Sobótka

Kasy fiskalne Sobótka

Nasi serwisanci codziennie pokonują setki kilometrów, aby sprawnie instalować i serwisować sprzęt fiskalny na terenie całego Dolnego Śląska. Jeśli mowa o urządzeniach typu kasy fiskalne Sobótka jest miejscem z bardzo dużym potencjałem. Co rusz otwierają się nowe sklepy i bary, jak przystało na miejscowość turystyczną.

Co oferuje, jeśli chodzi o kasy fiskalne Sobótka?

Sobótka to miejscowość, gdzie pojawiamy się niemal codziennie. Chcesz zapoznać się zKasy fiskalne Sobótka naszą ofertą? Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas na adres, który znajdziesz tutaj. Nasz doradca zaprezentuje najlepsze rozwiązania dla Twojej działalności. Oferujemy urządzenia polskich producentów. Z ich zalet korzystają codziennie dziesiątki tysięcy podatników. Jesteśmy dumni, że możemy być autoryzowanym partnerem handlowo-serwisowym takich firm jak:

 • Novitus,
 • Elzab,
 • Posnet.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy sprzedajemy kasy fiskalne we Wrocławiu, czy w Sobótce, gwarantujemy bezpłatne usługi dodatkowe:

 • szkolenie z obsługi urządzenia,
 • wstępne programowanie towarów,
 • fiskalizację,
 • przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.

Przypomnimy także o zbliżającej się dacie obowiązkowego przeglądu technicznego. Gwarantujemy, że dzięki nam o niczym nie zapomnisz.

Nie tylko kasy fiskalne

Nigdy nie sprzedajemy kas i drukarek fiskalnych na podstawie ulotek i folderów. W naszych magazynach zawsze posiadamy znaczne ilości urządzeń, dzięki temu nie tylko zapewniamy sprzedaż „od ręki”, ale także możemy zaproponować darmową prezentację funkcjonalności. Zapewniamy konkurencyjne ceny na cały nasz asortyment. Zawsze kierujemy się Twoimi potrzebami i oczekiwaniami od rozwiązań sprzedażowych. W przypadku jakiejkolwiek usterki pamiętaj, że nie jesteś sam. Nasi serwisanci niezmiennie od lat zapewniają niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W naszej ofercie znajdziesz również terminale kart płatniczych w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy niskie prowizje pobierane przez bank. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w:

 • wagi elektroniczne – od jubilerskich po wagi platformowe,
 • urządzenia gastronomiczne, takie jak: krajalnice, maszynki do mielenia mięsa, kotleciarki oraz piły do mięsa z kością,
 • profesjonalne ekspresy do kawy,
 • oprogramowanie komputerowe dla sklepów, hoteli i restauracji.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dostępnego pod adresem: wyposazeniesklepow.pl. Naszych urządzeń typu kasy fiskalne Sobótka jest pełna. A to tylko mały wycinek z naszej oferty. Zadzwoń do nas: 609049124. Odpowiemy na każde pytanie związane z kasą i drukarką fiskalną, terminalem kart płatniczych lub innym sprzętem.

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.wyposazeniesklepow.pl.