składaniu dokumentów do Urzędu Skarbowego,
  • szkolenia dla pracowników,
  • gwarancyjny i pogwaracyjny serwis kas fiskalnych.

Staramy się rozwiązywać wszelkie problemy z urządzeniami fiskalnymi i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Najpierw jednak zachęcamy do obejrzenia naszej oferty poniżej.

Kasy z kopią elektroniczną Elzab: