Archiwum kategorii: Posnet

Kasy z kopią elektroniczną Posnet

Posnet jest jednym z największych producentów kas fiskalnych w Polsce. Te urządzenia są nie tylko innowacyjne, nowoczesne i estetyczne. Są także ergonomiczne, co podkreśla chociażby nazwa modelu jednej z najpopularniejszych kas fiskalnych mobilnych – Posnet Ergo. Prezentowane tu kasy z kopią elektroniczną Posnet dedykowane są przedsiębiorcom, którzy nie muszą jeszcze martwić się wymianą urządzenia na model łączący się z bazą CRK. Te urządzenia pozostaną z nami do samego końca – do 31 grudnia 2022 roku.

Kasy z kopią elektroniczną Posnet – wszechstronne rozwiązania dla każdego

Posnet oferuje kasy fiskalne przeznaczone dla każdej branży. Modele dla siebie znajdą tu jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i wielkie spółki sprzedające tysiące artykułów dziennie. Możliwość dostosowania wymogów urządzenia do własnych potrzeb to bardzo duża zaleta tych kas. Dużym plusem jest także atrakcyjna cena, która nie nadszarpnie żadnego firmowego budżetu. Każdy model zawiera funkcjonalności, które nie tylko są niezbędne przy prowadzeniu ewidencji sprzedaży, ale także znacząco ułatwią i przyspieszą prowadzenie każdego biznesu opartego o sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami.

Wybierz najlepszą kasę od najlepszych

Intermarket oferuje kasy z kopią elektroniczną Posnet wraz z całym szeregiem usług dodatkowych, które dadzą poczucie bezpieczeństwa i zagwarantują spokojne prowadzenie firmy. Skup się na tym, co najważniejsze dla Twojego przedsiębiorstwa. To my będziemy pamiętać o obowiązkowych przeglądach, to także my pomożemy w fiskalizacji i wypełnianiu wniosków, my przeszkolimy ludzi. Wykonamy gwarancyjne i pogwarancyjne serwisy kas fiskalnych tak, by miały one jak najmniejszy wpływ na Twoją pracę. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz najlepszą kasę fiskalną dla siebie. Pomożemy Ci w tym! Umów się już dziś na bezpłatną prezentację najciekawszych modeli.

Poniżej prezentujemy kasy Posnet z zapisem elektronicznym, które znajdują się w naszej ofercie: