STORYOUS POS – Dla Restauracji i Hoteli

STORYOUS POS

Cena:
w sprawie oferty cenowej skontaktuj się z Nami
GSM 609049137
lub e-mail gastronomia@intermarket.com.pl

Czeskie oprogramowanie gastronomiczne, które od kilku lat skutecznie i nie budząc żadnych kontrowersji zdobywa polski rynek gastronomiczny.

Oprogramowanie StoryUs POS oparte jest na współpracy z urządzenia dotykowymi oraz z urządzeniami fiskalnymi / kasy i drukarki fiskalne NOVITUS/, od niedawna oprogramowanie to można zainstalować na kasie NEXT ONLINE i dostępne jest w kilku wariantach taryfowych które różnią się od siebie obsługiwanymi modułami i funkcjami.

Oprogramowanie Storyous POS gwarantuje dostęp do intuicyjnego i łatwego w obsłudze panelu użytkownika. Dzięki niemu można korzystać z czytelnego podglądu wszystkich stolików , które znajdują się w lokalu i – wraz z opcją przypisania nieograniczonej liczby stolików i kelnerów.

Storyous, POS umożliwia dostęp jego użytkownikowi do ważnych informacji o prowadzonej działalności ,czyli sprzedaży, ilości gości, utargów, pracy i efektywności kelnerów także w trybie zdalnym dzięki aplikacji chmurowej

Program ten współpracuje i z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, np. z drukarkami kuchennymi, tabletami, terminalami płatniczymi.

Programu Storyous POS posiada wiele potrzebnych w codziennej pracy lokalu gastronomicznego funkcji m.in. opcję dzielenia płatności na kilku klientów siedzących przy jednym stoliku.

Oprogramowanie  odróżnia operacje gotówkowe od bezgotówkowych oraz oferuje określenie wyglądu paragonów fiskalnych z możliwością wpisania nr NIP konsumenta

Oprogramowanie Storyous POS oferowane w najwyższej taryfie umożliwia . korzystanie z modułu magazynowego. Dzięki niemu można nie tylko wygodnie sprawdzać stan konkretnych składników, ale także nadzorować dostawę towarów do restauracji. Poza tym, moduł magazynowy zaoferuje sprawne wykonanie inwentaryzacji oraz zapewni dostęp do szczegółowych danych na temat rzeczywistych zysków i strat.

W zależności od wykupionej taryfy wszyscy użytkownicy tego oprogramowania maja dostęp do telefonicznej pomocy specjalistów nawet 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Storyus Pos ?

Zadzwoń lub napisz do Nas +48609049137 lub kasy@intermarket.com..