ERGO

ERGO

Cena:
1,382.00 zł brutto
1,123.58 zł netto

To nowoczesna kasa fiskalna Posnet dostępna w trzech wariantach wielkości bazy danych towarów. Ciekawą funkcjonalność jest możliwość rozbudowy o większe moduły PLU w trakcie użytkowania. Do wyboru jest 4, 6 lub 8 tysięcy dodatkowych pozycji. Posnet Ergo umożliwia zapisanie nazwy towaru na paragonie za pomocą 40 znaków. Urządzenie prowadzi elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie SD oraz posiada port USB. Współpracuje z szufladą kasjerską. Podobnie jak z powiększeniem modułu PLU, kasę fiskalną Posnet można rozbudować o kolejne moduły zawierające porty komunikacyjne. Producent oferuje dodatkowe porty:

  • USB,
  • RS-232,
  • Wi-Fi,
  • Bluetooth,
  • modem 3G.

Kasa Ergo drukuje paragon z szybkością 20 linii na sekundę. Można także zaprogramować czarno-białą grafikę na końcach paragonu. Mocny akumulator pozwala na wydrukowanie do 80 tysięcy wierszy na jednym ładowaniu. Waga kasy to 0,6 kg.

 

Kasy fiskalne Posnet

Posnet to drugi co do wielkości polski producent urządzeń fiskalnych. Miano giganta zobowiązuje. Na rynku są obecni od początku istnienia rynku fiskalnego. Zajmują się nie tylko tworzeniem nowych rozwiązań usprawniających handel, ale także serwisowaniem sprzętów, udzielaniem porad związanych z rozwojem i analizą rozwiązań sprzedażowych. Kasy fiskalne Posnet znajdziemy w wielu renomowanych firmach o zasięgu globalnym.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasie/ drukarce…….. ?
Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com