Archiwum kategorii: Novitus

Kasy z kopią elektroniczną Novitus

Kasy z kopią elektroniczną Novitus od wielu, wielu lat towarzyszą przedsiębiorcom w całej Polsce. Stanowią nieodłączny element ich biznesów i pomagają prawidłowo rozliczać się z fiskusem. Choć powoli wprowadzane są kasy fiskalne online, to jednak w dalszym ciągu bardzo wiele firm korzysta z wcześniejszych modeli tych urządzeń. W dalszym ciągu są całkowicie sprawne i funkcjonalne dla większości przedsiębiorstw.

Kasy z kopią elektroniczną Novitus – co i jak

Kasy Novitus tego typu mogą być sprzedawane do 31 grudnia 2022 roku. Po tej dacie wszystkie nasze urządzenia muszą przekształcić się w wersje online. Pozostało nam jednak sporo czasu, a kasy marki Novitus należą do tych, o których łatwo się nie zapomina. Mało który producent ma na swoim koncie taką liczbę modeli kas fiskalnych mobilnych, systemowych czy drukarek fiskalnych. Choć ustawa nakazuje korzystać z urządzeń online w pewnych branżach, to jednak bardzo wiele firm może nadal spokojnie zakupić i używać starszego modelu – wcale nie gorszego, który także jest atrakcyjniejszy cenowo.

Rodzina kas fiskalnych Novitus

Rodzina Novitus jest niezwykle liczna. W tym dziale znajdują się takie perełki jak:

  • kasa fiskalna Novitus Next,
  • Nano E,
  • Sento Lan E,
  • Mała Plus E.

Pomożemy Ci wybrać tę właściwą do Twojego biznesu. Prezentujemy dedykowane kasy fiskalne dla lekarza, kasę fiskalną do warsztatu samochodowego czy przeznaczoną do większych sklepów – systemową kasę fiskalną. Dobierzemy odpowiednią wielkość bazy danych i funkcjonalności, które są Ci niezbędne do pracy. Zaufaj doświadczeniu Intermarket i wybierz najlepszego dostawcę kas fiskalnych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Kasy z kopią elektroniczną Novitus – doskonałość ma imię

Jeśil nie znajdujesz się w grupie osób, które muszą już korzystać lub rozpocząć w krótkim czasie korzystanie z kas online, serdecznie polecamy urządzenia marki Novitus. To producent o bardzo długiej historii, który swoje dzieła udoskonalał na podstawie opinii przedsiębiorców. Decydując się na tego typu urządzenie, nie kupisz kota w worku. A jeśli dalej masz wątpliwości, zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację wybranych modeli!

Poniżej prezentujemy kasy Novitus: