Archiwum kategorii: Gastronomia

STORYOUS POS – Dla Restauracji i Hoteli

Cena:

STORYOUS POS

Czeskie oprogramowanie gastronomiczne, które od kilku lat skutecznie i nie budząc żadnych kontrowersji zdobywa polski rynek gastronomiczny.

Oprogramowanie StoryUs POS oparte jest na współpracy z urządzenia dotykowymi oraz z urządzeniami fiskalnymi / kasy i drukarki fiskalne NOVITUS/, od niedawna oprogramowanie to można zainstalować na kasie NEXT ONLINE i dostępne jest w kilku wariantach taryfowych które różnią się od siebie obsługiwanymi modułami i funkcjami.

Oprogramowanie Storyous POS gwarantuje dostęp do intuicyjnego i łatwego w obsłudze panelu użytkownika. Dzięki niemu można korzystać z czytelnego podglądu wszystkich stolików , które znajdują się w lokalu i – wraz z opcją przypisania nieograniczonej liczby stolików i kelnerów.

Storyous, POS umożliwia dostęp jego użytkownikowi do ważnych informacji o prowadzonej działalności ,czyli sprzedaży, ilości gości, utargów, pracy i efektywności kelnerów także w trybie zdalnym dzięki aplikacji chmurowej

Program ten współpracuje i z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, np. z drukarkami kuchennymi, tabletami, terminalami płatniczymi.

Programu Storyous POS posiada wiele potrzebnych w codziennej pracy lokalu gastronomicznego funkcji m.in. opcję dzielenia płatności na kilku klientów siedzących przy jednym stoliku.

Oprogramowanie  odróżnia operacje gotówkowe od bezgotówkowych oraz oferuje określenie wyglądu paragonów fiskalnych z możliwością wpisania nr NIP konsumenta

Oprogramowanie Storyous POS oferowane w najwyższej taryfie umożliwia . korzystanie z modułu magazynowego. Dzięki niemu można nie tylko wygodnie sprawdzać stan konkretnych składników, ale także nadzorować dostawę towarów do restauracji. Poza tym, moduł magazynowy zaoferuje sprawne wykonanie inwentaryzacji oraz zapewni dostęp do szczegółowych danych na temat rzeczywistych zysków i strat.

W zależności od wykupionej taryfy wszyscy użytkownicy tego oprogramowania maja dostęp do telefonicznej pomocy specjalistów nawet 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Storyus Pos ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..

 

NOVITUS SOGA – Oprogramowanie dla gastronomii

Cena sugerowana producenta (wersja podstawowa):
1 590 zł netto

SOGA - oprogramowanie dla gastronomii

Novitus Soga to pełny, informatyczny system obsługi punktów gastronomicznych czyli restauracji , kawiarni i barów. SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.

 

Program Soga posiada nie tylko podstawowe funkcje każdego programu gastronomicznego , jak:

  • obsługa rachunków,

  • zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur,

ale także umożliwia dokładną kontrolę sprzedaży i takie same dokładne rozliczanie kelnerów.

Ponadto Novitus Soga posiada funkcje

  • obsługi wielu rachunków jednocześnie, w tym także przy jednym stoliku,

  • przenoszenie rachunków na inny stolik , łączenie i dzielenie rachunków

  • wydruk zamówień na drukarkach bonowych (np. w kuchni i w barze)

  • możliwość ustalania priorytetów dla zamówień

  • możliwość zdefiniowania rabatów do poszczególnych pozycji jak i całych rachunków

  • wydruk rachunków próbnych

 

W programie Novitus Soga bardzo łatwo odwzorować jest rozstawienie stolików na Sali , można również zdefiniować dowolną liczbę sal i kelnerów którzy będą pracować mając różne uprawnienia do obsługi programów.

Novitus Soga generuje potrzebne każdemu użytkownikowi raporty dot sprzedaży, współpracuje oczy wiście z drukarkami fiskalnym , oprogramowaniem hotelowy,

Wystawia faktury Vat/ w tym także w Euro/ , automatycznie archiwizuje dane oraz współpracuje z modułem magazynowym , który szczegółowo rozlicza stany, wartości magazynu, buduje receptury oraz ewidencjonuje dokumenty od sprzedawców.

Program gastronomiczny Novitus Soga jest programem który przez swój czytelny układ jest szybko opanowywane przez pracowników którzy nie mieli wcześniej dużych kontaktów z komputerem

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Novitus Soga ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..