Archiwum kategorii: OPROGRAMOWANIE-PC

Portal Biura

Czytaj dalej Portal Biura

zarezerwuj.pl – 1 terminarz – licencja na 12 miesięcy

Cena:
356,00 zł brutto
(zarezerwuj.pl – licencja 12 miesięcy)

 

Opis

zarezerwuj.pl to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online. Dzięki intuicyjnemu panelowi błyskawicznie można dodać do systemu rezerwacje telefoniczne, internetowe i złożone bezpośrednio na miejscu. Z kolei klienci zyskują możliwość łatwej i szybkiej rezerwacji , bez względu na to, gdzie przebywają.

Czytaj dalej zarezerwuj.pl – 1 terminarz – licencja na 12 miesięcy

vendero

Cena:
552.00 zł brutto
(Sklep 1000 produktów)
(Licencja na 1 rok użytkowania)

Opis

vendero to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat  tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Czytaj dalej vendero

Gestor nexo

Cena:
490.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.

Czytaj dalej Gestor nexo

Gratyfikant nexo

Cena:
1843.00 zł brutto
(Licencja na 30 pracowników)

Opis

Gratyfikant nexo to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Czytaj dalej Gratyfikant nexo

Rewizor nexo

Cena:
1474.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Czytaj dalej Rewizor nexo

Rachmistrz nexo

Cena:
552.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

Czytaj dalej Rachmistrz nexo

Subiekt nexo

Cena:
736.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

Czytaj dalej Subiekt nexo

Gestor GT

Cena:
859.00 zł brutto
(Licencja na 3 stanowiska)

Opis

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.

Czytaj dalej Gestor GT

Gratyfikant GT

Cena:
1843.00 zł brutto
(Licencja na 30 pracowników)

Opis

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

Czytaj dalej Gratyfikant GT

Rewizor GT

Cena:
1843.00 zł brutto
(Licencja nieograniczona)

Opis

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Czytaj dalej Rewizor GT

Rachmistrz GT

Cena:
552.00 zł brutto
(Licencja nieograniczona)

Opis

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Czytaj dalej Rachmistrz GT

Subiekt GT

Cena:
982.00 zł brutto
(Licencja na 3 stanowiska)

Opis

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Czytaj dalej Subiekt GT