Archiwum kategorii: InsERT nexo

Gestor nexo

Cena:
490.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.

Czytaj dalej Gestor nexo

Gratyfikant nexo

Cena:
1843.00 zł brutto
(Licencja na 30 pracowników)

Opis

Gratyfikant nexo to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Czytaj dalej Gratyfikant nexo

Rewizor nexo

Cena:
1474.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Czytaj dalej Rewizor nexo

Rachmistrz nexo

Cena:
552.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

Czytaj dalej Rachmistrz nexo

Subiekt nexo

Cena:
736.00 zł brutto
(Licencja na jedno stanowisko)

Opis

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

Czytaj dalej Subiekt nexo