Kasy fiskalne dla lekarzy

Obowiązek stosowania kas fiskalnych został wprowadzony w życie na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów z 4 listopada 2014. Na podstawie tych przepisów od 1 maja 2015 roku każda placówka medyczna, bez względu na osiągany obrót, ma obowiązek rejestrować każdą transakcję. By móc dopełnić tego obowiązku, proponujemy wyjątkowe i nowoczesne kasy fiskalne dla lekarzy.

Obsługa kas fiskalnych może być prosta

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej powstaje z chwilą rozpoczęcia prywatnej praktyki lekarskiej, co oznacza, że już pierwszy pacjent musi otrzymać paragon za wykonane konsultacje. Rejestrowanie obrotu za pomocą urządzenia obejmuje wszystkie zawody lekarskie, stomatologiczne i inne profesje świadczące usługi medyczne czy rehabilitacyjne. Wybór kasy fiskalnej jest związany ze specyfiką działania gabinetu lekarskiego, jego wielkością i sposobem ewidencjonowania sprzedaży. Dla praktyk i przychodni wyposażonych w wewnętrzny informatyczny system sprzedaży usług najlepszym wyborem będzie zwykła drukarka fiskalna. W pozostałych przypadkach konieczny jest także zakup kasy fiskalnej. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia fiskalne mają możliwość:

  • zapisu kopii paragonów na płycie SD, czyli nie jest potrzebna druga rolka papieru,
  • drukowania NIP-u nabywcy,
  • umieszczenia logo na paragonie.

Najlepsze kasy fiskalne dla lekarzy

Novitus Nano E

Jedna z pierwszych mobilnych kas fiskalnych dedykowanych dla firm, które wymagają od tego typu urządzeń niewielkich gabarytów. Świetnie sprawdzi się w działalności wymagającej jego przenoszenia. To najmniejsza kasa fiskalna firmy NOVITUS i jednocześnie jedna z najmniejszych na rynku. Zapewnia swoim użytkownikom wysoki komfort obsługi i niezawodność. Dzięki pionierskim rozwiązaniom producenta – firmy Novitus – kasa ta dzierży miano lidera w segmencie mobilnych urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Kasa fiskalna Nano E jest oferowana także w kolorze białym jako urządzenie dedykowanie placówkom służby zdrowia pod nazwą Nano E Med.

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Nano E
Elzab K10

Pierwsza w Polsce mobilna kasa fiskalna z panelem dotykowym TFT, dzięki czemu jest urządzeniem prawdziwie nowatorskim. Pozwala na kontekstową zmianę wielkości i ilości klawiszy na klawiaturze dotykowej. Wyświetlacz pomieści wszystkie dane niezbędne kasjerowi do pracy. Panel pozostaje również czytelny niezależnie od pory dnia, rodzaju i natężenia oświetlenia. K10 została zaprojektowana i wykonana z myślą o pracy mobilnej. Ma niewielką wagę i gabaryty. Antypoślizgowa podstawa i odpinana smycz maksymalnie ułatwiają korzystanie z urządzenia w terenie.

Oczywiście kasa K10 nadaje się również do montażu stałego, dzięki zamontowaniu odpowiedniego podłoża. Bardzo wytrzymały akumulator umożliwia wystawienie ponad 4 tysięcy paragonów na jednym ładowaniu. Poziom naładowania baterii jest wyświetlany na ekranie, a użytkownik może stale ją kontrolować. Jeśli dojdzie do rozładowania się urządzenia, można prosto wymienić sam akumulator. Co ciekawe, można go naładować również w samochodzie przez gniazdo zapalniczki. Kasa fiskalna Elzab K10 występuje w kilku wersjach kolorystycznych, w tym także białym, dedykowanym do pracy w służbie zdrowia.

Kasy fiskalne dla lekarzy Elzab K10

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet SA jest najmniejszą i najlżejszą kasą na polskim rynku. Wysokiej jakości urządzenie charakteryzuje się prostą obsługą i wytrzymałą baterią, która wystarcza na druk do 50 tysięcy paragonów. Kasa oczywiście dostępna jest w kolorze białym, dzięki czemu w rezultacie kojarzy się ze służbą zdrowia.

Kasy fiskalne dla lekarzy Posnet Mobile HS EJ

Novitus Deon E

Mobilna drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu. Drukarka zamknięta jest w ergonomicznej obudowie Nano E. Przygotowana jest do pracy stałej lub mobilnej przy wsparciu laptopa czy tabletu. Drukarka posiada również miejsce do zamontowania zewnętrznego modułu Bluetooth, które służy do bezprzewodowej komunikacji z komputerem.

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Deon EKasy fiskalne dla lekarzy są obowiązkowym narzędziem pracy. Warto jednak wybrać model, który ułatwi prowadzenie ewidencji sprzedaży, a przede wszystkim będzie ergonomiczny i funkcjonalny. Wybierając jeden z przedstawionych powyżej modeli, gwarantujemy, że stanie się nieodłącznym wyposażeniem gabinetu. Skorzystaj z zakładki Kontakt i napisz do nas już dziś!

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl