Serwis kas fiskalnych

Serwis kas fiskalnych

Kasy fiskalne to niezbędne narzędzie do prowadzenia ewidencji sprzedaży towarów i usług dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Innymi słowy, jest potrzebna w każdym sklepie, restauracji, hotelu czy punkcie usługowym. Jak każde urządzenie może jednak ulec awarii, przez co sprzedaż będzie musiała zostać wstrzymana do momentu naprawy. Raz na dwa lata niezbędny jest również przegląd techniczny jej prawidłowego funkcjonowania. Dlatego ważne jest, by serwis kas fiskalnych był wykonywany szybko, sprawnie, ale także tanio. Zapraszamy do skorzystania z oferty Inter Market!

Serwis kas fiskalnych – jakie kasy serwisujemy?

Możliwość serwisowania kas w Inter Market mają zarówno przedsiębiorcy, którzy zakupili je serwis kas fiskalnychu nas, jak i wszystkie pozostałe podmioty. Zajmujemy się urządzeniami starego typu z kopią elektroniczną paragonów, ale także nowoczesnymi kasami fiskalnymi online. Posiadamy zespoły techniczne dedykowane takim producentom jak:

Jeśli Twoje urządzenie fiskalne sprawia problemy, nie czekaj i zgłoś się do nas. Naprawimy, pomożemy, ale także przeprowadzimy niezbędne szkolenia z obsługi. Zaprogramujemy każdą kasę, wspomożemy we wszelkich formalnościach.

Jak wygląda serwis kas fiskalnych w Inter Market?

Wystarczy jeden telefon lub mail, a natychmiast zajmiemy się Twoją kasą fiskalną. W pierwszej kolejności zbierzemy wywiad telefoniczny, by jak najlepiej zidentyfikować problem. Możliwe, że pomoże sama konsultacja na odległość – co jest szczególnie istotne w obecnych, niebezpiecznych czasach. Nasi serwisanci dojadą do Twojej firmy nawet w ciągu 24 godzin i dokonają naprawy urządzenia na miejscu, dzięki czemu z kasy będzie można korzystać natychmiast po wykonanym serwisie. Czasem zdarza się, że naprawa na miejscu nie jest możliwa, bo uszkodzenie jest na tyle duże, że konieczna staje się wymiana bardziej kluczowych części albo samej kasy fiskalnej. Wszystko wytłumaczymy i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które na jak najkrótszy okres wstrzyma Twoją działalność.

Zalety Inter Market

DEON LAN EZajmujemy się kasami fiskalnymi od kilkudziesięciu lat, co daje Ci gwarancję rzetelnie i prawidłowo przeprowadzonej usługi. Jesteśmy konkurencyjni cenowo, a każdy problem staramy się rozwiązać od ręki. Nasz serwis kas fiskalnych daje przede wszystkim takie zalety, jak:

  • krótki czas reakcji,
  • szybko wykonana naprawa,
  • serwisanci dostępni dla Ciebie przez 24 h na dobę,
  • stawianie na efekt naprawienia kasy i gwarancja wykonanej usługi,
  • dojazd w każde miejsce województwa dolnośląskiego.

Jeśli prowadzisz firmę poza województwem dolnośląskim, nic straconego! Współpracujemy z wieloma dystrybutorami kas fiskalnych na terenie całej Polski w ramach projektu Polskie Kasy Fiskalne Online. Zadzwoń do nas, a pokierujemy Cię do jednego z naszych partnerów.

Zapraszamy do kontaktu już dziś. Jeśli Twoja kasa fiskalna sprawia problemy, nie czekaj. Zajmujemy się również serwisem krajalnic, serwisem wag elektronicznych i wielu innych urządzeń niezbędnych w Twojej firmie. Szukasz kompleksowego partnera w biznesie? Zadzwoń: 609 049 124.