Serwis wag elektronicznych

Wagi elektroniczne – serwis we Wrocławiu

Od 20 lat nie tylko sprzedajemy najlepsze wagi elektroniczne, ale także je naprawiamy. Nasze usługi nie są i nigdy nie będą ograniczone do sprzętu zakupionego w naszej firmie. Na życzenie klienta wykonujemy pełen serwis i legalizacje wag elektronicznych. Dla Twoich urządzeń typu wagi elektroniczne serwis Wrocław, który prowadzimy jest najlepszym rozwiązaniem.

Serwis i legalizacje wag elektronicznych – czego możesz oczekiwać?

Podejmujemy się napraw i legalizacji wag zakupionych także w innych firmach. W tym przypadku świadczymy również odpłatne usługi instalacji urządzeń wraz z przeprowadzeniem profesjonalnego szkolenia z zakresu obsługi. Programujemy wagi według indywidualnego zapotrzebowania ich właściciela. Elektroniczne wagi, jak każdy inne urządzenia pomiarowe, wymagają regularnych okresowych przeglądów. Dzięki nim masz gwarancję bezproblemowej pracy i unikniesz potencjalnych strat finansowych.

Dodatkowe usługi, czyli o wagi elektroniczne serwis Wrocław zadba najlepiej

W naszej ofercie znajdują się nie tylko przeglądy i konserwacja wag, ale także: Wagi elektroniczne serwis Wrocław

  • kalibracja,
  • wymiana czujników, także tensometrycznych,
  • wymiana klawiatur,
  • wymiana wyświetlaczy,
  • wymiana elektroniki lub kabli.

W razie potrzeby odświeżamy wagi, malując na nowo ich podesty lub wysięgniki. Na wykonane naprawy udzielamy naszym klientom stosownej gwarancji. Naszymi atutami są krótkie terminy napraw i możliwość wypożyczenia naszej wagi zastępczej na czas naprawy. Serwis i legalizacje wag elektronicznych na terenie Wrocławia pozwalają na możliwość odbioru i dowozu urządzenia.

Co przed legalizacją?

W ramach naszej oferty serwisowej przygotowujemy wagi elektroniczne do ponownej legalizacji. Każdy nasz klient objęty jest kontrolą jej ważności. Dzięki prowadzonej ewidencji w specjalnym programie serwisowym nasi pracownicy pamiętają o terminach legalizacji i z odpowiednim wyprzedzeniem poinformują o tym Właścicieli lub Ich pracowników. Umówimy się na dogodny termin i dokonamy całej procedury – szybko i tanio. Pamiętajmy, iż pierwotna legalizacja wag elektronicznych wynosi 3 lata i po tym okresie należy obowiązkowo dokonać jej ponownie. Obowiązek ten spoczywa na właścicielach wag stosowanych w obrocie detalicznym i hurtowym, w celach medycznych i aptecznych. Wagę należy zawsze zalegalizować po jej naprawie lub uszkodzeniu. Za brak aktualnej legalizacji nakładane są kary pieniężne.

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie serwis i legalizację wag elektronicznych, to jesteś u celu. Skorzystaj z naszej oferty. Zadzwoń już dziś i spytaj o najbliższy możliwy termin wizyty naszego fachowca.

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl