Archiwum kategorii: Mobilne

Mobilne kasy fiskalne

Mobilne kasy fiskalne z kopią elektroniczną są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy prowadzą lokalne punkty handlowe i usługowe, a także nie mają obecnie możliwości podłączenia urządzenia do Internetu. Nie wszystkie firmy są zobligowane do wymiany swoich urządzeń fiskalnych na wersje online. Jeśli prowadzisz właśnie tego typu działalność, to prezentujemy tu ofertę właśnie dla Ciebie.

Mobilne kasy fiskalne bez dostępu do Internetu

Prezentowane tu kasy nie muszą łączyć się z Internetem, przez co są także atrakcyjniejsze cenowo. Jeśli nie mamy wymogu zainstalowania nowego rodzaju kasy, z oferowanych tu modeli możemy korzystać bez problemu do momentu zapełnienia ich pamięci fiskalnej. Daje to dodatkowy czas na wdrożenie rozwiązań sieciowych, które spełniają nowe wymagania Ministerstwa Finansów. Z drugiej strony są to urządzenia w pełni funkcjonalne, o niewielkiej wadze i wymiarach. Umożliwiają szybkie i bezproblemowe rozliczanie się z Urzędem Skarbowym.

Co potrafią przenośne kasy?

Prezentowane tu kasy fiskalne ważą około pół kilograma, są niewielkie i z łatwością można je schować do torebki czy także do schowka samochodowego. Niektóre z nich ładują się bezpośrednio z gniazda zapalniczki samochodowej. Są doceniane jako kasy fiskalne dla lekarzy, prawników czy innych, wolnych zawodów – choć większość z nich musi obecnie przenosić swój biznes na kasy fiskalne online. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ceniona jest mobilność. Do wyboru mamy urządzenia od jednego z trzech producentów:

  • Novitus,
  • Elzab,
  • Posnet.

Każde z nich jest wyjątkowe i gwarantuje komfortową pracę w każdych warunkach. A czy Ty widziałeś już nasze mobilne kasy fiskalne?

Mobilność i znacznie więcej

Jako dystrybutor kas fiskalnych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, gwarantujemy nie tylko urządzenia najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Oferujemy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kas fiskalnych, dopinanie wszelkich procedur czy przeprowadzanie szkoleń. Z nami Twoja nowa kasa stanie się przedłużeniem ręki i niezastąpionym narzędziem pracy.

Prezentujemy mobilne kasy fiskalne z kopią elektroniczną: