Kasy fiskalne Elzab

Drukarki i kasy fiskalne Elzab to jedne z najlepszych urządzeń na rynku. Cechują się niewielkimi rozmiarami, eleganckim i energetycznym kształtem i prostotą obsługi. Polecamy je do zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Kasy fiskalne ELZAB K10

Ten model jest pierwszym na rynku wyposażonym w kolorowy panel dotykowy TFT. Jakość wyświetlacza umożliwia pracę na urządzeniu zarówno w ciemnym pomieszczeniu, jak i przy jaskrawym słońcu. Wszystkie kopie paragonów są przechowywane na karcie SD, dzięki czemu nie trzeba już przechowywać papierowych kopii paragonów. Dzięki złączom USB można zrobić backup danych na pendrive’a lub komputer. Obudowa jest trwała i wytrzymała – sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie. Nie trzeba bać się przypadkowego uszkodzenia ani rozładowania akumulatora w najbardziej kluczowym momencie. Kasa fiskalna ELZAB K10 to urządzenie najwyższej jakości.

k10

Kasy fiskalne ELZAB Mini E

Kasa fiskalna ELZAB Mini E pomieści rolkę papieru o długości nawet 40 metrów, a wszystkie kopie paragonów zostaną przechowane na karcie microSD. Dzięki temu praca z urządzeniem jest szybka i przyjemna. W połączeniu z szybkością drukowania sięgającą 15 linii na sekundę i akumulatorem, który starczy na 10 godzin pracy, kasa fiskalna gwarantuje nieprzerwaną pracę przez cały dzień. Programowalna klawiatura dodatkowo ułatwia sterowanie.

Kasy fiskalne Elzab Mini E
Kasy fiskalne ELZAB Jota E

Ta jednostanowiskowa kasa fiskalna przeznaczona jest do małych punktów sprzedaży detalicznej różnych branż, w tym gastronomii i punktów usługowych. W zależności od potrzeb występuje w trzech wariantach: 4, 12 i 20 tysięcy towarów (PLU). Posiada elektroniczny moduł zapisu paragonów na karcie pamięci SD. Sprawna i niezawodna drukarka paragonów obsługuje rolki kasowe do długości nawet 80 metrów. Urządzenie jest wyposażone w system ułatwiający ich wymianę. Kasa fiskalna ELZAB Jota E ma również czytelny wyświetlacz dla kasjera, który w czterech liniach wyświetla aktualną wartość paragonu. Złącza RS-232, USB i Lan umożliwiają współpracę z:

 • nawet czterema wagami elektronicznymi,
 • czytnikiem kodów kreskowych,
 • terminalem płatniczym,
 • komputerem.

Dodatkowo można zakupić silikonową nakładkę chroniąca klawiaturę przed wszelkimi zabrudzeniami. Kasa fiskalna Jota E umożliwia zaprogramowanie do 71 klawiszy, które ułatwiają tzw. szybką sprzedaż. Definiować można własne rabaty, a także drukować raporty potrzebne właścicielowi. Waga tej kasy to 2,1 kg.

Kasy fiskalne Elzab Jota E

Kasy fiskalne ELZAB Delta Max E

Ta kasa fiskalna systemowa przeznaczona jest dla średnich i dużych punktów sprzedaży. W zależności od potrzeb w bazie towarowej można umieścić 40595 lub 61439 produktów (PLU). Kasa fiskalna Delta Max E zapisuje kopie paragonów na karcie microSD. Elektroniczny zapis dokumentów pozbawia kłopotów związanych z przechowywaniem bardzo dużej ilości papierowych rolek. Urządzenie posiada nowatorskie rozwiązania techniczne pozwalające jej właścicielowi na:

 • sprawne zarządzenia promocjami,
 • zarządzanie rabatami,
 • zarządzanie i rozliczanie kasjerów,
 • obsługę sprzedaży w 8 walutach,
 • dokładne rozliczenia sprzedaży.

Kasa Delta Max E umożliwia zarządzanie danymi bezpośrednio z kasy oraz zdalnie za pomocą sieci lokalnej lub Internetu. Dwa czytelne wyświetlacze umożliwiają śledzenie procesu sprzedaży przez kasjera, jak i klienta. Kasę można nabyć z wyświetlaczem dla klienta montowanym na wysięgniku poza kasą. Dzięki licznym interfejsom kasa ta może współpracować z:

 • dwoma wagami elektronicznymi,
 • skanerem kodów kreskowych,
 • terminalem płatniczym,
 • komputerem,
 • drukarką zamówień,
 • szufladą kasjerską.

Urządzenie całościowo waży niewiele ponad 6 kilogramów.

Delta Max

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z funkcjonalnościami kas fiskalnych ELZAB. Skontaktuj się z nami już dziś i stań się posiadaczem najlepszego urządzenia na rynku. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl